Šta je novo?

Meizu m2 note

Napokon sredih meni da mi izgleda onako kako mi se sviđa, ovaj default mi nikako nije pasao, a sad sa Novom strašno dobro izgleda (standardno)..
4686c64df5c196f1126aa221f8286f2d.jpg

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Brzine se ne sabiraju :) Ali salu na stranu moj primerak je oduvek slikao perfektno ostro pokret u dobrim uslovima.

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Hmmm, sta li je mojim ovo je extra

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Ne znam sta je sa porukama. Tri stignu, četvrta ne, i sve tako.
Mislila sam da je do sistema, videci jos...

Uf ja sam mislio da je moj telefon nešto pokvaren... Na Telenoru sam i desi se nekada ne stalno da poruku koju ja uspešno pošaljem dobijem i report, a zapravo poruka ne stigne na odredište.

Takođe se desilo baš jutros da mi je osoba poslala poruku a ja je nisam dobio kasnije sam video poruku u telefonu te osobe da je poslata na moj broj uspešno.

Ovo su već ozbiljne stvari...

P.S. Ovo se dešavalo i na 4.5.4.0 / 4.5.4.2 / i sada na ovoj najnovijoj stabilnoj verziji.
 
Poslednja izmena:
Za taj problem sam čula, kažu da centar ne radi kako treba i ne isporuči poruku. Bitno je da prijavis kvar sa datumom i vremenom kada poruka nije stigla. Cekam da vidim sta ce u MTSu reci za moj problem...
Dobro je da nisam jedina.
 
Dolaze mi poruke tipa u 13:45, ja ne vidim. U 14:45 stiglo obavještenje. Uđem da odgovorim i vidim da je poruka stigla sat prije. Stvarno se WA ne slaže sa sistemom nakon ažuriranja na peticu.

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Mene SMS strasno zeza. Od nekog mi cas stizu cas ne stizu poruke. Pritom sam instalirao Texta app. WA makar radi ok.

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Ne znam da li promena mreže ima veze sa time ali recimo kada sam bila na 4G poruke su kasnile, nije ništa stizalo na vreme. Prebacila sam na 2G/3G i sada sve radi savršeno. Svaka poruka redovno stiže.
Nije do aplikacije, meni se textra nije dopala pa sam je obrisala odmah. Pokušajte i vi ovako...
 
Normalno da na 4G posebno @mts moze da se blesavi. Doduse, takvih bas problema sa SMS-ovima nisam imao ni na MTS ni na Telenor kartici. Samo sto net radi ocajno preko MTS-a, tj. iz petog puta tek pali/gasi uspe da se nakaci na baznu stanicu i da dobije rutu dok na Telenor karitci se kaci trenutno kada upalim ikonicu "4G first".
 
Aj bre Sale svaku mi srecu pokvaris jer sve moras prvi da probas.
:( :D
 
Fercera odlično :) odlična kamera, a i stiže sms od moke supruge ;) do sada sa njenog broja nisu stizale poruke

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Dobro je da su sredili to za poruke, jer sam i ja imala problema sa porukama od decka. :D
Nesto meizu te veze i brakove ne podrzava.
 
Dobro je da su sredili to za poruke, jer sam i ja imala problema sa porukama od decka. :D
Nesto meizu te veze i brakove ne podrzava.
Pravi telefon, znao sam od početka ;) Inače, nisam radio wipe all data, jer na 5.1.5 G nije bio telefon rootovan

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Fercera odlično :) odlična kamera, a i stiže sms od moke supruge ;) do sada sa njenog broja nisu stizale poruke

Sent from my m2 note using Tapatalk
Pa blokiraj je covece![emoji1] [emoji1]

Ubacene su neke sitnice, ove neke mega ikone, preuredjivanje notifikacionog bara,koliko se secam to nije bilo..ostalo je peglanje ispod haube verovatno.

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
I dalje nema podesavanja jacine zvuka na + i - za sve nego samo za nešto...
Bilo je pomeranja u baru. Sve ostalo je isto
 
Jel jos nekom izbacuje error accasing sever kada pokusa da rutuje telefon?

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Da,nece vise,lupa eror.

A ionako je bio krnji.



Pa pise flyme acc, al kad udjes pise user..

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sta je krnji rut? Imas pristup sistemskoj particiji i to je to.

Kingrootom mi je telefon upao u bootloop, pa sada moram sve iz pocetka da radim....
 
Nazad
Vrh Dno