Šta je novo?

Autoradio do 9000 din ?

coldej

Slavan
Učlanjen(a)
15.07.2008
Poruke
1,301
Poena
375
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 3600
Matična ploča
Msi b450 Tomahawk max
RAM
Gskill trident z 3000 Mhz Cl16
GPU
Powercilor Hellhound rx6700xt
Storage
Ssd, hdd
Zvuk
Xonar dx
PSU
Corsair cx750w
Kućište
Cooler Master 690 III
Monitor
Dell 2722DGM
Miš & tastatura
Logitech
Mobilni telefon
Poco x3 pro 8/256
Pristup internetu
  1. Optički internet
Moja iskrena preporuka je da uzmes nesto sa oglasa dosta jeftinije..posto je obijanje kola u modi :-(
 
Samo novo nemam problema sa tim.
 
Pa nije covek lud da ostavi plocicu u autu osim ako ne zeli da ga saceka hrpa stakla. Nisam imao prilike da cujem ova 2 pa ne mogu da ti kazem iz prve ruke kakvi su ali alpine vredi svaku paru.
 
Ja imam Blaupunkt San Francisco 310

KXBOZIa.jpg


Ono što sam ja tražio je da radio obavezno ima SD ulaz - nekako sam se bojao da ne zakačim prikačeni USB, mada ima onih "mikro" USB fleševa...

Ovaj radio ima CD (mp3/wma), USB, SD, 3.5mm, jednostavan izgled (eh, samo da su mu sve "lampice" bele, pošto ne volim crvene baš previše).

Uglavnom, ako nađeš neki takav, ima moju preporuku :)
 
Kao sto naslov traze interesuje me kvalitet zvuka i mp3 funkcija tj usb. ja sam gledao :

1. http://www.cbt.rs/auto_radio/kenwood_auto_radio_kdc-3057ug-15534
2. http://www.cbt.rs/auto_radio/pioneer_autoradio_deh-1600ubg-24597

Auto je ford fiesta i ima zvucnike u svim vratima tj 4 kom , moze i neki drugi u toj klasi. Posto mi je u autu alpine isprsio bih se za Alpine UTE-72 bt SAMO ako je bolji od navedenih on je 95 evra to je max tj 11500 din.
Pa sam si doneo odluku...
mislim poredis neke osnovne modele kenwooda i pioneera sa alpinom sa BT koja je 40% skuplja
 
Poslednja izmena:
@ wwwz: Lepo izgleda taj Blaupunkt, u moru prenapucenih modela, lepo je videti takav elegantan uredjaj.
 
Ma bluetooth mi ne znaci nimalo ne bi bacao pare ako ne moram zato pitam. Imam vec u autu alpinu pa mi se svideo zvuk ako drugi imaju priblizno dobar zvuk ne bih isao na alpinu.
 
Poslednja izmena:
Pa ako hoces jeftino a dobro kupis pioneer, ali nema smisla porediti sa skoro duplo skupljim uredjajima drugog ptoizvodjaca
 
Alpina je 11400 din a pioneer 8999 nije duplo skuplja posle slusanja pioneera i alpine odlucio sam se za alpinu. Hvala svima.
 
ako imas priliku idi negde u radnju gde imaju izlozeni pogledaj kako izgleda osvetljenje i cuj kako zvuce to je najbitnije.
 
Alpina UTE-72bt posle par dana koriscenja nisam zazalio sto sam dao 3000 vise od kvaliteta zvuka do bluetootha koji je koristan javljate se pozivate, gledate propustene pozive, sms sve preko radija i pesme pustate sa fona. Extra sprava a uz to je najeftinija od svih sa bluetoth-om na trzistu.
 
Nazad
Vrh Dno