Šta je novo?

GTA V- Najjeftinija moguća konfiguracija kod nas? (Maticna-procesor-graficka)

Miksaj

Poštovan
Učlanjen(a)
30.01.2015
Poruke
54
Poena
59
Imam jedno pitanje za sve vas Koja je najjeftinija konfiguracija na kojoj je moguce igrati GTA V. Interesuju me maticna,pricesor i graficka
 
Ja sam zadovoljan sto mogu da je odigram sa mojom konfiguracijom, doduse rez je 1680 i detalji na normal i po nesto na high, fps je oko 40 kad je najveca guzva a van grada uvijek 60.
Zauzece rama je cesto preko 5gb.
 
fx-6300 + R7 260x

sa isključenim aa , na 1080p 70+ fps .
 
Zamolio bih ljubitelja PS3 da ne otavljaju botovske poruke : KUPI PS3 i slicno.

Covek je pitao za konfiguraciju.

ne ulazim u to, gde bolje igra radi i sta daje vise za ulozene pare i slicno, jednostavno covek je pitao konfiguarciju, a ne konzolu.
 
Mozes i odavde, nikakav problem nije kupiti pogotovo od starijih clanova. Isto ti je i na KP, samo gledaj koliko je dugo clan i koliko ima pozitivnih ocena.
 
Zamolio bih ljubitelja PS3 da ne otavljaju botovske poruke : KUPI PS3 i slicno.

Covek je pitao za konfiguraciju.

ne ulazim u to, gde bolje igra radi i sta daje vise za ulozene pare i slicno, jednostavno covek je pitao konfiguarciju, a ne konzolu.

Zasto botovske poruke? Za te pare i za njegov prioritet PS3 je najbolje resenje. Pri tom nisam PS fan, ali to je cinjenica, nije naveo NIJEDNU drugu upotrebu konfiguracije.
 
Zato sto botovi ostavljaju takve poruke, jelte, nagledoa sam ih se kao moderator.
Za te pare najbolje je da letuje negde ...
Covek je pitao konfiguraciju za GTA 5, a ne sta je najbolje resenje za igranje GTA 5 niti gde da letuje.
 
Off
 
Poslednja izmena od urednika:
Hint: za gta u full hd mora grafika sa 2GB rama.....
 
Potvrdjujem da ne mora sasvim je dovoljno 1GB za normal sa ukljucenim aa i ugasenim msaa, tj grafika je solidna nema ivica, senke su glatke. Rama ti ne treba vise od 6gb jer se zauzece uglavnom vrti oko 5-6gb. Zauzece procesora mi je od 50-70% tako da ce ti neki i3 ili mozda cak i 860k raditi posao.

Grafu nadjes za 100€ npr. R9 270/270x (polovnu)

I ostaje ti 150€ za i3 i najeftiniju maticnu.
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
za te pare shto je tu 260x bilo je pre par dana 270 u istoj radnji. Ja nikad ne bi dao te pare za 260x
 
Covek daje najvise 250e, tako da taj pozeljni i3 i nova grafa ne dolaze u obzir.
Samo nesto polovno ovde zavrsava posao, videh skoro ovde na benchu neki i3 za te pare.
Ima sansu za te pare, Xeon E5430 i odradi 771mod, neka 775 ploca, i polovan r9 270x
6 ili 8gb ram, ja bih tako...
 
Poslednja izmena:
Moj klinac je instalirao pre neki dan i radi mu odlično skoro sve na very high i nema da se greje procesor a naprimer battelfield 3 isto na very high ode skoro u 70 stepeni...Inače komp je x4 750k na 4ghz,8 gb memorije i 650gtx oc1 gb ddr5....
 
Ima na poznatom sajtu za oglase i3 2120 za 6500 din, sto mu dodje 52-53€, ploca neka polovna jos 30€, 6Gb rama (4Gb 30-35€ + 2Gb 15-20€) mu dodje 45-55€, 6870 50€, sve zajedno mu dodje 178-188€, za 30 moze da uzme neki lc power nov, za ostatak polovan hdd i kuciste i eto kompa za 250€ koji ce moci fino da izgura gta.
 
Ja sam bas danas narucio 2100 za 45e sa KP...mozda je CPU :) Mozhda je CIGLA :)
uzeo sam novu plocu za 4500din (e**i)_
4Gb rama za 3300din (pc*****c)

Taman mami za tetris :)
 
Radio mi je na lapu sa nekim intelovim procesorom 1.30ghz, 6gb rama i hdd-om umesto ssd-a, ali je taj imao nvidia 720 sa 2gb, koliko se razumem na ovom novom mi samo grafička pravi problem?
 
Kod mene u igraonici radio GTA V na C2Q 9550/6GB/AMD 7750 1GB xtra. Medium/High tečno i bez seckanja. Sad iste konfe samo sa 8GB i NV GTX 750Ti 2GB. Tu rade sve na high, bez ikakvog seckanja.
 
Nazad
Vrh Dno