Šta je novo?

Jiayu S3 Advanced 3GB RAM

Ilion

Slavan
Učlanjen(a)
05.04.2014
Poruke
3,483
Poena
270
Mini recenzija - Jiayu S3 Advanced 3GB RAM by Ilion

Specifikacije
http://www.devicespecifications.com/en/model/e54a3134

Uvod
I ovaj korisnički opis kao i prethodni će veći naglasak imati na nabavci, otpakivanju i početnom podešavanju telefona a manje na njegovim tehničkim karakteristikima. Sve ovo sa namerom da se veći broj ljudi upozna sa manje poznatim kineskim markama i da se onim manje iskusnim kupcima proces izbora i nabavke telefona na ovaj način što više olakša. Suvoparnih, profesionalnih i jednobraznih recenzija ima sasvim dovoljno za skoro svaki model telefona. I ovaj korisnički opis takodje pišem posle jedva 24h korišćenja telefona tako da više testova pored svog redovnog posla ni nisam mogao da uradim.
Takodje, s’obzirom da sam se u prethodnih mesec dana više zanimao sa TCL-om, nisam se ni pripremio za Jiayu. Tek sada čitam, i učim o ovom modelu. Za Jiayu sam se odlučio zbog fantastičnih karakteristika i hype-a koji ga je sa pravom pratio i dalje prati. Odlučio sam se za 3GB verziju pošto u trenutku nabavke nisam tačno znao šta želim i privukle su me vrhunske performanse koje obezbedjuju dugoročnu stabilnost u radu i odvojiva baterija. Baterija koju lako možete naručiti i zameniti kada i ako izda. U ovom trenutku mi je želja da probam skoro svaki pristojan model telefona u rangu od 100 do 250 USD. Da u celom tom procesu naučim što više o kineskim telefonima koji su mi sada postali hobi, i da se tada možda zadržim duže na nekom odredjenom modelu.

Nabavka
Kao i prethodni telefon, Jiayu s3 sam kupio na Alexpress-u, u Fantacy Technology Store.
Nakon već potvrdjene kupovine ovog telefona, vrlo brzo sam pomislio da sam trebao izabrati Meizu M1 Note. Sada, nakon što je Jiayu S3 stigao, još uvek nisam uspeo da rešim dilemu koji je od ova dva telefona bolji. Njihova cena je vrlo slična, tehničke karakteristike su im skoro identične, ali su telefoni sasvim različiti. Postoji opšte trenutno mišljenje da su ova dva modela Best buy u klasi od oko 200 USD. Tako slični a ipak toliko različiti. Svako mora doneti svoj sud. Ja sam još uvek neopredeljen. Možda ću moći da se odlučim koji je bolji ako se budem odlučio da naručim i Meizu u nekom momentu.
 
Poslednja izmena:
Prvi utisci
Šta prvo reći, kako nasloviti ovu recenziju sa nekoliko reči? Prvih nekoliko reči koje mi padaju na pamet su: Premijum mogućnosti za skromnu cenu!
Možda sam skroman, ne znam...ali prvi utisci za ovaj telefon su WOW! Telefon izgleda moćno, ekran je stopljen sa okvirom i prelepo uklopljen u celinu. Zadnji plastični deo u celini sa telefonom ne deluje slabo i plastično u ruci, već odaje osećaj čvrstine i kvaliteta. Ništa ne krcka i telefon u ruci odaje osećaj težine, kvaliteta.
Jiayu S3 je skoro identične veličine kao TCL S720. Ono što zadivljuje ja da je izmenjiva baterija te veličine uklopljena tako dobro da Jiayu nije ni malo deblji od TCL S720 koji ima malo jaču bateriju ali i unibody kućište.
Napravio sam nekoliko fotografija pa pogledajte u attachment-u. Osvetljenje u stanu je bilo veoma loše a i žurio sam da upalim telefon tako da su slike nažalost lošeg kvaliteta.
 

