Šta je novo?

Need for Speed (2015)

Lek nece ni postojati, always online
 
Pa ako je igra kao Diablo 3 onda ga nece biti.
 
Isto kao sto je NFS Rivals always online. :d
Da, ali on je imao neku vrstu offline moda, igrao sam sa drugom na xone i moglo je da se igra bez neta, a ova koliko ja znam ne moze uopste da se igra bez neta ili ipak ne? Nisam nesto previse istrazivao, samo nagadjam, ali mislim da je ovde preuzet koncept iz The Crew
 
Ma moci ce sigurno, samo je pitanje da li na day1 ili (malo) kasnije... Prejaka ti je ta konstatacija lek nece ni postojati.
 
Ne nadajte se leku sto kaze Marko1996 igra je non stop online i bez neta ne radi.. Tako je funkcionisalo na konzolama verujem da ce i na Pc biti isto.
 


Malo izgleda i smesno, ali s druge strane i razumem posle verzije za konzole, da su unlocked framerate, manual transmission i podrska za volane i joypede pomenute stvari u launch trailer-u za PC. :)

Edit: Zamalo da ubodu jackpot, fali im offline mod.
 
Poslednja izmena:
NfS ako ništa, oduvek je imao dobar soundtrack, pogotovo Underground delovi.
Kad izađe, moraću da posetim igraonice koji put ;)
 
Kako igraju na nostalgiju sa Get Low :)
 
Volan nema baš nikakvog smisla u ovoj igri...

Jeste da ovo nije simulacija voznje, ali ja licno ni ne igram simulacije, a sto da mi volan skuplja prasinu i da je igram na joypad-u ako vec ima podrsku za volan. Poslednji NFS koji sam odigrao sa slascu preko volana je bio The Run, jeste arkada, ali za razbibrigu i opustanje uz efekte forcefeedback-a meni je sasvim OK.
 
Zato sto je uzasno voziti bilo sta osim simulacija na volanu. Svi se nesto opustaju i mozak na ispasu, svi su kontrolori leta, pa kad dodju kuci treba im neka razbibriga :) Meni bas razbibriga stvara stres i umara me :)
 
Cek.. zar ovo nema kokpit view ? Cemu onda volan?
 
Zato sto je uzasno voziti bilo sta osim simulacija na volanu. Svi se nesto opustaju i mozak na ispasu, svi su kontrolori leta, pa kad dodju kuci treba im neka razbibriga :) Meni bas razbibriga stvara stres i umara me :)

isto, vise volim da teram formulu 5 sati u krug ko ja i topuz pre neki dan:D
 
Ko se pretplati na origin access moci ce da proba igru 10-og marta, kada ce biti dostupan demo, kao sto je bilo na boxu :D
 
Cime se oni hvale :D Smesno, jos su i stavili P rom rom dom... :D
 
Inace NFS Most Wanted je trenutno besplatan na Originu! :)
 
To je vise psihicki, ljudima koji su navikli na simulacije arkade postaju nezanimljive i nezamislive. To ne znaci da je NfS losa igra (ili da ce biti) .
Znam po sebi, igram Rising Storm stalno, i posle mi tesko da se prilagodim na CoD naslove, jednostavno nije to to.
Zato se igre poput CoD i NfS igraju zbog audio&video uzivanja, a ko hoce malo vecu imerziju za trke ima DiRT, GRiD, a za FPS nemam pojma trenutno sta ima na slicnom stepenu miksa simulacije i arkade. CS:GO mozda.
 
Problem Need for Speed serijala je sto postoje igre za mobilni, gde mozes odvozati trku u pauzi dok cekas nesto, koje ne nude nista losije iskustvo od igranja bilo kog Need for Speed naslova.
 
To sto je u traileru Get Low, ne znaci da ce biti i u igri, ali ako i ako bude, jer lezi igri ko bebi pelena, pa bolje i ta stara poznata stvar 2x, nego neko novo ****** :)
 
To sto je u traileru Get Low, ne znaci da ce biti i u igri, ali ako i ako bude, jer lezi igri ko bebi pelena, pa bolje i ta stara poznata stvar 2x, nego neko novo ****** :)
Sačuvaj Bože da ubace neku novu dobru (čitaj bolju) stvar.
 
Prakticno sva mass popularna muzika je propala ima vec 10-ak godina, sta god da ubace kao OST (uz plan da se svidi danasnjim konzumentima) bice to ocajna plejlista prepuna djubreta.

U odnosu na novu muziku sada mi sranya iz klinackog perioda koja sam bas mrzeo zvuce cak i prihvatljivo :d Get Lou me nervirala oduvek (pa i sada) ali opet me podseca na stari nfs ali bolje i to nego neko autotjunovano 2016 njesra :d

Ovo je vec dosta bolji OST

Hush- Fired Up (NFS Most Wanted Soundtrack)


[YOUTUBE]zK5Dw7j1QZM[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]8hcj9PTxdDk[/YOUTUBE]

I dalje odvrnem cele plejliste par puta godisnje.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno