Šta je novo?

Problem

laki82

Poštovan
Učlanjen(a)
28.05.2015
Poruke
8
Poena
51
Imam sledeci problem, pa bih zamolio za pomoc ako se neko slucajno susreo sa istim.
Presao sam na Win 8.1 i sad imam problem sa drajverima za grafiku. U pitanju je Gigabyte GF 9800GT 1gb, 256bit.
Sta se desava. Kada instaliram zvanicne drajvere sa Nvidie (poslednju verziju ili dve malo bajatije) prilikom reseta komp krece da se dize, ali ne prikazuje sliku u trenutku kada bi trebalo da uradim log on. Tacnije daje mi na ekranu samo boju teme koju sam izabrao i vidi se strelica misa.
Odem u safe mod i pobrisem sve drajvere. Pustim da se digne sa generic i onda radi. Probao sam sa vise verzija i uvek ista prica.
Da li se neko susreo sa ovakvim problemom, i da li je uspeo da ga resi? Googlao sam i naisao na iste problema po drugim sajtovima, ali koliko sam video niko nije uspeo da resi problem. :(
 
To je to :) Hvala! Totalno sam smetnuo sa uma, da se TV postavi u toj situaciji kao glavni ekran
 
He, he, ti si vec drugi koji je imao isti problem, morace ovo u sticky teme.:rtfm:
 
He, he, ti si vec drugi koji je imao isti problem, morace ovo u sticky teme.:rtfm:

hehe krastavac znas kako je kada radis nesto, a drugi te non stop ometaju.. totalna dekoncentracija :) onda procitas da jos njih ima isti problem, i umesto da trazis prosto resenje, zakomplikujes stvar. zato je dobro imati hladne glave za pomoc ;) Hvala jos jednom
 
Nazad
Vrh Dno