Prilozi

  • DSC07949.jpg
    DSC07949.jpg
    1 MB · Pregleda: 656
  • DSC07951.jpg
    DSC07951.jpg
    1 MB · Pregleda: 643
  • DSC07953.jpg
    DSC07953.jpg
    1 MB · Pregleda: 738
  • DSC07955.jpg
    DSC07955.jpg
    1,022.7 KB · Pregleda: 687
  • DSC07944.jpg
    DSC07944.jpg
    920.8 KB · Pregleda: 665
Poslednja izmena:
Sistem
Startna animacija je vrlo zanimljiva, u Matrix fazonu. Definitivno nemam želju da je zamenim.
Telefon dolazi sa Androidom 4.4.4 i najavljenim Android 5 Lollipop.
Telefon je došao sa Superuser privilegijama i instaliranim i funkcionalnim Google play store-om. Ostale Google aplikacije nisu bile instalirane. U ovom trenutku još uvek nisam uspeo da podesim da mi se kontakti sinhronzuju sa google nalogom kao i da google kalendar proradi. Na tome ću poraditi narednih dana.
Sistem je potpuno fluidan, nema nikakvog lag-a u korišćenju. U svakom momentu imam skoro 1,5 GB RAM slobodno. Jednostavno sve radi savršeno. Testa radi instalirao sam Asphalt 8 Airbourne. Igra je sama podesila settings na max prilikom instaliranja i radi potpuno fluidno bez ikakvih zastajkivanja tokom pretraživanja menija ili tokom igranja. Igra je teška 1,54GB wtf!
Stock launcher mi se nimalo nije dopao, instalirao sam Nova Launcher i sve mnogo bolje deluje odmah.
Ni sa jednom drugom aplikacijom koju sam instalirao sa play store-a nije bilo problema osim sa google kalendarom.
 

Prilozi

  • DSC07966.jpg
    DSC07966.jpg
    1 MB · Pregleda: 581
  • DSC07964.jpg
    DSC07964.jpg
    1 MB · Pregleda: 666
  • DSC07961.jpg
    DSC07961.jpg
    1 MB · Pregleda: 632
  • DSC07959.jpg
    DSC07959.jpg
    1,016.2 KB · Pregleda: 558
  • DSC07957.jpg
    DSC07957.jpg
    1,009.1 KB · Pregleda: 534
Poslednja izmena:
Mreže
Telefon prima dve Micro sim kartice. Jedan slot može biti u 3G/4G režimu dok je drugi slot u 2G režimu rada. Kartice se mogu softverski menjati, tj oba slota podržavaju 3G/4G. Ja sam u slot broj 1 ubacio mts karticu za razgovore dok sam u slot broj dva ubacio Telenor USIM internet karticu.
Telefon je potpuno kompatibilan sa svim našim mrežama, kako postojećim 2G/3G/4G tako i budućim frekvencijama koje će se koristiti za 4G kod nas. Kada sam otpakovao telefon na poklopcu je pisalo samo TD-LTE ali se u praksi pokazalo da nema nikakvih problema, tj da je telefon WCDMA i FDD-LTE, tj kompatibilan sa evopskim mobilnim operaterima. Poznato je da Jiayu ne vodi previše računa kako ispisuje specifikacije na svojim modelima ali raspakivanje i paljenje telefona je bilo ispunjeno neprijatnim iščekivanjem. Telefon je danas u prolazu pored Beogradjanke automatski nakačio na Telenor 4G mrežu. U prilogu su rezultati merenja. Nisu prave LTE brzine ali s’obzirom da je mereno u pokretu, da je moja internet kartica navodno ograničena na 21mbps i da su mi u poslovnici rekli da 4G emituju samo kod Skadarlije i Airport city-a u Beogradu, ja sam zadovoljan sa ostvarenom brzinom.
 

