Šta je novo?

Tesla Smartphone 6 (iNew 7)

ovaj ratel clanak je objasnio sve. screen shot sacuvan i na forumu i na kompjuterima. Nema dalje. Jedino je problem sto postoji ZAKON koji ovo definise, dakle NE SME da se reklamira lazno proizvod a oni to rade.

Napisao sam bio jedan post koji sam obrisao da me ne bi vesini drugari ganjali, ali je realnost da je ovo pokusao da uradi bilo ko osim CT-a, nagrabusio bi jos pre nego sto i pomisli da "presvuce" kineza u domaci proizvod.

ja sam pokrenuo porizvodnju necega, ej covece dolaze mi na gajbu dve rmpalije da me pitaju "odakle mi ideja" da se bavim time, sa sve papirima za anketu .. anketiraju me dvojica komunalaca u odelima, sto ocu da proizvodim nesto, tri dana nakon zavodjenja u APR-u. Jesu bili kod Vese ? Kod miska ? Kod tome za rakiju u Bajcetini .. ?
 
ti prvo objani tu peticu u recima, a onda se pravi pametan da solis pamet weasel-u.


Sry, nemam šta tebi da objašnjavam. Ako imaš da5e primedbe na to, imaš inbox...i ti i svi kojima to bode oči. Nema potrebe da se sa mnom prepucavate po temama...

Što se Weasela tiče, niko mu ne soli pamet. Ja sam se ponudio da u svoje slobodno vreme pomognem oko moderacije, jer sam primetio da cenzurisanje pijačnih izraza po forumu nije na nivou (pošto ih je forum pun a prolaze nekažnjeno)...a ne bih želeo da neko stekne pogrešan utisak o njemu. Pa, ako mu je stalo da taj deo posla obav5a kako treba, tu sam da pomognem.

On topic: već sam napravio screenshotove Ratelove strane a mogao bih da se deta5nije raspitam o toj sekciji zakona...seriozno razmiš5am o tome da nekim novinama pišem o ovome, why not...uz link ka ovoj temi, heh.
 
Poslednja izmena:
tvoji postovi su prvi za modearciju, jer ne pises razumljivo, a neces ni da objasnis takvo ponasanje.
 
...Ja sam se ponudio da u svoje slobodno vreme pomognem oko moderacije, jer sam primetio da cenzurisanje pijačnih izraza po forumu nije na nivou (pošto ih je forum pun a prolaze nekažnjeno)...a ne bih želeo da neko stekne pogrešan utisak o njemu. Pa, ako mu je stalo da taj deo posla obav5a kako treba, tu sam da pomognem...

Imas report dugme i samo pici. Inace ja pijacni jezik koristim nazalost cesto i uopste nemam utisak da mi je to aminovano - eno nekoliko stranica opomena imam. :D
...tako, ako oces u klub pijacara onda nemoj da se bunis :D
 
jurodivi, ajde leba ti kucaj prokleto LJ umesto te tvoje petice, ide malo više na živac.
 
ili neka nastavi da kuca peticu, samo neka da valjani razlog za to, jos bolje da taj razlog stavi u potpis:

"kucam peticu umesto lj jer ....."

kratko i jasno
 
.... Jer mu je to net identitet. Po tome ga poznaje net zajednica...

A inače misli da je cool.

Izvinjavam se jer odgovaram umesto njega, ali kao što vidite, njemu je neprijatno da piše o tome.
 
Da, njega možeš izguglati po načinu pisanja. Ali, ako želiš internet identitet i ako si normalan, napravićeš unikatan user name....
 
Imas report dugme i samo pici.
Bas tako. Postoji repot dugme i tako pomazete moderaciju.
Price kako je pun forum pijacnih izraza ne piju vodu.
Posti repot i garantujem da ce sve tako biti obrisano.

5 umesto lj nikako ne mogu da razumem zasto bi iko koristio ?
Neka fora ili ?
 
