Šta je novo?

Pomoc VIBER

Gaga 3

Cenjen
Učlanjen(a)
20.09.2009
Poruke
611
Poena
169
Pozdrav drugari, drugarica ima Alcatel 6040X. Ima problem kada treba da primi i posalje sliku na Viberu. Konstantno izbacuje da nema dovoljno memorije. A ima, sve smo proverile. Sta to moze da bude problem? Hvala unapred!
 
Skinite starju verziju Vibera ( ispod verzije 5) i podesite da se ne update- uje automatski. Gotovo sigurno resava stvar.
 
Ja bih savetovao zamenu Viber-a, osim ako nije bitan video poziv.
Whatsapp od opšte poznatih ili Telegram kao mnogo bolja varijanta.
 
krastavac Dark ,dok ona navadi drugarice na Telegram prosao voz. Iz iskustva govorim, mladja ekipa mahom bira aplikaciju koju koristi vecina . No nije los savet,ne zameri.
 
Ne zameram. Nego se svi hvataju kao muve na prvu glupost, a Viber je sve gori i gori. Ima potpuno nepotrebne nebuloze i spor je.
O privatnosti i da ne pričam.
 
Ne zameram. Nego se svi hvataju kao muve na prvu glupost, a Viber je sve gori i gori. Ima potpuno nepotrebne nebuloze i spor je.
O privatnosti i da ne pričam.

Manje će meni vremena oduzeti Viber svojim glupostima i propustima nego da svu raju prebacim na nesto drugo. U tome i jeste problem, ne koristi niko Viber sigurno zato sto je dobar...
 
Zadrti ljudi, a trud potreban za to je mizeran kao i vreme. Ali to im je teško, dok buljenje dva sata u FB postove nije...
Boli me mozak od takvih stvari.
 
Boli mozak od tvojih poruka. Pitanje je bilo vezano za Viber, otvori već jednom temu za taj Telegram pa prevrći tamo svoju priču.
 
Nema šta da otvaram temu. I za junk software se kaže zameni za nešto kršteno. A messenger-i su izgleda posebna kategorija svete krave.
Kad nešto ne valja menja se, a s obzirom da ne pravi troškove.
Ljudi koji neće da promene su sami krivi za svoje muke.

Viber je đubre više od pola godine, neće odjednom da bude dobar.
 
Nikakve muke ja ne vidim, radi sve što meni treba ok na Viberu. A tebi ako ne odgovara drži se tog Telegrama, a nas ostale slobodno pusti da nastavimo da se 'mučimo'.
 
Pa eto kako radi.
Spor je, jer ima dodate igrice, neke public chat-ove i izgleda kao aplikacija za devojčice do 15 godina.
A ti ne znam šta se vataš za Telegram, jer sam rekao prvo Whatsapp jer je to mainstream, i skoro svi imaju pored Viber-a.
A mnogo je bolji čisto sa korisničke strane.
 
Pa ti ga slobodno obiđi ako ti sve to smeta, širok ti Play store. Meni nije spor, i zabole me kako izgleda, radi sve ono što meni treba.
 
I jesam.
Razlog zašto mnogi koriste gluposti koje više nisu šta treba da budu, je jer ne znaju da postoji nešto drugo, i bolje.
Tako sam ja izbrisao Viber, pretraživao zamene, testirao i suzio izbor. Onda sam ga u temi naveo, ko želi, želi. Ko neće, nije bitno. Ja sam počeo da ne pričam s ljudima ako neće da pređu, jer me stvarno ne zanima da se smaram s glupostima.
Whatsapp je mnogo bolji od Viber-a, jedino fale video razgovori, ali ne znam ni koliko to ljudi vode video razgovore preko telefona...
 
Manite se ljudi corava posla i patkometrije,otisli ste u off na cetvrtom postu. A devojka samo pitala sto ne zna ,gde ce ako nece ovde .
 
Slažem se da je viber postao smeće. Očajan kvalitet poziva, baš gde bi trebao da bude najbolji on najgori. Whatsapp je za klasu bolji na pozivima. Jbt i facebook messenger je bolji za pozive od vibera.
 
Svaka tema ima tendenciju da pre pretvori u A vs B. Iako je potanje na pocetku bilo vrlo jasno i prosto.
Moderator na ovom forumu, PJ, ima jako poucan i lep potpis. Ukoliko bi se svi drzali recenog, u tom slucaju bi osoba koja je otvorila ovu tema, dobila i pravi odgovor.
Da podsetim na potpis "Ukoliko ti se neki proizvod (ne)sviđa, podeli svoje mišljenje, ali ne pokušavaj da ubediš ostatak planete da živi u zabludi."
 
Poslednja izmena:
Da li se jos nekome desava na viberu da mu skine sliku. Stavim sliku, i imam je par sati, i posle nestane, nemam nikakvu sliku, i tako stalno. A vidim da mnogi pisu kako viber ne valja, bolji je whats up, telegram. Koristim sve moguce, da bih mogao sa svima da se cujem, posto neko ima samo viber, whats up...
 
Nazad
Vrh Dno