Šta je novo?

NSIS error

djole34j4

Slavan
Učlanjen(a)
27.02.2007
Poruke
187
Poena
319
Kada pokrenem setup.exe jednog programcica izbaci mi sledece:

5673-capture.png

pokusao sam sve zivo sto sam nasao na netu ali nista nije pomoglo...cak sam i Win reinstalirao...ima li neku ideju sta bi bilo resenje? Hvala!
 
pa ocigledno je do tog softvera,skini opet,potrazi verzije na drugim sajtovima,a na kraju sibni mejl autoru.
 
pa ocigledno je do tog softvera,skini opet,potrazi verzije na drugim sajtovima,a na kraju sibni mejl autoru.

skidao sam nebrojeno puta, koristeci razlicite browser-e i uvek isto...takodje, komentari na forumu odakle sam skinuo program su pozitivni...tako da mi je jedino preostalo da pomislim da je nesto do samog kompa, tj sistema pa sam reinstalirao...ali opet isto...
 
Koji "programcic" je u pitanju?
 
Ista stvar mi se dogodila danas nakon reinstalacije Windowsa. Nekoliko aplikacija sam uspešno skinuo sa neta i instalirao i samo u jednom trenutku je počelo da izbacuje greške prilikom instalacije svega što sam nakon toga download-ovao. Takođe, nisam bio u mogućnosti da update-ujem Avira-u, prosto pukne na pola download-a. Pokušao sam sa update-om windowsa ali nije mogao da instalira neke od update-ova.

Problem sam uspeo da rešim reinstalacijom Windowsa.
 
Mislim da se ta greška javlja kod nekompletnih ili feleričnih instalacija/deinstalacija (programa, ne windows-a) .

I ja bih puko svežu instalaciju win-a ako mi je taj program važan i nema alternativu.
Edit:
Ah, sad vidim da je već menjao win....
 
Poslednja izmena:
Mogu biti losi sektori na hard disku , proveri Hard Disk Senteniel
 
reinstalacija Win-a nije pomogla...a u pitanju je jedan pivski software, tj software za kucno pivarstvo - Beersmith, skinut sa warez-a, gde su svi komentari pozitivni i niko ne spominje slican problem...ne znam sad dal sam smeo sve ovo da ispisem :D

ajd da probam i ovo sa hdd ali cisto sumnjam jer sve ostalo funkcionise savrseno...premestao sam i samu instalaciju na drugu particiju pa pokusavao odatle ali vazda isto...
 
Poslednja izmena:
To se dešava kad Nullsoft Scriptable Install System instalacija ne valja. Loše skinuto, loš HDD, zilion drugih razloga. Nabavi ponovo istu instalaciju, od ove nema hleba.
 
i kod mene radi trial normalno...a ovo je navodno krekovana verzija ;) nista, bice da je do instalacije...

Hvala svima na odgovorima. Poz!
 
Nazad
Vrh Dno