Prilozi

  • Screenshot_2015-04-16-17-02-19.png
    Screenshot_2015-04-16-17-02-19.png
    923.6 KB · Pregleda: 527
  • Screenshot_2015-04-16-17-04-00.png
    Screenshot_2015-04-16-17-04-00.png
    928.4 KB · Pregleda: 496
  • DSC07986.jpg
    DSC07986.jpg
    1.1 MB · Pregleda: 474
  • DSC07985.jpg
    DSC07985.jpg
    1.1 MB · Pregleda: 435
  • DSC07984.jpg
    DSC07984.jpg
    1.1 MB · Pregleda: 430
Ekran, Baterija, Kamera
Na ekran nemam nikakvih zamerki, fantastično reaguje i vrlo je precizan. Ekran je za mene fantastične i više nego dovoljne rezolucije od 1080x1920 uz 441 ppi. Multi touch test pokazuje da ekran reaguje na 10 dodirnih tačaka istovremeno.
Telefon dolazi sa izmenjivom baterijom na kojoj piše da je od 3000 – 3100 mAh. Iako sam pre kupovine pogledao nekoliko recenzija na kojima se baterija procenjuje na oko realnih 2500 mAh, meni subjektivno, i na osnovu uporedjivanja sa TCL S720 modelom deluje kao realnih 3000mAh. Nakon prvog punjenja telefon je izdržao od jutra do kasne večeri, sa dosta čačkanja, instaliranja ispitivanja i sa oko 6 sati neprekidnog korišćenja kao WIFI hot spot. Pritom sam hot spot držao stalno aktivnim, bez gašenja kada je idle. Moja procena je da baterija može bez problema izdržati ceo dan redovnog zahtevnog korišćenja uz 5-6h SOT-a.
Punjač i USB kabal koji dolaze uz telefon deluju vrlo jeftino i neubedljivog kvaliteta. Nisam iskusio nikakve problem sa brzinom punjenja baterije niti nesrazmernog pražnjenja i netačnog indikatora napunjenosti baterije. S’obzirom da sam prvo punjenje uradio noću nisam merio tačno potrebno vreme ali na osnovu indikatora napunjenosti u prvih sat vremena rekao bih da se telefon puni potpuno za negde oko 3h na punjaču.
Tokom korišćenja hot spot-a telefon se primetno ali blago greje. Tokom surfovanja i redovnog korišćenja telefona takodje dolazi do zagrevanja uredjaja. Zagrevanje je malo jačeg intenziteta nego što sam navikao ali nije zabrinjavajuće niti prejako. Tokom igranja Asphalt-a nisam primetio dodatno povećano zagrevanje ali nisam igrao dugo.
Slike napravljene telefonom su sasvim kvalitetne. U prilogu možete videti primere fotografija napravljene u prilično lošim uslovima i bez ikakvog nameštanja i planiranja. U stilu izvadi i okini tokom šetnje. Korišćena je stock kamera na default podešavanjima.
 

Prilozi

  • DSC07977.jpg
    DSC07977.jpg
    984.2 KB · Pregleda: 475
  • IMG_20150416_183306.jpg
    IMG_20150416_183306.jpg
    1.3 MB · Pregleda: 590
  • IMG_20150416_181446.jpg
    IMG_20150416_181446.jpg
    1.2 MB · Pregleda: 602
  • Screenshot_2015-04-16-20-50-32.png
    Screenshot_2015-04-16-20-50-32.png
    118.8 KB · Pregleda: 461
  • DSC07978.jpg
    DSC07978.jpg
    948.6 KB · Pregleda: 451
Zaključak

Prednosti: Vrhunske specifikacije i premijum osećaj za nisku cenu, izmenjiva i jaka baterija, Android 5 u najavi, podrška zajednice.
Mane: Blago ali često zagrevanje uredjaja. Potreba da se telefon dodatno šteluje, odnosno osposobljava za nesmetan rad, monoton dizajn.

