Šta je novo?

Xiaomi Mi Power Strip

Ilion

Cenjen
Učlanjen(a)
05.04.2014
Poruke
3,482
Poena
160
Xiaomi polako osvaja ceo dom. :trust:

Upravo se pojavio zanimljiv prozivod, Xiaomi Mi Power Strip.

Gizchina je krajem marta objavila da ce biti dostupan samo u Kini, ali ga već ima u prodaji na Aliexpress-u kod 4 prodavca u ovom trenutku.
2 anonimusa, Shenzhen Ele za 49$ i skoro 200$ za DHL i Fantacy za 29,99$ uz besplatnu dostavu.

U svakom slučaju, zanimljiv proizvod. Xiaomi fan-boys mogu da dodaju još jednu Xiaomi spravicu u svoj inventar. :)
Oni što vuku Xiaomi powerbank po kući to mogu da prestanu da rade, a mi što naručujemo telefone često iz Kine možemo da se zadržimo na jednom EU adapteru, za Xiaomi powerstrip! :d

Original Mi Power Strip Xiaomi Powerstrip Outlet Socket 3 USB Standard Extension Socket Plug for Xiaomi Patch Board Power Strip

GizChina - New Mi Power Strip revealed
 
Nekoliko fotografija powerstrip-a:
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1428736437214.jpg
    uploadfromtaptalk1428736437214.jpg
    116.2 KB · Pregleda: 369
  • uploadfromtaptalk1428736474848.png
    uploadfromtaptalk1428736474848.png
    56.2 KB · Pregleda: 318
  • uploadfromtaptalk1428736484314.png
    uploadfromtaptalk1428736484314.png
    679.5 KB · Pregleda: 311
  • uploadfromtaptalk1428736497794.jpg
    uploadfromtaptalk1428736497794.jpg
    31.6 KB · Pregleda: 310
Narucio sam, samo gde da nadjem adapter sa australijske na nasu uticnicu?
I koji ce im K australijska uticnica!???
 
Ako si sa Fantacy naručio, poslaće ti odgovarajući adapter (mada lošeg kvaliteta). Meni su uvek slali do sada.

Nije ni važno ako ne pošalju, ima veoma dobrog kvaliteta adapteri kod nas u bolje opremljenim radnjama sa elektromaterijalom da se nadju. Koštaju od 60 - 150 din.
Dobar je i onaj od 60 din. Skoro sam kupio od 150 zato što nije bio odgovarajući jeftiniji.

Ponesi samo powerstrip da u radnji probaju adapter. Neće znati bez toga da odaberu pravi.
 
Poslednja izmena:
Ma trazim ovako preko neta kod nas i problem za te jeftine je sto je ovaj na xiaomiju australijski i + treba uzemljenje.
Sa fantacy sam narucio. Nije naglasio da salje adapter ali sam mu napisao u napomeni. Ako ne nadjem odgovarajuci promenicu kabl al zao mi kad je ovako dobro uradjen.


Samo nigde da nadjem krsten review. Jeste Xiaomi u pitanju ali me malo frka da ne sjbm baterije na uredjajima losim punjacem (ako je los).
 
Poslednja izmena:
Mislim da ti je strah da ćeš zeznuti baterije bezrazložan. Opusti se i uživaj u tome što si naručio. :) Mislim da si naručio super kvalitetan uredjaj.

Evo ga adapter koji sam uzeo kod nas i koji košta 150 din. Mislim da nema nikakvih problema da se sličan koristi uz powerstrip.
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1432366836637.jpg
    uploadfromtaptalk1432366836637.jpg
    501.6 KB · Pregleda: 176
  • uploadfromtaptalk1432366856168.jpg
    uploadfromtaptalk1432366856168.jpg
    695.2 KB · Pregleda: 167
Nemam pojma čiji je. Dva različita za kineske uredjaje sam kupio u radnji Gejzir u V. Stepe.
Imaju gomilu različitih adaptera. Odneseš kabal i bodu dok ne ubodu pravi.
 
Хвала. Нисам мислио на произвођача него утичница, да ли прима у себе аустралијски утикач, oвакав какав је на Xiaomi Power Strip. Нису две паралелне плочице него две горње под неким углом а трећа, доња усправна. Зато се и чудим шта ће на кинеским уређају аустралијски утикач!?
 
Poslednja izmena:
Evo kakav je ovaj.
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1432380766728.jpg
    uploadfromtaptalk1432380766728.jpg
    474.7 KB · Pregleda: 155
Мутна то је слика али рекао бих да може и АУС утикач. Ако овде где сам обележио имају мала проширења/закошења то је то.
Погледаћу тамо. Хвала.
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1432385931769.png
    uploadfromtaptalk1432385931769.png
    554.3 KB · Pregleda: 133
Aj javi kako si zadovoljan kada ti stigne powerstrip i postavi neku sliku ako te ne bude mrzelo. :)
 
Стигао одавно, не делује јефтино штавише оставља отисак премијум категорије. Fantasy није послао адаптер иако је написао да јесте па користим неки стари који имам. То ми прави проблем када путујем пошто хотели обично или имају једну или ниједну класичну утичницу (за утикач са уземљењем) па ми power strip губи смисао.
Свакако, користим га свакодневно. Телефони су му сад на дохват руке и пуним их на USB излазе power strip-а. Један је наводно брз тј ако се само користи један онда гура 2А. Пошто уређаје пуним строго по ноћи није ми битно. Свакако геџет за препоруку.
viber image34.jpg
viber image33.jpg
 
Poslednja izmena:
Čekajte, adapter treba da bi ovaj power strip uboo u zid kod nas? A u sam power strip mogu da se ubodu naši urešaji bez adaptera? Ili sam pobrkao nešto? :D
 
Treba ti adapter za kineske/australijske utikace (pogledaj sliku u mom proslom postu). U powerstrip mozes da ubodes sve osim britanskih utikaca (EU, USA, CN/AUS). Evropski bez uzemljenja i to samo ovi sa tanjim zilama (npr ne moze fen za kosu iako nema uzemljenje).

a.jpg

levi, debeli ne moze, desni, tanji moze.
 
Poslednja izmena:
Ok, hvala. Moraću da proverim kakvi su utikači na uređajima koje bih potencijalno koristio na stripu.
 
Stigao mi strip sa gearbesta. Poslali mi i adapter iako nisam tražio ali Euro utikač - USA utičnica koji nema nikakvog smisla. Kineski trgovci, samo nešto kao da uradi, nema veze što nema veze. :d Kad si pomenuo ovo za utikače sa i bez uzemljenja. Da li mogu nešto da s****m (ja ili neko od ukućana) ako ubodem neodgovarajući utikač ili samo jednostavno neće da radi?
 
Da li xiaomi power strip može da se kontroliše preko androida i da li je aplikacija na engleskom ?

Послато са B1-730HD уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno