Šta je novo?

Sapphire 290 tri-x OC odbijen RMA od strane Alti-a i Sapphire-a

@zeljko, ja bih odneo tu kartu u njihov servis i trazio da izmere nivo buke (dB) koji kartica pravi dok ventilator tandrce i da isto urade sa ispravnom istoventom karticom. Na osnovu toga im kazes "uredjaj ne radi kao sto je reklamiran od strane proizvodjaca, proizvodi buku koja utice na zdravlje/dusu/sta hoces - zamenite/vratite pare ili cu biti primoran da pozovem inspekciju da oni ovo regulisu". I ne idi iz servisa dok ne prihvate ili ne pozoves bracu komunalce :D

@umart, 250e za 290iks sa accelerom. trecu recenicu ne razumem, je li to odobravanje ili ne? :)
 
jeste,svaka cast ako si uspeo da nadjes 290iks za tolicnu cifru,sad si mene naveo da kontemplatiram vodu i kako moj budzet da podnese i to,i monitor,i brdo koncerata u junu,i leto,i jos trista stvari...lece li oni rusi u bg-u sto lece narkomaniju i kockanje GAS? :)
 
@umart
Na Kupujem prodajem ima 290X za 185eu sa gar. naravno referentene otišlo sve u P.M> :p
 
ako ko hoce moje jorgovane za 300e sutra neka ih nosi,290x cf za 360e...pa po cenu da se slusalice nose dok ne skrpim za vodu... :)
 
Zamenili su mi je za Tri-x 290x samo nije OC model (290-ke vidim da kod nas u zmelji nema ih na stanju uopste, a povracaj para im verovatno najmanje odgovara jer sam ja platio 50% vise nego sto sad vredi 290x :) ).. tako da je na kraju sve bilo korektno posto sam im prilozio i linkove ka youtube
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno