Šta je novo?

Farba...

Rapture

Slavan
Učlanjen(a)
10.08.2008
Poruke
4,694
Poena
485
Da li neko zna kako izvesti ovakvo farbanje:

beegqc.jpg
 
cheers


Znao sam za ovo:



... ali ne i da moze konkretna slika-sara da se odradi.
 
Poslednja izmena:
Da li si mozda razmisljao o nekoj nalepnici takvog tipa, Sticker ili tako nesto? Cenim manja je zavrzlama nego farbanje...
 
ako je gitara ili bilo kakva stvar koja trpi trenje,stiker se nece lepo provesti.vinil hoce nesto bolje,moz' se maze lakom preko,ali kad tad to dolija (mada mozda se i nadje neko kome se taj izgled dopada).moj savet je da pojuris airbrush majstore po tvom gradu i da ti posle neko lupi troslojni nitro lak preko.ili da poneses,ako je gitara u pitanju,kod ovih par nasih famoznijih luthier-a (zan,goran i ekipa).ako je kompjutersko kuciste ili slicna stvar koja samo bleji u cosku,'odes u neki malo jaci copy studio ili bilo gde gde su malo vestii sa stampom da ti u PS-u isprojektuju dizajn i istampaju na masnom papiru i lepo polepis.ili ako bas mora farba,opet juris airbrush manijake.
 
vinil onda,kad se vec nema para.dobra stvar sto uvek moz' se skine,ako je ne budes lakirao nakon.raspitaj se kod erbrasera,dosta njih radi te sitnije stvari za tepsiju ribe (ali bas i nece onda da slusaju sta i kako,vec moras da ih pustis da se "umetnicki odraze" :) ).
 
Posalo sam im upit, sad da se vidi odgovor :test:....
 
Nazad
Vrh Dno