Šta je novo?

GA-H61M-S2PV

iSpirit81

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
06.07.2014
Poruke
2,382
Poena
130
Pozdrav drugari,imam ovu skromno -jeftinu plojcicu i celeron g530 na njoj.
Problem je taj sto imam sliku kada je externa grafa ubodena u njoj.Dok sa njenom grafom imam signal na monitoru,ali nazalost bez slike..samo crno...
U biosu je VGA na auto,a internal graphic sam stavio na 512mb.
Bilo je iskrivljeno 4 pina koja sam uspeo da ispravim.Sta vi mislite,sta moze biti ?
 
Znaci, ne daje sliku ni preko VGA ni preko DVI ulaza?

Ne znam da li neke veze mogu imati ti pinovi...
 
Dobija li monitor signal za sinhronizaciju? Jel lampica na monitoru u boji za standby ili rad? Ima li gde u meniju monitora da se vidi koja je trenutna rezolucija? Mozda poslednje glupo pitanje, ima li taj procesor integrisanu grafiku?
 
Ima integrisanu, kao i svaki s1155 Celeron/Pentium.
 
Kolege,ja napisah da kad stavim grafu,daje sliku normalno.Kad probam na integrisanoj grafici,monitor sve vreme ima signala ali slike nema.Stoga,problem je u integrisanoj grafici.
 
Jesi li probao preko DVI prikljucka? Vrlo je moguce da je do tih iskrivljenih pinova, nisam ni znao da se na socketima novijim od LGA775 to uopste moze efektivno ispravljati. Eventualno mozes da probas sa novijim BIOS-om i ako nece onda nece.
 
Na monitoru ima signala,ali slike nema.Nije do procesora,kupio sam drugu plocu i na njoj radi integrisana grafa sa istim procesorom.
Sad sam postavio plocu na oglase.Ne znam sta je problem.2 pina nisam bas uspeo fabricki da vratim na svoje mesto.
 
Nazad
Vrh Dno