Šta je novo?

Problem sa update-om i muzikom na S4 Active

kosta10

Slavan
Učlanjen(a)
19.08.2007
Poruke
4,492
Poena
440
Pozdav svima ovde. Imam relativno veliki problem na mom telefonu a ne znam ni sam kako je to toga došlo jer ništa nisam dirao.

Naime, muzika mi se više NE VIDI u biblioteci i mogu da joj pristupim jedino direktno, a nijedna aplikacija više ne vidi muziku koju imam na SD kartici. Kažem, još jedino direktno preko File Managera mogu da je puštam. Zna li neko zbog čega se desio ovaj problem i kako da popravim ovo ?


Drugio problem: otkako sam uspešno rutovao moj S4 Active pre oko 3 meseca, sada se u međuvremenu pojavio zvanični Samsung update na Android 5.01 i pošto hoću da pređem na tu verziju, skinuo sam Root. Ali đa.vola, Samsung kaže da je "uređaj modifikovan" i odbija da mi stavi 5.01 update.

Moja žena inače ima potpuno isti telefon ali kod nje nikad nije rašen root (ne treba joj) pa kod nje nema problema nikakvih.


Zna li neko kako da rešim prvo ovo gore sa muzikom, pa onda kako da stavim zvaničan Samsung 5.01 update ?


Hvala puno.
 
Flešuj stock rom 5.01, sa wipe data i wipe cash.
 
Sve je to lepo, ali KAKO da to uradim bez da izgubim sve podatke koje imam ?

Inace sam sve aplikacije(tj 90 % skoro) prebacio na SD karticu i svi drugi podaci važni su mi na SD kartici.

mirza82, molim te javi mi se na PP da mi objasniš proces i da mi daš potrebne linkove. Hvala i molim te imaj razumevanja za noob-a.
 
Nazad
Vrh Dno