Šta je novo?

GeForce GTX 980 Ti Thread

protectoff komanda

(kucas: nvflash --protectoff )

Ako ti to ne otkljuca BIOS za ubacivanje BIOS-a, probaj nekoliko starijih verzija NVflash-a. Ja sam se usro dok sam nasao verziju koja radi.
A kucam sam to, i ja sam se ubio tražeći verziju koja valja, i kada sam pokusavao moj stock bios da vratim pokusao sam ali nece. :/
 
Sta napravi druze jel proradela?

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Sta napravi druze jel proradela?

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
Evo posle 3 sata kolega PCBeast je uspeo da izvuce bios iz karte i uspeo sam da podignem win sa njom ali ima jos problema. Nadam se da cemo i to resiti. Javljam.
 
@ele jeste uspeli da resite probleme do kraja sa 980ti?
 
Posle 2 reklamirane grafe stigla treca :D
Treca sreca,opet sam dobio kao na prvoj samsung memaru ali ne moze na 8600 kao ona zasto se i spalila :D vic ide do 8350Mhz,core je tu negde oko 1540Mhz u heavenu uz 100% vent tem 48C,sobna 12C
Za pocetak to je i da pohvalim naseg cenjenog "madjara",covek vredi ko suvo zlato :)
 
Odlicno ako nista drugo kasvetna je :)
Temperatura u sobi ti je bas prijatna :)

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
To mi je radna :D inace za OC cekamo debele minuse u februaru :D

A da,prva karta koja ne spusta klok ni za 1 herc,znaci zakuca se u full load-u na 1538 na pr i ne mrda,ove sve sto sam imao samo setaju gore dole
 
Poslednja izmena:
To je onda to, najzad da sve sljaka kako treba.

Sta te briga za temperaturu u sobi, to je samo za test. U svakom slucaju, kapu na glavu, topla jakna, vozacke rukavice i cepaj igre. :D
 
Bolje napolje da stavis komp da bude veca promaja :)

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
To je onda to, najzad da sve sljaka kako treba.

Sta te briga za temperaturu u sobi, to je samo za test. U svakom slucaju, kapu na glavu, topla jakna, vozacke rukavice i cepaj igre. :D

Ne stavljam ja kapu i rukavice dok ne bude -20,reko sam to mi radna,ja sam naviko na to i nisam zimogrozljiv uopste,inace sedim u sobi u trenerci i duksu i extra se osecam :D

KOLOS

http://prntscr.com/ctrn5x

Voki88

De napolju bre kada je toplije za 5C :D...a sto se tice promaje video si kod mene ventovi sta rade :D
 
Poslednja izmena:
Jes bre upravusi kod tebe u sobi ladnije:)

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Samo cepaj Neso :)

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Nema customa samo lem mod na LN2, sa custom biosom karta bi bila prava zver...neki napon kao kod drugih kartica primer 1.250v to bi bilo pravo ovako hbga zahebali su tu ovi pavijani ...
 
Odlican rezultat, koliki joj acix? Iskreno bio sam nesto skeptik prema matrixu jer ima manje default klokove od strixa, ali ovo je top rezultat, da moze da ide preko 1550 stigao bi 1080 na def.
 
Ova je sa najmanjim asicom 78.6% a najbolje ide od prethodne 2 sto sam menjao...bezi mi 300 poena u heavenu 1080,u Valley je manje ...krastavac zakljucan je napon za GPU inace bi ladno isla oko 1600Mhz
 
Jel mozes da okacis sliku iz msi af? Bas je glupost sto je zakljucan napon, jel ima neki custom bios sa otkljucanim?
 
Jel mozes da okacis sliku iz msi af? Bas je glupost sto je zakljucan napon, jel ima neki custom bios sa otkljucanim?

Sta te zanima iz AB-a,koristim gpu tweak zbog napona za memaru AB to nema i ne moze da se odvrne ovoliko
Nem custom biosa za matrix jedino lemljenje na LN2 modu mada je to druga prica :)
 
Sta te zanima iz AB-a,koristim gpu tweak zbog napona za memaru AB to nema i ne moze da se odvrne ovoliko
Nem custom biosa za matrix jedino lemljenje na LN2 modu mada je to druga prica :)
Za koliko si podigao gpu i memoriju? Kako je odradjeno hladjenje na matrixu? Kolike su temperature u realnim uslovima? :)
 
Za koliko si podigao gpu i memoriju? Kako je odradjeno hladjenje na matrixu? Kolike su temperature u realnim uslovima? :)

1500/8400 za svaki dan,stabilno je i sa 1510/8600, preko toga bencovanje,hladjenje je extra,temperature ne prelaze 60C sa 50% fana,memorija max72C,sobna 18C ,jos nesto :)

Nenzma kako se tvoj strix ponasa,ako hoces veci boost probaj BIOS od asus GOLD...
 
Poslednja izmena:
Bivsi strix, imao sam lose iskustvo sa flesovanjem biosa, u principu temperature sa otvorenim kucistem su isle do 72 sobna oko ~20° ali je los kloker bila, zapravo memorija je isla na +650 stabilna ali gpu clock nije hteo preko 1480. Kacio sam rezultate na nekoj od prethodnih stranica, doduse na starim drajverima, vidim da su ova nova donela bolje perf.
 
Aha sad se setio kada procitao postove.Sta je bilo na kraju sa kartom?Da sa novim driverima ima malog boosta i stabilniji su koliko sam primetio.
 
Znacu za koji dan, samo da se resi vise skoro 3 nedelje sam bez graficke. Jos jedno pitanje, kazes to ti je treca, jel su obe bile 980ti ili?
 
Nazad
Vrh Dno