Šta je novo?

Nexus 5 (2015)

Sto je nemoguce, nemam razloga da pricam neistinu. Jos uvek koristim N4, ali iskreno sam bio prilicno razocaran (pisao sam u temi o N4) kada sam dobio levi sljamsung i cisto iz znatizelje krenuo da cackam i uporedjujem. U ovoj prici ne favorizujem brend ili bilo sta drugo, nego cenovni rang telefona, bio to Nexus, Samsung, Sony... Sve mi se cini da top modeli imaju vise bugova od midrange uredjaja, sto je zaista zlo i naopako.
 
Baterija jeste jadna sa obzirom na qHD ekran u novom nexusu od LG, LG sad toliko zapeo za njega... Ali nadamo se da ce moci da se stavi iz G4 u novi N5 baterija kao i sad iz G2 u sadasnji N5. Meni se svidja telefon ali cena je bitan faktor, do sad svaki LG Nexus bio je prihvatljive cene.
 
Jesam li ja to nešto propustio u vezi stavljanja baterije iz G2 u N5?
 
MOLIM LOCK !!!

Modovi ,molim lock ,ne mogu ja da merim patku sa botovima kojim je glavni motiv postavljanje ,ako je potrebno , 65-og topika o istoj temi, samo da bi se oni prvi zapljunuli.
Avansno blagodarim!
 
Poslednja izmena:
hahaha loznica ako ne otvori temu to kao da ne postoji na forumu...
bolje njegova da se lockuje, tvoja je starija, on nije pazio...
 
ja sam otvorio vise da bi akcenat bacio na huawei nexus a pored toga ja kada otvorim temu taj mob verovatno i kupim . :)

moze moja da se promeni u huawei nexus ako to modovi hoce .
 
Zaista, spojite obe teme jer za sada nije ni zvanicno potvrdjeno da ce biti dva Nexusa niti ko ce praviti, pa bolje u jednoj temi da se diskutuje o glasinama i novostima. Pa posle kada bude zvanicno, neka otvara ko sta zeli.
 
Pa mnogo više se priča o Huawei modelu, ali danas iskoči ona slika nekog preružnog cover-a sa 3 rupe (cenim 2 kamere i blicevi) za koje kažu da je za lg nexus 2015.
 
Baš me zanima šta rade moderatori u ovom podforumu?

Trenutno imamo jednu ogromnu svaštaru od teme koja je preimenovana u Huawei Nexus 6P, temu istog imena koju je Dragonzo otvorio novembra prošle godine, i ovu temu za Nexus 5X koju je Bongec otvorio maja prošle godine i koju niko živ ne koristi :smash:
 
Nije drgonzo otvorio, tu su prebacivani postovi o 6p iz one velike teme pa je taj njegov najstariji

E sad pravo pitanje je zašto je ona velika tema reimenovana u 6p kad je Gizmo juče sve lepo sredio [emoji102]
 
Poslednja izmena:
Sta je sad ovo????gde je sad tema nexus 5x?
Posto nije dovoljno konfuzno, ajde da otvorimo jos koju temu o Nexusu...tipa Nexus 5x crni i nexus 5x beli.i jos dve teme za 16 i 32gb.
I mozda za one koji zele stock, Nexus 5x stock, i nexus 5x sa beta romovovima...isto i za 6p.
 
Nazad
Vrh Dno