Poslednja izmena:
Nekada su klinci umesto slova V kucali slovo W na mobilnom na numeričkoj tastaturi, tako isto umesto LJ kucaš broj 5. To im je kao bila neka fora, cool, a kao kraće i brže za kuckanje. Posle su tu naviku preneli na pc tastaturu. I to je kao bila fora i cool. Vremenom su mnogi iz te sms generacije odrasli i shvatili ustvari kako to nije cool, jer je okruženje počelo da ih izvrgava ruglu i podsmehu. Danas to niko ne radi tako jer postoje touchscreen tastature i to više niti je kraće niti je cool, ali eto... Dečija posla.
 
Da li su se pojavili u MTS ili Vip poslovnicama,da bacim pogled i odnesem u Evropu prvi pravi telefon?
 
Tako vredan predmet dušmanima na ruke cccc. Ima da ga iskopiraju kao Siemens-Halske Teslin trofazni motor.
 
Vi se samo zaje*avajte ali sam ja dobio želju da naručim inew. [emoji32] [emoji15]
 
cime ces pozadi na poklopcu da napises tesla ? nije to to..
 
Dogovoriš sa nekim plastičarem da ti napravi poklopce, i prodaješ za 100 EUR više. Eto biznis plana. :D

edit: pokvari mi loznica biznis ideju...
 
Hahahahahaha!!!!! Genijalno!!!

Easy money!!!

Samo, onda će po onom zakonu, zbog dovođenja u zabludu da je iNew Tesla, neko odgovarati!
Zakon je jasan.

Uh, zbunio sam sam sebe.
 
Zamisli to hapšenje/sudjenje za valjanje inew naručenog iz Kine sa Tesla poklopcima. KOPIJA, NIJE KOPIJA, JESTE KOPIJA, NIJE KOPIJA.... Tesla, iNew, iTesla, NewTesla...

Pa se onda obrnu uloge, sudija se zbuni i počne da viče: Nije kopija, a tuženi jeste kopija!
Nije Tesla, jeste Tesla, jeste iNew, nije iNew......[emoji32] [emoji1] [emoji15] [emoji12]
 
Poslednja izmena:
Nemam facebook, ali bih sad poželeo da kliknem to dugme "sviđa mi se"
 
Da li da kliknem ili ne... :D inace je free shiping za Nemacku...

2eda6ad.png
 
Naruči i jedan marker da precrtaš naziv :)

Šalu na stranu, ne naručuj. Njesra je telefon. Ima mnogo boljih izbora za te pare. Hint: Meizu m2.
 
Poslednja izmena:
Ma kakvo narucivanje... da mi ne treba navi i par prevodioca,koristio bih Nokiu 3310 :)

I naravno da bih pre uzeo m2,ovaj iNew (V1 verzija) sam samo malkice cackao,kinez ko i svaki drugi tipa DooGee,Wiko i TLC i sl...
I taj V1 je isti cipset stim da je slabija kamera,malo slabiji ekran (velicina ista) i valjda manje rama ali cena novog je 70e... extra budget fon za posao i sl...
 
Poslednja izmena:
Ne mora da menja poklopce, samo da tobise ispod tesla, i telefon bi se onda zvao inew tesla ( Ja novi Tesla) :)
 
Фирма у којој сам користи искључиво Тесла таблете. Далеко су бољи од конкуренције, што можете видети овде: www.sportizmo.rs/tesla-tablet-u-sportizmu/t340 Тесла Телевизор је осредњи, а за телефон чекамо искуства али чини се да није у тој мери квалитетан колико таблет.
 
tableti su super, ali nisu daleko bolji od konkurencije
probao sam svaki koji je izasao i u glavnom im je cena glavni adut, jer cesto nude isto sto i konkurencija za par hiljada manje
 
Фирма у којој сам користи искључиво Тесла таблете. Далеко су бољи од конкуренције, што можете видети овде: www.sportizmo.rs/tesla-tablet-u-sportizmu/t340 Тесла Телевизор је осредњи, а за телефон чекамо искуства али чини се да није у тој мери квалитетан колико таблет.

Koliko imate tesla tableta i koliko su puta bili na servisu?
 
Nazad
Vrh Dno