Šta je novo?

Sony Xperia Z3 Plus

U prevodu nikada bolje za korisnike :)
Pojavila se nova glasina da ce xiaomi flagship imati s820 u sebi i da izlazi krajem novembra.
Koristice novo resenje za otisak koje dolazi sa s820.. Cenim da ce i z5 istu stvar imati

Mada mi to malo rano za s820.. Pre ce biti da izlazi u jan feb.
 
Upravo tako...cak sta vise i bolje, ne bi ni valjalo da sad izbace neki poluproizvod cisto da se kaze da su izdali tel...i ovako nemaju konkurenciju u tom segmentu (eventualno iphone 5s)!
I to teško eventualno, s obzirom da dotični nema ni približno dobru autonomiju.
 
Rano je to za novembar,januar/februar taman odprilike za s820
 
[YOUTUBE]Ng9Cqcs2-CA[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]GJZDjbo8iqw[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]F22Y17VQNQI[/YOUTUBE]
 
Iako se malo razlikuje od Z3, prelep je telefon stvarno ovaj Z3+. Bas mi se sviđa. :)
 
Istina.. I meni je lepsi od z3 :)
Lepsi zvucnici napred,usb port dole,nekako je i lepsi alu ram..

Bas me interesuje kakav ce z5 biti
 
Rano je to za novembar,januar/februar taman odprilike za s820

Ko zna. Mozda je ovaj 810 fail naterao Qualcomm da promeni malo planove. Mozda hoce da izbace 820 na vreme za recimo Note 5 (ako Samsung uopste bude bio u dilu sa njima) ili nesto slicno. Bice tu i novi LG, eto mozda i novi Sony (mada ne verujem za Sony iskreno) tako da mozda i Qualcomm pozuri.
 
First Sony Xperia Z3+ benchmarks crop up, flagship posts unimpressive results

Mora da je downclock-ovan :) Ili kombinacija oboreni klokovi/proto. softver.

Lastly, as we're sure the techies in the crowd are already wondering about this — ePrice reports a peak temperature of 40.2 degrees Celsius (104.36 Fahrenheit) for the CPU after finishing with the trio of tests mentioned above. That's a bit on the hot side, but we're told that the Z3+ felt "perfectly acceptable" in the hand. Not having a body that is essentially a hunk of metal likely helped with that.

Lepsi zvucnici napred,usb port dole,nekako je i lepsi alu ram..

Meni taj novi ram izgleda bolje samo na crnom Z3+, na ovim svetlijim primercima sljasti.
 
Poslednja izmena:
Meni je sve vise cool ovaj Z3+ dizajn i sam izgled dominirakao telefon broj 1 na trzistu sto se toga tice. :) Jos da softverski poprave malo kameru i divota. :)
 
E kad bi svako pakovanje bilo sa tim sluskama.. Mislim da je takve dobio fain2daniel sa foruma uz Z3.
 
Sumnjam da su sluske 200+ eura koliko je skuplji od z3 u startu! Realno po meni sam otvoreni USB vredi 50ak eura bar toliko bi ja dodao da ne gledam ovaj magnetni budz!
 
Погрешан пост
 
Poslednja izmena:
Ako si slučajno skinuo ove wallpapere jel te ne mrzi da okačiš negde posto nemogu da skinem ovde kaže da je mnogo puta preuzeto i da čekam 24h
 
Nisam skinuo.Ma sacekaj pola sata proradice sigurno.
 
http://www.gsmarena.com/sony_xperia_z3_plus-review-1257.php

Koji re.tardi, kamera u 20mpix losija od Z2 i Z3 :d
SA mod/8mpix deluje poboljsano, WB je topliji u odnosu na Z3 sto je dobro ali 20mpix.. pa cini mi se da je i Z1 imao bolji. Jedino sto moze malo da ih izvadi je to sto arena naglasava da je ovo predprodukcijski primerak/sw ali stvarno nisu normalni, aj sto konkurenciji prodaju novije i bolje senzore (imx230 i 240) nego sto ni iz ovog starog ne izvlace maksimum.
 
Dal su oni normalni ljudi jbt?[emoji35] [emoji35] Toliko ljudi voli taj brend i rado bi koristili njihove telefone a oni jednostavno nece da imaju najbolju kameru medju androidima.[emoji33]
Mada ovi primerci sa gsmarene em sto su sa prototipa em sto su isto tako sa G4 u review mutne slike koje su kacili,znaci uzas.Dok ne vidim na flickru primerke ne mogu nista da znam o kameri,tamo lepo mozes da vidis i exif i cao.
 
Poslednja izmena:
Haha ko da ove pare za ovaj telefon taj je stvarno za posmatranje!!
 
Pa po čemu LG sa G4 sme a Sony ne sme???
 
I to sto kazes.Svi su manje vise prepakovali ono sto je bilo vec u ponudi,tacnije LG i Sony najvise.Samsung je odradio mozda i najveci upgrade kad je flagship u pitanju.
 
Hsv ima li nekakvih testova baterije ? Bas me interesuje to kod ovog moba :)
 
Ma ima da fura dva dana glat,videces,zapamti sta sam ti rekao. :)
 
Kako kod koga ;)
Inace sipma ovaj devilcase ali precenjen debelo i ruzno mi sto je zadebljan gore desno i dole levo.
 
Poslednja izmena:
Ma.. ok mozda htc koristi neki losiji panel i sto se potrosnje tice ali ovo je svejedno korak u nazad u odnosu na Z2/3 kada je u pitanju trajanje baterije.

Nego nije mi jasno zasto su radili review ako u svakom delu pisu kako ce ponoviti test sa finalnim softverom?

[YOUTUBE]xt_mfNg2JBs[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]_vK0K0oNmzs[/YOUTUBE]

Kako god, Z3 je 5x bolja kupovina od plus/- verzije, samo da dobije novi softver kamere sa toplijim wb i malo vise detalja i to je to, skoro isto to vazi i za Z2.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno