Šta je novo?

Xiaomi powerbank

Pittsburgh

Slavan
Učlanjen(a)
01.07.2010
Poruke
1,223
Poena
200
Gde u Srbiji kupiti Xiaomi power bank? Narucio bio preko kupujemprodajem i dobio fals. Znam da mogu da porucim preko Net-a, al nemam vremena da cekam.
 
Provereni prodavci sa KP-a ili oglasi sa Bencha, ali i za to moras sacekati trentuno.

(cini mi se da je neko nasao u radnji ali su cene bile "Aaaaa???")
 
I cak OK cena. Za ne ocekivati od nasih uvoznika.
 
Hvala. Otici cu danas da je uzmem. Ima li smisla prodavati onu fus, oznacenu kao fus ili da je samo bacim?
 
...
 
Hvala. Otici cu danas da je uzmem. Ima li smisla prodavati onu fus, oznacenu kao fus ili da je samo bacim?

Probaj je prodati, ali naglasi u oglasu da nije original. Pretpostavljam da će biti neko zainteresovan, iako baterije (pretpostavljam) nisu istog proizvođača i kapaciteta.
 
Naravno da bih naglasio. Nikada ne bih probao da je uvalim
 
ja bih bre gledao da narucim sa Alija pa tek onda da idem na emmi..Jel ima neki problem oko narucivanja posto ja do sad nisam imao? :)
 
Covek je rekao da ne moze da ceka.
Nema problema sa narucivanjem sa Alija.
 
Dajte neki proveren link tj kupca sa alija za model od 16000 pls
 
^ Isto pitanje, al za eBay, pls pls :)

Pozdrav!
MrBigJump.gif


EDIT: Moze i 10k mAh
 
Imate dx.com i pandawill.dom.
kod njih su sigurno originali
 
Ja sam sa Merimobiles porucio onu slim od 5.000 i dobio original.
Slobodno mogu da ih preporucim. Brzo salju, koriste dobru postu koja to za 10 dopremi u Bgd.
 
Upravo sam poručio najjači xiaomi power bank preko merimobiles, 29.99$, free shipping + dobio sam 2000 poena kao promociju, od kojih za jednu porudžbinu može maksimalno da se iskoristi 300, što je dodatnih 3$ popusta.
Tako da me je ovo koštalo 26.99$, što je nepunih 3000 RSD - teško da sam mogao da prođem povoljnije (čak i ako mi naplate pdv).
 
Osim ako ne prodjes ko apple pa ti lupe jedno 2800 din canrine ;)
 
Nema šanse, u poslednje vreme carine prilično tačno, bar meni.
Tamo gde nije bilo računa pošaljem mail-om i sve bude okay.
A ovde bi trebalo da mi naplate pdv i to je to (ne znam koliko je pdv na ovo, ali čak i da je maksimalnih 20% to je u najgorem slučaju 600-700 rsd).
 
Ovi sa merimobiles me zavlače već oko 10-ak dana, tek su danas poslali xiaomi power bank 16000 mAh (a piše 3-5 business days), a drugi paket ne, pošto sam tek danas saznao da je battery case za iPhone polomljen, ali tek posle kontakta sa podrškom.
Nisam oduševljen kako funkcioniše i sigurno više neću kupovati od njih.
A tek ću da vidim da či ću dobiti original bateriju, nadam se da hoću.
 
Ja uzeo ovde.

1. jula poslat. Sad... videcemo. Javljam sta bude...

Meni stigao juce. U subotu 11. jula doslo na carinu, u ponedeljak izaslo sa carine, u utorak stiglo u zemunsku postu (zeznuli se jer moja ulica postoji i u Zemunu), vratili u Savsku i juce stiglo kod mene. Nista PDV, nista carina. Pregledao sam ga po uputstvima, nije laznjak :)

Preporucujem sajt. Nije najjeftinije, ali je original i brzo stigne.

Pozdrav!
MrBigJump.gif
 
Rasplinuo sam se po temama :D i carina i aliexpress... Stigao juče, isto tako proverio sve moguće detalje u vezi sa original vs fake pričom. Uglavnom, prvo što sam primetio posle 5-6 sati punjenja na ovoj paklenoj temperaturi, ovaj adapter ili kako se zove što ide u zid, samo što se ne rastopi a powerbank ladan kao zmija. Stvarno fino deluje izrada i sve to pogotovo kad se cena uzme u obzir.
 
Baterija konačno stigla.
Ništa carina, ništa pdv...:D
Proverio - original.

Malo su otezali sa slanjem, ali na kraju sve okay.
 
Hvala, želja je obostrana...:d
 
Ja sam ovaj od 16000 mAh stavio da ga puni punjač za iPhone 4 i za pola sata je napunio jednu tačkicu i prešao na drugu.
Baterija hladna, punjač se usijao.
Punjač je 5V/1A
 
Evo, za sat i po je prešao na treću tačkicu da puni.
Moram da priznam da sam prijatno iznenađen, kako brzinom punjenja baterije, tako i ovim mališom od punjača za iPhone koji momački puni ovako jaku bateriju.
 
Stigao i meni danas, za 16 dana. Placen 13$.
Napunio je ip6+ od 48% do 95% za nepun sat i samo je jedna lampica ugasena. Stvarno fascinantno :)
 
Evo, za sat i po je prešao na treću tačkicu da puni.
Moram da priznam da sam prijatno iznenađen, kako brzinom punjenja baterije, tako i ovim mališom od punjača za iPhone koji momački puni ovako jaku bateriju.

Neverovatno! Znaci, samo 50% jaci punjac, pa toliko brze puni (a i baterija 60% veca).

Sta li ce biti kad ga nakacim na 2A :D

Pozdrav!
MrBigJump.gif
 
Nazad
Vrh Dno