Šta je novo?

samsung galaxy duos i9082

dakibaki

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
09.05.2015
Poruke
10
Poena
4
Cao, posudeujem ovaj telefon , tacnije danas sam ga dobio polovnog kao poklon... malo sam cackao na netu trazio,gledao specifikacije i vidim pise 8MP 1gb ram a kod mene ima samo 2mp-a i 512MB rama u cemu je fora? i kada ga palim ne prikazuje samsung vec android i welcome? da li je to mozda neka kineska verzija ili telefon ima takvu temu za paljenje?
 
Poslednja izmena:
Pa ako se ne poklapaju spec onda je verovatno kopija... Skini cpu z i vidi šta on kaže, probaj Samsung kodove da li rade itd...
 
Molim te mogu li dobiti neke samsung kodove. Hvala
 

na ovaj broj *#0*# izbacuje mi Connection problem or invalid MMI code. Izgleda si pogresio broj, Ali postoji *#06# i taj radi izbacio mi MMI broj.. i izbacio mi je ime1 i ime1 broj, a sto se tice one liste sto ima vise kodava nece da ocita..sta da radim? i kako da uradim onaj hard restart na ovom telefonu, jer onu foru ne podrzava kada drzim volue + ono za zakljucavanje i power button...
 
Jeste vojo hvala pomogao si mi dosta onaj program sto sam skinuo pokazuje da nije samsung, ipak je kineski telefon, imam jos jedno pitanje, kada udjem u main many i saltam levo desno, on malo koci, secka, kao da mu "frejm rejt" opada.... jel da mu uradim nov sistem ili kako se to vec kaze za telefone, ili sta bi predlozio?
 
Poslednja izmena:
Secka jer je reč o telefonu sa slabijim performansama. Nikako ne flešuj sistem, jer ne znaš zasigurno koji ROM odgovara toj kopiji. Koristi ga tako kako je. To je najsigurnije.
 
Secka jer je reč o telefonu sa slabijim performansama. Nikako ne flešuj sistem, jer ne znaš zasigurno koji ROM odgovara toj kopiji. Koristi ga tako kako je. To je najsigurnije.

nemoj brate mani me toga, zivci me hvtaju sto gubi frejm rejt, kako da ga reinstaliram da vidim hoce li raditi normalno? i kako taj rom da vidim koji je, i da li ima negde tutorial kako se to radi? Hvala
 
Šta god da flešuješ - pokvarićeš. Rešenje za main menu je aplikacija Nova launcher.
 
Šta god da flešuješ - pokvarićeš. Rešenje za main menu je aplikacija Nova launcher.

Mislis novi launcher ili se bas zove "NOVA LAUNCHER" i molim te reci mi kako da iskljucim tu , kako bih kazao touchpad.... u main meniju, znaci kad udjem i kad idem levo desno, ne ide onako normalno, nego se sve nesto okrece kao da ide iz neke kocke,,, a ja bi standardno kad saltam levo desno da normalno ide....
 
Poslednja izmena:
Nova se zove. Uđi u podešavanja (Nova settings), opcija drawer, pa scroll effect i biraj.
 
Nazad
Vrh Dno