Šta je novo?

Tesla Tablet H785

nisam ja rekao da jeste ili nije,to me u opste ne zanima

ja sam rekao da ne mozes znati koliko vlasnik ima novca,a u startu pricas da nema
 
Eto ti prilike da ih kupis, imaces onda 3 firme . Onda neces imati samo dev firme :D :D :D
Rekao sam vec da ja uvozim pare u Srbiju, a ne da izvozim, a i takodje da se nikad ne bih bavio pilicarenjem ma koliko mi to para donosilo...

btw. Mene zanima za benchmark da se pusti najnoviji Asphalt kako radi...
 
Koliko ja znam da... Jedino ga pusti da se skida, poveci je :)
btw. navuci neki beli carsav preko prozora iza da se ponasa kao softbox, a ne ovako da ti bude refleskija po ekranu pa da se ne vidi dobro...
 
Poslednja izmena:
ovaj put je refleksija namerno ostavljena,posto ste pitali kako se vidi ekran
vidi se da sam bas namestio tablet pod ugao da ima refkleksije :)
 
Pa dobro, onda predlog, to sa refleksijom uradi na unboxingu kao test tipa od 30 sek. btw. vidi se i na drugim klipovima tako da moj savet ti je 45 stepeni ugao + carsav ili tako nesto (pazi da je beo zbog WB).
 
Kako se ponasa tablet, ima nekih mana out of box kao ovi ranije? Bas sam zagrejan da ga uzmem..
 
moram samo da promenim sto se tice trajanja baterije

5h mi je bio sot,ali to je mozda zbog testova i tako tih stvari
a stari tesla je imao 7h,ali sam pobrkao sa h7 koji je imao 5
 
Meni bi to bilo logicno obzirom na rezoluciju. Jos ako je i svetliji onda je ooravdano - smanjis malo jacinu svetla i dobijes jos bar sat.
 
Да се пријавим као власник Х785.

Узео сам га јуче, и на прву сам позитивно изненађен. Ради брзо, немам никаквих проблема, мислим да је боља куповина од ајпеда мини 2 16 ГБ, који сам раније планирао да купим, плус остане лове у џепу.

Оно што боде очи је квалитет екрана, одличан је! Осам инча са омјерон страница 4:3 се чини као златна средина.

А сад оно што ме мучи и интересује. Батерија. Преко ноћи, тачније 7 сати, ми је скинула 7%. Мени се то чини много. Иначе, некако ми се брзо празни батерија. Сачекаћу да се скроз испразни па ћу се јавити са резултатима, али већ сад ми дјелује да ће бити лоше.

Друга ствар, екран је пресвијетао чак и кад је ма минимуму! Баш! Морао сам да скидам додатни софтвер, некакав филтер (провјерио бих како се зове, али...писаћу касније), и то ради. Међутим, мислим да би се у апдејту морало фабрички смањити минимално освјетљење, то би погурало и батерију.

Треће, ево други пут од јутрос ми се рестартовао сам од себе. Јуче једном. Надам се да ће то престати.


Немојте да некога обесхрабрим овим коментарима, ја пишем само о стварима које ме муче, све остало је одлично.
 
nemam pojma,meni je isto,ali mozda se razlikuje,jer je to na sajtu render
 
@CosmicDawn Супер је што имамо контакт са неким ко је директно повезан са фирмом произвођачем.


Свакако ћу писати више утисака временом, што више будем користио таблет. Вечерас качим скриншотове коришћења батерије. Тренутно сам на 52%, а SOT ми је само 1 с 1 мин. Процес "Андроид ОС" ми је тренутно главни потрошач са 53%, слиједи Екран 30%, WiFi 12%, Андроид систем 2% и Таблет је у стању мировања 2%. Уређај покренут 8 с 21 мин.

Мени је то лоше, а чини ми се са Андроид ОС троши превише?
 
Poslednja izmena:
to je zaista lose....ja sam na mom izvlacio oko 5 sati sot

inace bice veceras klip kako rade neke malo jace igre
 
moram samo da promenim sto se tice trajanja baterije

5h mi je bio sot,ali to je mozda zbog testova i tako tih stvari
a stari tesla je imao 7h,ali sam pobrkao sa h7 koji je imao 5
H7 ne moze preko 4h normalnog koriscenja da ide, ma nema sanse. 2 sam koristio duze vreme i pouzdano znam.
 
onaj sto je bio kod mene na testu je imao oko 5,tako isto i ovaj h785

jeste baterija veca,ali je i ekran veci i vece rezolucije,pa opet dodje na isto :/
 
Ma ja ti kazem realno koliko on moze sa izvuce koriscenja u najboljem slucaju. Odgledaj dva filma ugasice ti se pri kraju drugog. Onaj je bio full hd, a youtube je dozboljavao max 720p video na njemu. I baterija je mnogo slabija nego na h785 bar ako gledamo mah. Ja sto sam probao h785 ne moze 4h da mi izvuce. Yt, slagalica, fb, dve epizode serije i kraj.
 