Kao što sam tokom teksta naveo, nisam siguran koji telefon je bolji izbor u ovom trenutku Jiayu S3 ili Meizu M1 Note.
Jiayu svakako nije telefon za ljude koji žele da im telefon radi out of the box i koji ne žele da uče o modelu koji poseduju. Ovo važi za većinu kineskih telefona. Ako želite vrhunski uredjaj za nisku cenu, neophodno je da u startu potrošite odredjeno vreme i naučite mnoge stvari o android uredjajima.
Ukoliko se ipak odlučite za nabavku kineskog telefona, Jiayu S3 Advanced 3GB RAM je bolji izbor ukoliko nemate nameru skoro da menjate uredjaj jer osim NFC-a, advanced verzija donosi dodatnih 1GB ram u odnosu na osnovnu verziju Jiayu S3. Dodatni ram košta nekih 20-30 USD više ali donosi sigurnost da telefon nećete morati da menjate zbog nedostatka RAM memorije tokom njegovog radnog veka. Ukoliko pak telefone menjate češće, možda je u ovom trenutku mudrija kupovina jeftinije verzije.

Note: Što se mene tiče tema može da ostane u ovom delu foruma i da služi za iskustva sa Jiayu S3 3GB ram, ali neka moderatori odluče o tome, i prebace je u deo foruma za korisničke opise ukoliko smatraju da je tako bolje.
 

Prilozi

  • Screenshot_2015-04-16-21-26-56.jpg
    Screenshot_2015-04-16-21-26-56.jpg
    155.2 KB · Pregleda: 429
  • Screenshot_2015-04-16-21-28-08.jpg
    Screenshot_2015-04-16-21-28-08.jpg
    299.8 KB · Pregleda: 452
  • Screenshot_2015-04-16-21-28-25.jpg
    Screenshot_2015-04-16-21-28-25.jpg
    300.3 KB · Pregleda: 401
  • Screenshot_2015-04-16-21-29-40.jpg
    Screenshot_2015-04-16-21-29-40.jpg
    238.9 KB · Pregleda: 408
  • Screenshot_2015-04-16-21-29-51.jpg
    Screenshot_2015-04-16-21-29-51.jpg
    222.5 KB · Pregleda: 403
Poslednja izmena:
Treba ovo sve iscitati.. Kasnije cu pred spavanje :)
 
Trebao izabrati...?
Nisam siguran koji telefon je bolji izbor u ovom trenutku jiayu s3 ili...?
 
Predugacak post za TT. Verovatno je tt bug u pitanju. Kasno sam primetio pa ne mogu vise da editujem.
Uporedio sam ga sa meizu m1 note. Nisam i dalje siguran koji je od ta dva telefona bolji izbor u ovom cenovnom rangu.
Na mobilnoj i full verziji foruma se sve normalno vidi, tj i prvi i poslednji post se mogu iscitati do kraja.
 
Poslednja izmena:
Prekratko si se zadrzao na ekranu,a i nisi pomenuo kakvi su uglovi gledanja, neka slika, suza ovde, suza onde... :) najvise me kod tih telefona kineskih brendova zanima kvalitet ekrana
 
Odlična recenzija.

Ako nije tajna, koliko si ga platio?
 
Prekratko si se zadrzao na ekranu,a i nisi pomenuo kakvi su uglovi gledanja, neka slika, suza ovde, suza onde... :) najvise me kod tih telefona kineskih brendova zanima kvalitet ekrana
Teško je biti objektivan jer mi je ovo najbolji telefon koji sam do sada imao. Ekran je sasvim dobar. Uglovi gledanja odlični. Evo sad sam ga vrteo na sve strane uz film i uglovi gledanja ne igraju nikakvu ulogu. Ne mozeš ga gledati iz dovoljno velikog ugla da bi ti lošija vidljivost zbog ugla gledanja pokvarila užitak. Ekran nema mrtvih piksela. Nisam do sada primetio probijanje svetla i slično.
Postavicu kasnije neke screenshot-ove.
Eto, kao neku zamerku, mogu da navedem da iako se u specifikacijama navodi da je u pitanju Corning gorilla glass 3 da sam očekivao ekran koji deluje veoma čvrsto. Medjutim imam želju da mu odmah zalepim foliju, što ću i uraditi. Ne znam, možda previše očekujem od Gorille?
Odlična recenzija.
Ako nije tajna, koliko si ga platio?
Hvala! :) Telefon sam platio 220$.
 
