Šta je novo?

KYOCERA TASKalfa 1801 iskustva

CikaStrale

Poštovan
Učlanjen(a)
27.05.2015
Poruke
1
Poena
51
Treba mi za firmu ovako jedan multifunkcionalni uređaj da može i a3 i a4 da skenira i stampa, pa me zanimaju bilo kakva iskustva sa ovim uređajem kao i sa ovom markom (ja lično prvi put cujem za kyocera, citam da je to dosta poznata marka u svetu stampaca ).:)
 
Kyocera medju stampacima je mercedes medju kolima. Samo redovno odrzavanje i original toner.
 
Kao sto je to3a i rekao, Kyocera je jedan od najkvalitetnijih proizvodjaca stampaca i MFP uredjaja. Poznati su po proizvodnji keramike i elektroniskih delova koji se nalaze u vecini elektronskih uredjaja koje koristimo danas. MFP i printeri sadrže Amorphous Silicon valjak koji ima veliku cvrstocu (po čvrstoći odmah iza dijamanta) tako da prvi servis na masinama ide i do 500-600 hiljada otisaka (zavisi od klase uredjaja), sto je 2-3 puta minimum vise nego kod konkurencije. Kertridzi ne sadrze valjak, vec samo toner, te su isti veceg kapaciteta pa su samim tim i isplativiji u eksploataciji. Vodi se racuna o potrosnji struje i ekologiji sto jos uvek kod nas nije preterano bitna stavka ali je sve vise prisutna. Praksa je pokazala da su uredjaji vrlo pouzdani u radu.
Radim kod generalnog uvoznika za Kyoceru za Srbiju i to bas na Kyocera uredjajima i resenjima za upravljenje stampom. Postoji opcija kupovine kao i rente uredjaja. Sta god mogu da pomognem, kontaktiraj me na PM.
Poz
 
Nazad
Vrh Dno