@CosmicDawn Супер је што имамо контакт са неким ко је директно повезан са фирмом произвођачем.


Свакако ћу писати више утисака временом, што више будем користио таблет. Вечерас качим скриншотове коришћења батерије. Тренутно сам на 52%, а SOT ми је само 1 с 1 мин. Процес "Андроид ОС" ми је тренутно главни потрошач са 53%, слиједи Екран 30%, WiFi 12%, Андроид систем 2% и Таблет је у стању мировања 2%. Уређај покренут 8 с 21 мин.

Мени је то лоше, а чини ми се са Андроид ОС троши превише?

Iskljuci lokacije, sta ce ti ako ne koristis navigacije, deaktiviraj sve google servise koje ne koristis.U google play stavi da ti ne apdejtuje automatski aplikacije, vec da te obavesti, pa ti azuriraj sta hoces i kad hoces, sredi u akauntovima sta zelis da ti se sinhronizuje a sta ne, i u kom intervalu...fejsbuk, viber i slicne aplikacije batali ako hoces bolju bateriju.

Ako si pikao igrice imaj u vidu da i to srce bateriju kao ludo.
 
Najbolje da kupi smart uredjaj pa ne koristi smart funkcionalnost - ko da kupis sad najjaci android i koristis ga za poruke i pozive. Btw. Android os ti vuce previse - to je software bug i meni se desava na G3 nazalost.
 
Najbolje da kupi smart uredjaj pa ne koristi smart funkcionalnost - ko da kupis sad najjaci android i koristis ga za poruke i pozive. Btw. Android os ti vuce previse - to je software bug i meni se desava na G3 nazalost.
Pa ako je nekome lokacija u stanu bitna i ako koristi google games, newstand, music, google fit, documents, sheets, slides, keep i ostale gluposti, i ako zeli da mu nonstop azurira i ono sto nece onda svaka cast, neka drzi i dalje upaljene i neka ne kuka na slabu bateriju.
Covek je pitao, navedeni su mu moguci problemi i uzroci vece aktivnosti android OS i kako se eliminisu, pa ako zeli poslusace, a ko nece i hoce samo da se zali radi pametovanja, neka zaobidje ili nek skuva rom koji ce sve to lepo resiti pa neka pomogne zajednici.
 
zanimljivo mi je sto su sa benchmark facebook grupe obrisali moj komentar na njihov post o izbacivanju tesla h785 tableta
komentar je sadrzao link ka unboxingu tableta

blokirano mi je i dalje komentarisanje na grupi


zar nije poenta da ljudi vide kakav je tablet i kako se ponasa u radu?
ja sam eto prvi okacio klipove i danima ovde testiram tablet da bih mogao da podelim utiske.
Jel to sramota?
 
probaj: gym bajo, gta san andreas(menjaj rezoluciju i draw distance...), dino hunter(na mom fonu malo koci,e i mozes god of war za psp(mislim da on koci na snapdragon-800)...
 
Sto se tice baterije na 785 evo screen shot . zamolicu clanana dzeronimo da napise koju je aplikaciju koristio kao filter za ekran jer meni cesto smeta velika osvetljenost ekrana nocu cak i na minimumu.pozzScreenshot_2015-05-04-23-20-56.png
 
Што каже @бмибмц, ја користим Screen Filter. Молим @CosmicDawn да сугерише својим у фирми да среде мало ту освјетљеност, пресвијетло је и на најмањем подешавању.

Ево моје очајне батерије од јуче. Спремам и данашњу, која ће бити боља.

screenshot2015-05-04-16-.png


screenshot2015-05-04-16-.png


screenshot2015-05-04-16-.png


screenshot2015-05-04-16-.png


Проблема са рестартовањем се није даље јављао.
 
@probotzor: Ja sam na Benchmark FB grupi kritikovao kvalitet Benchmark video recenzija i takođe mi je onemogućeno komentarisanje, tako da nek te to ne čudi...
 
pa ono nije im fora

kao da ce da izgube gledaoce zato sto ce da pogledaju moje klipove kad ih vec imam prvi
 
Nazad
Vrh Dno