Šta je novo?

Need for Speed (2015)

Samo da ne zaseru ime Underground kao sto su pre par godina Most Wanted.
 
Poslednja izmena:
Dokle vise?
sm7-facepalm.gif
 
Ako, ako, proslu godinu su preskocili. Posvetili se. :d
 
Poslednja izmena:
Dakle, definitivno Underground fazon. :Klanjanje

Veoma bih voleo da posle duzeg vremena ponovo vidimo drift trke.
 
Poslednja izmena:
I da imas svoju garazu, skupljas lovu za auto, za budzenje itd, u tome i jeste draz igre.
 
Jako se radujem ovome, ali realnot to je EA, kapiram da ce biti 3 auta u pocetku, a ostale preko ce preko DLC-a da ubacuju
 
Samo da opet ne ubacuju one glupe pakete za budzenje automobila kao u novijim igrama.
 
Pa naravno da je reboot, samo da ponovo ne zaseru.
A izgleda da ce customization biti na nivou.
 
Poslednja izmena:
Pa tesko da mogu losije od prethodna dva dela. Otkad je EA Black Box prestao sa radom na igrama, od tada NFS ide silaznom putanjom. Poslednji inovativan NFS je bio Carbon, a poslednji odlican NFS je bio pre njega - Most Wanted. Jednostavno, nemaju sta da ponude...
Ovom igrom verovatno hoce da naprave neko osvezenje u serijalu kao sto je bilo 2003. sa Underground-om. Sto bi se reklo, osvezenje za neke nove klince...jer nama starijima ionako tesko da ce ikada u serijalu bilo sta biti bolje od HotPursuit-Porsche i/ili Underground-MostWanted igara.

Dobro je sto se u ovom teaser traileru, pored Porsea vide i "sirotinjski" automobili sto ukazuje da ce customization/tuning u dobroj meri biti prisutan. A to su nesto jos i ranije obecavali.
Grafika ce biti brutalno dobra.

A licno, ne bih se bunio za remake Underground-a (ili dvojke), uz samo bolju fiziku i grafiku. :D
 
Poslednja izmena:
Na oba unndergrounda sam se lozio kao nezdrav, kao i na most wanted i delom na carbon. Ali kad gledam ovo, izgleda mi smesno, nerealno. Cukanje policije pri 200km/h i sve ostalo sto ide uz to.
 
nema sta nerealno nfs je uvek bio arcade drive,igra i treba da bude zabavna. od simulacije nema nista :)
 
Još kada bi vožnja barem bila pristojna. Uželeo sam se NFS Underground i budženja vozila kao i većina u ovoj temi, ali će mi smetati mehanika vožnje kao sa mobilnog telefona (Asphalt serijal) i odbijanje od bankina pri 250 km/h. Kada bi igru barem malo uozbiljili, bila bi pun pogodak. Barem da je prilagode analog kontrolama i zaborave na tastatura vozače (znači fizika kao u Forza serijalu).
 
Jos kad sam cuo da je open world sad ostaje samo da sacekamo da vidimo kako izgleda i da je kupimo :D
 
Da, simpa je ova "cyan" boja, mada bilo bi vr' kad bi vise vuklo na plav a ne zelenu
 
Ja i dalje cekam porše nastavak.. a evo petnaesta godina nula bodova. Mislim da se jedini izdvajao sa onim dugim stazama koje voziš po 15min, starim modelima koji imaju hendling kao brod (ali uzivancija vozati) i sa onim suptilnim popravkama i trgovinama.

Sto se ovog naslovatice, sumnjam da cu upaliti ali neka ne bude lokan na prokletih 30 FPS da ljudi mogu igrati kako treba.
 
Nazad
Vrh Dno