Šta je novo?

Deus Ex: Mankind Divided

Pokusavao sam juce da uzmem sa plati.ru, ali nijedan od servisa ne radi. Nisamm hteo da koristim svoju karticu nego entropay virtuelnu i nije mi dozvolio. Authorization failed. Onda pokusam webmoney i tu sam se 20 minuta mucio da prebacim pare u wallet tog servisa, ali bez uspeha. Sve mi to izgleda kao neka zesca muljacina. Kontaktirao sam prodavca preko poruka i odmah su se javili na chatu, ali ne prihvataju PP. Zahvalio sam se i zatvorio chat.
Zao mi je jer tvrde da je ovo pravi preorder sa dlc bonusima, a ne ona retail glupost koja see dobija po izlasku igre. Igracu pirata zbog dlc, a kupicu igru klot.
 
Igra li neko ovo trenutno? :)
 
Nije izaslo za PC jos, tek kasnije veceras.
 
Pokusavao sam juce da uzmem sa plati.ru, ali nijedan od servisa ne radi. Nisamm hteo da koristim svoju karticu nego entropay virtuelnu i nije mi dozvolio. Authorization failed. Onda pokusam webmoney i tu sam se 20 minuta mucio da prebacim pare u wallet tog servisa, ali bez uspeha. Sve mi to izgleda kao neka zesca muljacina. Kontaktirao sam prodavca preko poruka i odmah su se javili na chatu, ali ne prihvataju PP. Zahvalio sam se i zatvorio chat.
Zao mi je jer tvrde da je ovo pravi preorder sa dlc bonusima, a ne ona retail glupost koja see dobija po izlasku igre. Igracu pirata zbog dlc, a kupicu igru klot.

Ma jok, probao sam i ja sa rajfajzen CC i Payoneer CC.Nista.Authorization failed na obe.Ne mogu se *ebavam vise.Pravac g2a.Pre 2meseca je sve bilo okej sta im se desilo u medjuvremenu boga pitaj.

Inace taj "+DLC" je ustvari Day One edition verzija.
 
Pokusavao sam juce da uzmem sa plati.ru, ali nijedan od servisa ne radi. Nisamm hteo da koristim svoju karticu nego entropay virtuelnu i nije mi dozvolio. Authorization failed. Onda pokusam webmoney i tu sam se 20 minuta mucio da prebacim pare u wallet tog servisa, ali bez uspeha. Sve mi to izgleda kao neka zesca muljacina. Kontaktirao sam prodavca preko poruka i odmah su se javili na chatu, ali ne prihvataju PP. Zahvalio sam se i zatvorio chat.
Zao mi je jer tvrde da je ovo pravi preorder sa dlc bonusima, a ne ona retail glupost koja see dobija po izlasku igre. Igracu pirata zbog dlc, a kupicu igru klot.

Lepo sam dao link na prosloj stranici sa g2play, kupljeno sa paypal. ~15e.

7ycCCKS.jpg
 
Sto ne kupite offline activation za 4$? Mislim ako hocete samo kampanju
 
koliko znam, ova igra nece podrzavati family share.

Ima i za 1$.
Nije family share nego antidenuvo fore. Danas cu da kupim pa javljam proceduru.
Ono sto sam na brzinu video je da treba napraviti posebnu steam instalaciju u drugom folderu i za nju koristiti neki namenski steam proxy posle cega se igra offline na nalogu prodavca.

ma u stvari, kupicu g2a kao sto je vec receno. dok pisem sve ovo, shvatam koliki sam *****
 
Ima i za 1$.
Nije family share nego antidenuvo fore. Danas cu da kupim pa javljam proceduru.
Ono sto sam na brzinu video je da treba napraviti posebnu steam instalaciju u drugom folderu i za nju koristiti neki namenski steam proxy posle cega se igra offline na nalogu prodavca.

ma u stvari, kupicu g2a kao sto je vec receno. dok pisem sve ovo, shvatam koliki sam *****

imam preko 400 igara na steamu, i ne zelim da rizikujem te da se zezam sa bilo cime sto nije copy paste u folder.
 
imam preko 400 igara na steamu, i ne zelim da rizikujem te da se zezam sa bilo cime sto nije copy paste u folder.

to je i moja filozofija. ni najmanje nisam spreman da rizikujem. zato imam posebnu win instalaciju samo za ove stvari.
 
Izuzetno povoljna cena za najnoviju igru. Toliko mi je ok da platim i da se ne okrecem pirateriji.
 
I ja da potvrdim da sve radi bez problema sa g2play. Cena 15e. Ne treba vam VPN aktivacija.
 
Igrao sam sad malo, doduse na PS4 i svidja mi se igra.. jeste da je to kretanje i napucavanje jos uvek traljavo ali moze da prodje.. vuce me igra da je igram i to je bitno :)
 
Zaboravio tek sad seo za komp :) Kao po obicaju uradim preload na hdd-u umesto na ssd-u. Sad cekanje 30-ak minuta :(
 
Probao na brzinu. Igrivo je na High podešavanjima koja trenutno koristim bez dodatnih tweak-ova. Za sada obećava tj. drži za ekran što mi je najbitnije.

2962ewy.jpg
 
Hvala! Znaci kupovina na ovom linku je bezbedna i igra ima i engleski jezik.
Da li ovako sa ruskog regiona mogu uzeti i druge igre i da imaju engleski jezik? Recimo Metal Gear Solid V Phantom Pain.

Ne. Samo ako proizvođač stavi Srbiju u Evroazijsku Uniju, što za sada radi samo Square Enix za pojedine naslove, konkretno Rise of the Tomb Raider i Đe u Sex: Mankind Divided.
 
Probao na plati.ru ali ne radi. Prijavljuje gresku. Znaci ostaje g2a.
 
Ako nekog interesuju benchmarkovi sa gtx1070-icom eto sto sam se igrao nakratko sinoc.

ULTRA MSAA 2X


ULTRA MSAA 2X vs ULTRA MSAA OFF


ULTRA MSAA 2X vs LOWEST
 
Pre-order bonusi mogu da se iskoriste samo jednom, čim se pokrene new game tj. novi save, to je to, nema ih više. 'Ladno su ubacili mikrotransakcije u Single Player igru i to nude da kupuješ municiju, ni manje ni više. Drago mi je da sam ipak sačekao da prvo izađe, sad mi se baš i ne kupuje, čak ni ta ruska verzija.
 
Meni je grafika smesna u odnosu na neke novije naslove, sve te flat teksture mi nekako deluju last gen... a opet tolika zahtevnost..
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno