Šta je novo?

Sony Xperia E4

  • Začetnik teme denigaj
  • Datum pokretanja
D

denigaj

Guest
Drugari,
Imam nekoliko pitanja:
Kupio sam preko MTS-a Sony Xperia E4 koji koristi Android 4.4.4 (KitKat).
Posle par dana korišćenja nekako mi se čudno ponaša.Dakle:
Instalirao sam nekoliko aplikacija "Viber,Skype,WhatsApp..." prebacio sam ih na memorijsku karticu,da mi ne zauzimaju memoriju telefona,kad ono... sada kad upalim telefon,ikonice tih aplikacija se izbrišu. Ne znam kako da ih vratim u glavni meni? Uspeo sam da ih vratim na početni ekran,ali ponovo kada restartujem telefon opet se izbrišu.
Drugo: Koristim kućni WiFi. Lepo je konektovan (sačuvan),kada odem na kratko od kuće,izgubi se signal zbog dometa naravno,i kada se vratim ne može nikako da se ponovo poveže. Izbacuje non-stop traženje IP adrese....tako sve dok ne restartujem telefon. Da li to ima veze sa telefonom ili sa verzijom androida. Da kažem da sam pre ovog koristio takodje Sony Xperia Tipo i radio je besprekorno. Ovaj noviji,bolja verzija androida pa zeza!
Molim za pomoć ako je neko imao sličnih problema,nije bitno sa kojim telefonom.
 
Ajde prvo sa aplikacijama, vrati app na memoriju telefona i uradi restart... Tako ćeš rešiti problem sa nestajanjem ikona...Wifi, izbriši konekciju i napravi je ponovo, ako ne urodi plodom, restartuj wifi uređaj...
 
Ovo prvo sam uradio i uspelo je. Vratile su se ikonice,samo mi je to bezveze napravljeno. Da li je to greška u telefonu (mislim da li ima neku falinku) ili je to do androida 4.4.4?
Ovo drugo ću da pokušam,pa se javljam.
 
Poslednja izmena:
Izvinjavam se administraciji. Nisam lepo proverio pre pravljenja teme. Neka je obrišu,a ja se selim u već postojeću.
 
...da ne otvorama temu, koliko bi dobio za sony xperia e4g e2003 u perfektnom stanju sto se kaze sa sve kutijom punjacem ~ koriscen za retke pozive vise "idlao" nego sto je koriscen? hvala
 
Nazad
Vrh Dno