Poslednja izmena:
Lep opis. :)

Što se ekrana tiče, najlakše je da uporediš u nekoj prodavnici sa drugim modelima, subjektivan osećaj ume da zavara, naročito ako si pre toga imao lošiji ekran. Meizu note ima odličan ekran, ali ipak slabije osvetljen i sa manje zasićenim bojama od aktuelnih "flegšipsa". Međutim ta razlika može da se vidi samo u direktnom poređenju sa maksimalnim osvetljenjem, pa i nije toliko merodavna u svakodnevnom korišćenju.
 
Hvala za trud!

Malo izguglah taj problem sa sinhronizacijom kalendara. Jako bitan nedostatak, da ne moze da se resi. Medjutim, moze :) Umesto kineskog, ubaci se internacionalni ROM i to je to.
Rasprava, fajlovi i upustva (Ruski). Verovatno se to sve isto moze naci i na Eng, ali cisto da znas odakle da pocnes :)
 
Odlicna recenzija, odlicnog telefona.
Da li i kod tebe ako koristis sound za tapkanje po ekrnu je onako prodoran, sto bi se reklo tipicno jeftin kineski? i da li melodije za ring zvuce skoro pa isto?
 
@Ilion

Ne razmisljaj o folijama, nego lepo naruci Tempered glass. Pise da je tvrdoce 9H, ali ko ce ga znati. Ja sam ga koristio mesec dana bez zastite i prosao je bez ikakve ogrebotine. Medjutim, staklo je tako leglo, da vise ne primecujem bilo kakav 'dodatak'.
Slobodno naruci odavde http://www.aliexpress.com/item/JIAYU-SMARTPHONE-S3-LTE-DUAL-SIM-mtk6752-64-bit-octa-core-5-5-inch-FHD-13mp/2053469876.html
Negde na polovini strane imas sve dodatke za njega. Vidim da je rezervna baterija sa dokom na akciji za 13$. Ja sam uzeo i koznu futrolu, ali nisam nesto odusevljen, mada je sama po sebi kvalitetno uradjena. Nervira me sto se zadnja strana lepi za futrolu, pa mislim da ako je odlepim, necu moci da je zalepim ponovo?

@fingon82
Ako je nesto skoro pa savrseno na ovom telefonu, to je displej. Iako su mi oci pune Amoleda od 2010. godine (S1-S3), meni je ovaj za klasu iznad. Boje savrsene, uglovi gledanja odlicni. Ne previse tople, ne previse hladne, mada u MiraVision podesavanjima moze dodatno da se podesi user profil sa bezbroj podesavanja (Contrast, Saturation, Pic Brightness, Sharpness, Colour Temp, Dinamicki kontrast) pored vec predefinisanih Standard i Vivid.

Poredio sam displej sa S3, S4, G2, G3 i M1 Note. Imam negde i fotke, pa cu okaciti ovih dana. Od S3 i S4 je svetliji, ostriji, precizniji. Naravno da nema Amoled crnu, ali i ne treba :) U odnosu na LG stvarno su nijanse u pitanju, ne bih rekao da je neki telefon u prednosti. S obzirom da Jiayu koristi LG displej poslednje generacije, onda ni ne cudi sto su razlike skoro pa nikakve. M1 Note ima svetliji displej na 100%, ali samo u rasponu 90-100%. Od 0-90% na svakom procentu Jiayu ima znacajno svetliji ekran. Evo, npr. moje osvetljenje na 40% je ekvivalentno jacini osvetljenja od 80% na M1.
 
