Šta je novo?

Novi telefon posle S5

Prisic

Poštovan
Učlanjen(a)
12.11.2014
Poruke
820
Poena
70
Hocu caletu da uzmem drugi telefon, sad ima S5, uslovi su da ostane priblizno ista velicina, baterija manje vise, koristi samo pozivi, poruke, mail, malo browser i to je to.

Razmisljao sam o S6 ali me brine baterija i stalko sa zadnje strane jer stalno radi i nije bas sminkerski tip.
 
Ne vidim uopste potrebu da se menja s5
 
Trenutno jedino da izabere neki flagship model koji je sad izaso. S6, m9, g4. Ne vidim zasto bi uzimao isti tel samo u drugom pakovanju i isto star godinu dana. Jedino ako hoce da prova ip6. Koji su razlozi sto hoce da menja s5. Cime nije zadovoljan?
 
Pa ako ide vec na htc nrka ide na m9. Jeste da nisu nista revolucionarnonizbacili u odnos na m8. Ali je ipak noviji model i donosi ipak neku prednost u odnosu na s5 a m8 osim kvaliteta izrade i zvucnika nista po meni.
 
Preci sa S5 na M9 uz prilicnu doplatu je zesce bacanje para (ma i da je doplata 20e) uz gubitak na raznim poljima, ako vec hoce da menja S5 po svaku cenu onda neka kupi S6/Note 4 a od telefona iz 2014 OPO, Z3, M8.. mada ne vidim zasto bi neko menjao S5 a koristi ga kao neku najjeftiniju lumiu?
 
Poslednja izmena:
Ja ne vidim sta bi dobio da flagship iz 2014 zameni ta isto ili malo gore. Jedino ako nekom padne na pamet pa eto onako. Koliko vidim niko ne pominje finansije pa ocigledno nisu ni bitne. Ako vec hocu da menjam ja bi sacekao par meseci kad izadju note5 ili ip6+/7 pa tad da se odluci. Najpametnije mu je da ostane tu gde jeste. Jel ce ga s5 sluziti jos dugo za ono sto mu treba
 
Nazad
Vrh Dno