Šta je novo?

pomoc

matoricebrate

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
12.05.2015
Poruke
16
Poena
4
Ljudi kako da povecam brzinu tacha,speed, znate ono na androidu kad vucete levo desno, po ekranu, e ta bezina....kako da je povecam , ili da li postoji neki program za pocecavanje te brzine
 
Poslednja izmena:
Bilo bi pozeljno da napises o kom se telefonu radi i da li je rutovan i gde se ta sporost taca ispoljava u lanceru ili uopste.
 
Nova launcher ima tu opciju
Nova postavke > Izgled > pa sad imas Brzinu pomeranja a imas da podesis i brzinu animacije ako je koristis (kocka, spil karata...) ;) nadam sam da je to ono sto trazis. Nema potrebe za root-om.
 
Nova launcher ima tu opciju
Nova postavke > Izgled > pa sad imas Brzinu pomeranja a imas da podesis i brzinu animacije ako je koristis (kocka, spil karata...) ;) nadam sam da je to ono sto trazis. Nema potrebe za root-om.

Probao sam nova launcher isto premium full verzija, ali mi se ne svidja sto ima one kako se zovu vidzetci ... to ne znam kako da sklonim, tacnije kada udjes u meni i saltas levo desno , ikonice su ok ali ima ovakve widzete i ne znam kako da ih sklonim ali me uzasno nerviraju slika govori ispod, desna slika, znaci saltas , saltas i dodjes do tih vidzeta to ne znam kako da iskljucim, ako znas kako ad iskljucim to molim te javi mi se, precicu ponovo na nova launcher

http://i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/s--yJ8bm6f1--/17vcumb6y5hpvjpg.jpg
 
Poslednja izmena:
Imaš to u opcijama... Isolate tabs se zove, mislim da je pod drawer
 
Imaš u opcijama da izbrišeš widgets (taj tab u app drawer-u, to i mene nervira) ... U drawer pa u drawer groups, tu klineš da widgets i obrišeš...
f114a3a5567d975f2bc36e29cc39932d.jpg
 
Poslednja izmena:
Bravo ljudi, svaka cast, hvala vam uspeo sam, ne prebacuje me na vidzete vise kada saltam levo desno, samo na moje ikonice
 
Bravo ljudi, svaka cast, hvala vam uspeo sam, ne prebacuje me na vidzete vise kada saltam levo desno, samo na moje ikonice, Joco hvala za skorol, vojo hvala za vidzete

@edit, imam samo jos jedno pitanje kako da na nova launcheru iskljucim ono animated , animacije ili kako vec..da mi telefon brze radi, hvala

- inace koristim ovaj telefon , kako vam se cini specifikacija? kinez je, ali je kvalitetan dosta, nova marka nov brend, izbacili su samo par modela da testiraju, ali verujem da ce se probiti kao i huawei

https://www.fasttech.com/product/2041500-landvo-l550-5-0-inch-ips-octa-core-1-4ghz-android

inace score na antutu benchmark mi je skoro 30 hiljada, 29, zarez nesto
 
Poslednja izmena:
Ideš na Look and feel pa onda Scroll speed i Animation speed stavi na Faster than light...
 
Nazad
Vrh Dno