Šta je novo?

Need for Speed (2015)

Ali grafika je za dva koplja ispred zadnjeg rivals dela.
 
Meni se mnogo svidja sve [osim akcione kamere koja je opciona btw], u pravo vreme vratili budzevine i nocnu voznju sad kad su popularni rocket bunny, liberty walk i rauh welt bodykitovi :D
 
Jedva cekam da izadje, aa bice luda voznja [emoji2] sto se noci tice, pa zar nije cela poenta da se ulicne trke odrzavaju u noc, mislim ko je lud da se trka na sred bela dana, kada ima najvise policije i ljudi generalno :d
 
Pa donekle je i bilo: Hot Pursuit (2010), The Run (2011).

Sa pravom na red dolazi totalni Underground fazon. :D
 
Poslednja izmena:
WYPMDOw.jpg



Fak jea!


ZrPiYmN.jpg
8ZfbXJs.jpg


LqiA1lg.jpg
pzGgVnj.jpg


uw4hd59.jpg
hIkQPFP.jpg


NkOgoQb.jpg
A0rY0uZ.jpg
 
Preorderovao sam igru vec , nadam se da se necu razocarati
 
Voznja na otvorenom, pa se doslo na "opravku". :d
 
ili je padala kisa napolju
 
Zanimljivi screenovi mada dzabe kad je nfs *****ana od igre; koliko god dobro da vozis protivnici su uvek iza tebe ili te cak obilaze, kad se spucas stizes ih za 10 sekundi!
 
Sto posto je ovo ingame..
 
Jedino sto bi mi moglo biti interesantno je kustomizacija automobila. Odigrao sam sve prethodne i svaki je bio los, kontam ja da je to arkada, a ne simulacija, ali brate opet. Mora to bolje.
 
Sama kustomizacija je dovoljna i zanimljiva. :D U principu, bice dobro odradjena, samo je pitanje da li ce biti na nivou Underground2/Carbon.

Meni bi bilo veoma drago da konacno posle duzeg vremena budu prisutne drift trke, u bilo kom obliku.
 
Sto se tice voznje, ako hoces sim ili polu sim idi na Project cars, ili Asseto korsu (dal sam dobro napisao xD), ja hocu arkadu, da igram sa gamepadom, i da uzivam... Poslednja dobra arcada koju sam igrao bila je The Crew, a sto se NFS-a tice The Run, ali generalno nisam ni igrao puno delova, a Carbon je na mene ostavio najjaci utisak. Probaj PCars ali brate moj, ti ne mozes da skrenes, jeste grafika lepa i sve to, al da ja sa tastaturom kada igram ne mogu da skrenem uopste na vecoj krivini, za mene je to fail, tj primorava me da kupim volan (sa gamepadom nisam probao jer ga nemam trenutno, ali nabavice se za novi NFS). Ovaj NFS je sve ono sto sam zeleo, prica, likovi, budzenje, za mene dosta :D
 
Dobar je ovaj frostbite engine. Deluje kao dobar reboot nfs serijala.
 
Sto se tice voznje, ako hoces sim ili polu sim idi na Project cars, ili Asseto korsu (dal sam dobro napisao xD), ja hocu arkadu, da igram sa gamepadom, i da uzivam... Poslednja dobra arcada koju sam igrao bila je The Crew, a sto se NFS-a tice The Run, ali generalno nisam ni igrao puno delova, a Carbon je na mene ostavio najjaci utisak. Probaj PCars ali brate moj, ti ne mozes da skrenes, jeste grafika lepa i sve to, al da ja sa tastaturom kada igram ne mogu da skrenem uopste na vecoj krivini, za mene je to fail, tj primorava me da kupim volan (sa gamepadom nisam probao jer ga nemam trenutno, ali nabavice se za novi NFS). Ovaj NFS je sve ono sto sam zeleo, prica, likovi, budzenje, za mene dosta :D


Vau dobili ste internet u obdanistu :d pustila vas malo vaspitacica na net i onda dodje ovakva izjava.Pise se Assetto Corsa i nije za svakoga (decu).
 
Pa naravno da nije za svakoga. Kome (ostale) simulacije voznje nisu zanimljive ili ih jednostavno ne igra, za njega nije ni Assetto Corsa. ;) Bez obzira na uzrast. :D
 
Poslednja izmena:
Vau dobili ste internet u obdanistu :d pustila vas malo vaspitacica na net i onda dodje ovakva izjava.Pise se Assetto Corsa i nije za svakoga (decu).

Ne znam sta da ti kazem, simulacije ne volim uopste, za mene previse tesko... Ja kada igram zelim da se opustim i da ne razmisljam previse, a simulacija to nije. Ma lupio sam za Corsu kako se pise, stvarno nemam pojma jer me ni ne zanima...
 
Sto se tice voznje, ako hoces sim ili polu sim idi na Project cars, ili Asseto korsu (dal sam dobro napisao xD), ja hocu arkadu, da igram sa gamepadom, i da uzivam... Poslednja dobra arcada koju sam igrao bila je The Crew, a sto se NFS-a tice The Run, ali generalno nisam ni igrao puno delova, a Carbon je na mene ostavio najjaci utisak. Probaj PCars ali brate moj, ti ne mozes da skrenes, jeste grafika lepa i sve to, al da ja sa tastaturom kada igram ne mogu da skrenem uopste na vecoj krivini, za mene je to fail, tj primorava me da kupim volan (sa gamepadom nisam probao jer ga nemam trenutno, ali nabavice se za novi NFS). Ovaj NFS je sve ono sto sam zeleo, prica, likovi, budzenje, za mene dosta :D

To su simulacije ne mozes to porediti sa arkadama. A nfs vise nije ni arkada to je naucna fantastika voznje, gdje bolju fiziku ima vozenje hoverboarda u subway surfu. Hocu i ja da igram arkadu, ali bar malo smislenu. Niko nije rekao da trazi simulaciju.

Nadam se da ce bar kustomizacija biti dobra, posto po ovim trailerima vidim da je fizika i dalje u fazonu: "Udarim u ogradu i imam jos bolji izlaz iz krivine" ili "Pa lakse je ici kroz hrpu bandera nego izbjegavati auta, brze je"..
 
Poslednja izmena:
Meni fizika poslednji put skroz odgovarala u Hot Pursuit (2010). Ovo kasnije bezveze. A ionako ne ocekujem da to bude kako treba, postalo nebitno.


Evo nove slike:
image_need_for_speed-29107-3233_0005.jpg

image_need_for_speed-29107-3233_0001.jpg

image_need_for_speed-29107-3233_0002.jpg

image_need_for_speed-29107-3233_0003.jpg

image_need_for_speed-29107-3233_0004.jpg

image_need_for_speed-29107-3233_0006.jpg
 
meni porsei dovoljni da mi se svidi :)
 
Na Gamescom-u (demo igre) je prisutna Carrerra 1974. Nadam se da cemo danas-sutra videti neki customization video. :)
 
ili demo download :)
 
Nazad
Vrh Dno