Šta je novo?

Xiaomi bluetooth zvucnik NDZ-03-GA preporuka

Na gearbest.com je 21 dolar još 2 dana, ima li neko iskustva sa njima?
 
Sad gledam taj zvucnik i nije mi jasno zasto toliko kosta?

Ja imam DG530, koji ima jos i FM tuner, hands free, reprodukciju sa sd kartice i sa spoljnjog ulaza, govornim menijem i kristalno jasnog zvuka u metalnom kucistu za duplo manje pare.

Xiaomi malo preteruje sa cenom.
 
Poslednja izmena:
Bakara ako nije problem moze link gde si uzimao i koliko si cekao da stigne?
 
Ja pogledao na gearbest, ima ga za 10$...
 
Da, na gearbest sam ga i ja kupio, mislim da je tamo i najjeftiniji.
 
Sad gledam taj zvucnik i nije mi jasno zasto toliko kosta?

Ja imam DG530, koji ima jos i FM tuner, hands free, reprodukciju sa sd kartice i sa spoljnjog ulaza, govornim menijem i kristalno jasnog zvuka u metalnom kucistu za duplo manje pare.

Xiaomi malo preteruje sa cenom.


Ne znam. Bilo bi zanimljivo videti poredjenje. :)
 
@ misterx
da, i mene zanima kolika je razlika u zvuku, jer za 20tak$ ima bas dobrih BT zvucnika da se kupi, a ovaj je jako glasan (nema sanse da ga koristite na najjace) i ima iznenadjujuce dobar bas za ovako mali zvucnik.

Jedina mana ovog mog zvucnika je sto mora da mu bude antena za radio USB kabl, ali sam ga uzeo zato sto je popularan kod rusa :)
 
Poslednja izmena:
A koliko izvuce sati rada? Ovaj xiaomi bas nahvalise, preko 53h normalno kad je pojacan. Ja treba da pazarim neki od tih entri modela pa da znam sta da uzmem.
 
Iskreno, nemam pojma :)

LM, meni obicno stoji uz komp uboden u usb hub i svira, ili ga supruga ili deca odnesu u svoju sobu pa tamo njima svira ceo dan na baterije, dok ga ja opet ne donesem i ubodem kod sebe....nije se praznio.

Sad vidim da je deklarisano 4 sata a xiaomi 12 sati, mada verujem i da je to relativno jer ne verujem da isto trosi kad svira radio, strimuje preko BT ili pusta Mp3.

Zao mi da ga otvaram, ali verovatno moze i da se ubaci veca baterija.
 
Nazad
Vrh Dno