Šta je novo?

Office 365 + OneDrive za preduzetnika

TEP3A

Čuven
Učlanjen(a)
07.02.2002
Poruke
1,879
Poena
695
Zdravo,

hteo bi da kupim legalan office za preduzetnika pausalca i kad sam gledao Office Home & Business 2013, zapala mi je za oko cinjenica da Office 365 Business ima OneDrive na 1TB uz pretplatu. Medjutim, posle kontaktiranja podrske, izgleda da OneDrive for Business nije isto sto i OneDrive.

U osnovi, meni treba da povremeno otvorim Word/Excel file koji posalje klijent, i da mogu uz pretplatu da koristim i OneDrive za slike/klipove sa mobilnog i da se to sinhronizuje za kompom kao do sada (samo sto trenutno koristim OneDrive sa 15GB free)

Jel zna neko(ili jos bolje ima iskustva) koju licencu mogu da kupim za tako nesto a da ako dodje inspekcija imam racun da je office legalan.

Unapred hvala.
 
Zdravo,

hteo bi da kupim legalan office za preduzetnika pausalca i kad sam gledao Office Home & Business 2013, zapala mi je za oko cinjenica da Office 365 Business ima OneDrive na 1TB uz pretplatu. Medjutim, posle kontaktiranja podrske, izgleda da OneDrive for Business nije isto sto i OneDrive.

U osnovi, meni treba da povremeno otvorim Word/Excel file koji posalje klijent, i da mogu uz pretplatu da koristim i OneDrive za slike/klipove sa mobilnog i da se to sinhronizuje za kompom kao do sada (samo sto trenutno koristim OneDrive sa 15GB free)

Jel zna neko(ili jos bolje ima iskustva) koju licencu mogu da kupim za tako nesto a da ako dodje inspekcija imam racun da je office legalan.

Unapred hvala.

Office 365 Business Essentials ti upravo to i omogućava. 5$ mesečno i off you go!
 
OneDrive for Business ti je Sharepoint u oblaku ili on-premises
 
Jel moze pojasnjenje za nas sa jeftinijim ulaznicama? Jel to znaci da ce magicno OneDrive da skoci na 1TB i to je to, ili ima neke druga razlike koju nikako ne mogu da uhvatim da razumem? Jel radi upload slika sa moba?
 
Pa imaces na biznis nalogu, ne na personalnom. Prostor na personalnom nalogu mozes da povecas tako sto ces uzeti Office365 Home ili Personal vidi link
I da mozes da radis upload slika sa telefona.
 
Hm.. Ok hvala. Koliko vidim to ne moze na srpskom MS-u da se kupi (oni i dalje nude Small Business Premium) koji je stariji proizvod, a za Office 365 Business te salje na online placanje u $, sto nisam siguran da je validno za firme (jeste ti licenca validna, ali mogu da te zezaju za racun jer porez nije placen u SRB).

Hvala na pomoci, moracu jos da se raspitujem.

Ako neko nesto zna neka pise.
 
Pogledaj kod domaćih Microsoft partnera, trebalo bi da su u mogućnosti da ti ponude plaćanje preko fakture i za Office 365 licence. Za verzije nisam siguran, ali mislim da su kod nas u ponudi iste opcije kao i za ostatak Evrope, možda jednostavno site nije ažuriran.
 
Da li je neko upućen sa novim načinom licenciranja koje nudi Microsoft koje omogućava da se zaposlenom omogući ograničeni paket u zavisnosti od toga koje funkcionalnosti koristi (ukoliko neke aplikacije ne koristi, ne mora da ih plaća, ukoliko ne koristi napredne opcije poput VBA u excelu, platiće manje i sl.)?

Tražio sam link ali ne mogu ništa da pronađem na netu.
 
Nema tako nešto, možda je lose protumacen neki marketing.
 
Znam sve o tome, javi se, pa cu probati da ti pomognem sa opcijama, ali nema ih preterano
 
Nazad
Vrh Dno