Hvala ti,tako nesto sam zeleo da znam,verovatno i mnogi drugi,jer su do skoro kineski telefoni imali reputaciju da su jaki na papiru,ali da kvalitet displeja i materijala manjka. Za materijal sam otklonio dileme,ostao je displej. Aj kad nadjes te fotke okaci
 
Poslednja izmena:
Odlicna recenzija, odlicnog telefona.
Da li i kod tebe ako koristis sound za tapkanje po ekrnu je onako prodoran, sto bi se reklo tipicno jeftin kineski? i da li melodije za ring zvuce skoro pa isto?

Uvek na svim telefonima gasim dial pad touch tones, touch sounds i vibracije tako da nisam obraćao pažnju na to pa sam tek sada probao.
Zvuk jeste prodoran, ali ne deluje jeftino. Pre bih rekao da je prosečan, ni posebno kvalitetan ali svakako ne jeftin.

Probao sam sada i notifikacije, one zvuče suviše prodorno/glasno za moj ukus. Odnosno nema ni jedna notifikacija koja se lepo, jasno ali diskretno čuje. kasnije ću da ubacim neku drugu notifikaciju po mom ukusu pa ću videti da li će imati taj jasan, prodoran a ipak tih zvuk. Javiću.

Zvučnici su dosta veliki (mogu se videti na slikama poledjine telefona) , i najavljeni kao vrhunski ali ipak nisu tog vrhunskog kvaliteta koji se očekuje ali su sasvim u skladu sa cenom uredjaja.

Što se tiče fimova i reprodukcije you tube snimaka, zvuk je kvalitatan, jasan i prodoran. Veoma sam zadovoljan sa zvučnicima u tom delu.

PS
Hvala svima puno na komentarima, inkovima i savetima. Pošto trenutno nemam vremena moraću kasnije jedan po jedan komentar da ispratim.
 
Hvala ti na odgovoru, mozda se nisam dobro izrazio kad sam rekao jeftino, vec sam mislio na taj prodoran i ne bas lep zvuk.
Inace ni ja ne koristim zvukove prilikom tapkanja po ekranu, eventualno samo vibraciju.
 
@slavisaj
Skinuo sam sa zedge par lepih notifikacija i na najacem podesavanju zvuka notifikacija proizvodi zaista malo prodorniji zvuk. Nije potpuno neprijatan, pre bih rekao da je zvuk grub.
Smanjio sam zvuk notifikacije na nekih 60-70% od maksimuma i sada notifikacija ima nežan i prijatan zvuk.
Nadam se da sam pomogao.
 
Hvala, pomogao si, kako da ne :) uz smanjenje zvuka je bolje, ali npr na mom meizu mx4 cak i kad je max pojacan zvuk, nije tako grub, prodoran, vec je prijatan kao na jiayu sa 60-70?% e sad dal je to do zvucnika ili do ne znam cega, ali u svakom slucaju meizu mx4 od 300eur i jiayu f2 od 115eur, prezadovoljan sam sa jiay (iako nije moj telefon, ali ga cackam pomalo)
 
