Šta je novo?

Balkanski youtube :)

BBT

Poštovan
Učlanjen(a)
23.05.2015
Poruke
3
Poena
51
Pozdrav ljudi,imam jedno pitanje sto se tice pocetka na youtubu :)
Napravio sam kanal,napravio 5 klipa svaki klip iz editovao najvise sto sam mogao...Pokusavam dobiti preglede na klipu ali ne ide :/
Ima neko ko zna nesto o ovome da mi pojasni kako da pocnem,gde da reklamiram,kako da me ljudi vide ? :/
Izvinjavam se ako ovo nije mesto za takvo pitanje ali "Igre za PC" a na youtubu snimam u vezi toga ? :)
 
Ako je na "balkasnkom" jeziku, nema od toga nista. Najbolje ostavi prije nego sto si ulozio vrijeme. Skontaj koliko ljudi sa ovih prostora tebe razumije.. ne bas mnogo a koliko gejmera te zeli gledati.. mozda nema ni hiljadu njih. A kada uzmes u obzir da engleski razumije cijeli svijet pa se opet neki youtuberi pate sa posjetama, onda znas na cemu si. Neki youtuberi koji su promovisani od strane pojedinih velikih developera (konkretno Luetin09 koji nema ni 70 000 pretplatnika) se pate sa posjetama.

Tržište sa gejmerskim kanalima je prezasiceno.
 
Ako snimas ozbiljan gameplay niko te nece gledati ali ako se budes drao i ponasao kao retard(PjuDiPaj) mozda te i us***e i napravis neku karijer. Nego kazi kako se zove kanal.
 
Ako snimas ozbiljan gameplay niko te nece gledati ali ako se budes drao i ponasao kao retard(PjuDiPaj) mozda te i us***e i napravis neku karijer. Nego kazi kako se zove kanal.

/watch?v=M0U4FyxxmTQ Ako te mrzi da gledas uzmi samo na editovane delove :/
 
Ma znam i engleski ali ne znam nije mi to to,na meternjem jeziku bar nekako nasmejem ljude :/
 
Kako sam ti i rekao, matematički ne mozes imati dovoljno subscribera. Ne gubi vrijeme.
 
Ako je na "balkasnkom" jeziku, nema od toga nista. Skontaj koliko ljudi sa ovih prostora tebe razumije.. ne bas mnogo a koliko gejmera te zeli gledati.. mozda nema ni hiljadu njih.

Ako je tako, kako je onda moguce da onda serbiangames ima 220k subscribera?
 
I ja se pitam. Lik ima iritantnu boju glasa, bar meni.
 
Nazad
Vrh Dno