Šta je novo?

Windows 7 problem sa dizanjem sistema

pilauda

Čuven
Učlanjen(a)
13.10.2003
Poruke
2,731
Poena
705
Moja oprema  
CPU & Cooler
i5-12400F & be quiet! Pure Rock 2 Black
Matična ploča
Asus TUF GAMING B660M-PLUS D4
RAM
2x16GB DDR4 Kingston PC3600 Fury Beast RGB
GPU
MSI RTX 4080 SUPER 16G GAMING X SLIM
Storage
1TB SSD Samsung 970 EVO PLUS, 2TB SSD SP
Zvuk
2.1 Logitech Z313
PSU
FSP Hydro G PRO 1000W ATX3.0
Kućište
CoolerMaster MasterBox TD500 MESH
Monitor
Alienware 27" AW2723DF QHD 240Hz
Miš & tastatura
Razer Deathadder V3 Pro, Razer Cynosa V2
Laptop
Lenovo Ideapad 330
Mobilni telefon
iPhone 13 mini
Pristup internetu
  1. Optički internet
Od pre neki dan je pocelo da mi se desava digne sistem vidim desktop ali ne mogu nigde da kliknem niti išta otvorim nekih 45sec do min dok on nesto ne odradi, kako da otkrijem sta ga to zeza? Koristim Kingston ssd 128gd ima 60gb slobodnog prostora, kad to odradi posle sve radi normalno do restarta.
edit: sistemom eliminacije i jedno 20 puta restarta kompa :D izvalio sam da je problem do teamviewera, zasto odjednom, nemam pojma, mozda neko ima ideju? Znaci dok ne digne tw10 minut nemoze da se na kompu radi nista.
 
Poslednja izmena:
Desni klik na My comp/Manage/Services and Applications/Services
kada ti izlista sve servise, pronadji TeamViewer servis koji se statruje sa Winom, desni klik Properties i stavi Startup type: Manual.
Btw na ssd disku ovaj servis nebi smeo da se oseti da postoji, da ne govorim o kocenju itd, probaj da skeniras racunar sa nekim dobrim AV.
 
Od pre neki dan je pocelo da mi se desava digne sistem vidim desktop ali ne mogu nigde da kliknem niti išta otvorim nekih 45sec do min dok on nesto ne odradi, kako da otkrijem sta ga to zeza? Koristim Kingston ssd 128gd ima 60gb slobodnog prostora, kad to odradi posle sve radi normalno do restarta.
edit: sistemom eliminacije i jedno 20 puta restarta kompa :D izvalio sam da je problem do teamviewera, zasto odjednom, nemam pojma, mozda neko ima ideju? Znaci dok ne digne tw10 minut nemoze da se na kompu radi nista.
Verovatno čeka da se poveže.
 
Nazad
Vrh Dno