Lep opis. :)
Što se ekrana tiče, najlakše je da uporediš u nekoj prodavnici sa drugim modelima, subjektivan osećaj ume da zavara, naročito ako si pre toga imao lošiji ekran. Meizu note ima odličan ekran, ali ipak slabije osvetljen i sa manje zasićenim bojama od aktuelnih "flegšipsa". Međutim ta razlika može da se vidi samo u direktnom poređenju sa maksimalnim osvetljenjem, pa i nije toliko merodavna u svakodnevnom korišćenju.
Hvala puno druze na pohvali i podršci. :)
Merkaću Meizu M1 Note sada, pa ću ga naručiti kada uhvatim ekstra cenu u nekoj dobroj radnji. Jedva čekam da ga naručim i uporedim sa Jiayu S3! :d Neću žuriti doduše. :S:
Koliko te carina klepila?
Nešto malo manje od 7K.
Hvala za trud!
Malo izguglah taj problem sa sinhronizacijom kalendara. Jako bitan nedostatak, da ne moze da se resi. Medjutim, moze :) Umesto kineskog, ubaci se internacionalni ROM i to je to.
Rasprava, fajlovi i upustva (Ruski). Verovatno se to sve isto moze naci i na Eng, ali cisto da znas odakle da pocnes :)
Puno hvala na informaciji i linku. :)
@Ilion

Ne razmisljaj o folijama, nego lepo naruci Tempered glass. Pise da je tvrdoce 9H, ali ko ce ga znati. Ja sam ga koristio mesec dana bez zastite i prosao je bez ikakve ogrebotine. Medjutim, staklo je tako leglo, da vise ne primecujem bilo kakav 'dodatak'.
Slobodno naruci odavde http://www.aliexpress.com/item/JIAYU-SMARTPHONE-S3-LTE-DUAL-SIM-mtk6752-64-bit-octa-core-5-5-inch-FHD-13mp/2053469876.html
Negde na polovini strane imas sve dodatke za njega. Vidim da je rezervna baterija sa dokom na akciji za 13$. Ja sam uzeo i koznu futrolu, ali nisam nesto odusevljen, mada je sama po sebi kvalitetno uradjena. Nervira me sto se zadnja strana lepi za futrolu, pa mislim da ako je odlepim, necu moci da je zalepim ponovo?
.
Ovo u DirTown digital je baš dobra ponuda. Mrzelo me da googlam dalje ali baterija i dok sa besplatnom dostavom za 13,79$ uopšte ne deluje puno. Tnx! :)
A jesu šou kinezi, stavio opis:
Battery Capacity: 3001mAh-4000mAh i sliku originalne baterije sa ispravnim kapacitetom! :D
Evo link samo do baterije ako nekoga još zanima da ne traži:
http://www.aliexpress.com/store/pro...Notice-on-Page-Before/428753_32296920471.html
 
Resen problem sa sinhronizacijom kontakata sa GoogleContactsSyncAdapter.apk a sinhronizacija kalendara sa GoogleCalendarSyncAdapter.apk

U ovom trenutku jedino imam problem sa najnovijom verzijom kalendara koja se crash-uje, dok starije verzije rade ( nisam proverao koja poslednja radi).
Verujem da se i to može rešiti, ali mi dosadilo čačkanje pa ću ostaviti za drugi put. Sve ostalo radiiiiii.. :p
 
Nekoliko screenshot-ova kako izgleda Avatar 1080p na ovom telefonu.
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1429352307001.jpg
    uploadfromtaptalk1429352307001.jpg
    217.4 KB · Pregleda: 289
  • uploadfromtaptalk1429352365286.jpg
    uploadfromtaptalk1429352365286.jpg
    167 KB · Pregleda: 271
  • uploadfromtaptalk1429352398857.jpg
    uploadfromtaptalk1429352398857.jpg
    173.1 KB · Pregleda: 260
  • uploadfromtaptalk1429352430728.jpg
    uploadfromtaptalk1429352430728.jpg
    184 KB · Pregleda: 252
  • uploadfromtaptalk1429352474368.jpg
    uploadfromtaptalk1429352474368.jpg
    149.5 KB · Pregleda: 246
Heh, nista to ne govori o kvalitetu displeja :) ss usnimi izvornu sliku,a ne kako je prikazana na displeju. Takodje, kvalitet videa igra veliku ulogu
 
Za ukupnu cenu od ~250eur odlicna kupovina, odlican telefon.
 
Upisujem se u klub, samo je kod mene 'basic' (2GB RAM)
 
Nazad
Vrh Dno