Šta je novo?

Sta posle LG G2?

filipo96

Cenjen
Učlanjen(a)
02.08.2012
Poruke
32
Poena
154
Drugari,prodao sam svoj LG G2 i sad gledam sta drugo da uzmem.Budzet je oko ~300 eura.Koji (polovan) telefon mi preporucujete?(samo android dolazi u obzir)
 
M8, OPO, S5... napisi bar sta ti je glavno kod telefona, ovako je sad nabrajanje iz oglasa i licne preferencije onog ko predlaze :)
 
Za te pare ima nov LG G Pro 2 npr. ako nemas problem sa velicinom ili za 20-30e vise ima verovatno neki lepo ocuvan LG G3 da se nadje, mozda cak i nov. Pisi imas li neku ideju uopste sta bi mogao sa uzmes, sta ti se svidja.
 
Poslednja izmena:
Za te pare ima nov LG G Pro 2 npr. ako nemas problem sa velicinom ili za 20-30e vise ima verovatno neki lepo ocuvan LG G3 da se nadje, mozda cak i nov. Pisi imas li neku ideju uopste sta bi mogao sa uzmes, sta ti se svidja.

fora je sto ga nema nigde, oglasi su lazni... ja sam ga trazio danima, kazu da ga nema vec duze vreme... neki lazu da ce biti,dok mi neki kazu da taj njihov uvoznik ne planira vise da uzima...

za 20-30e vise ima nov g3, ja danas uzeo za 330e nov iz telenora i to 32gb. plus dekodiranje 5e
 
Kako vidno bolji? M8 nema za 300e, S5 realno gledano je malooo bolji od g2, Note 3 jedino da kupis telefon star godinu dana bez garancije, Opo nema za 300, Mate 7 ne znam, G Pro 2 nema da se kupi u Srbiji trenutno, a stvarno je dobar za 300e
 
Nisam ni pomenuo G3, on je najsporiji od svih flagshipova. M8 je znatno brzi, kvalitetnije izrade, bolji zvucnici, bolji izlaz za slusalice, bolji displej.
Note 3, bolja kamera, bolji video, bolji mikrofoni, bolji displej, olovcica, vise rama.
S5, bolja kamera, bolji video, bolji mikrofoni, bolji zvuk preko slusalica, displej. Ako to nije vidno bolje, ne znam sta je.
 
hajde bre šta vam je sa g2. to je najgore parče plastike koje sam imao. ekran lom. kamera katastrofa za 13mp... sve je bolje od lg. telefon tu negde sa cenom pa moze svako da ga ima pa im sve ostalo smeta. ako ti ne smeta veliki ekran uzmi ti note3. ako ti smeta uzmi z1 compact ili z3 compact. galaxy s4. s5 preskoči nije vredan
 
Nazad
Vrh Dno