Šta je novo?

Tesla Tablet H785

Meni deluje kao da imaju neki sw bug koji drainuje bateriju jer mu ne da da ode u sleep. Udjite u Android OS i vidite koliko je keep awake - ako je velik, onda je to to.
 
Sve je to fino HW itd ali android djubre + tablet ova cena je smesna... promasili ste trziste, cene android igracki treba masovno da padaju a ne da idu gore, ljudi polako prevazilaze iste :)

generalno vazi za vecinu brandova ne samo za teslu.... tableti jednostavno nikad nece biti prestiz kao sto ide za mobilne... cena ovde igra glavnu ulogu
 
to sto ti ne bi dao vise od 120e za tablet, a dao bi gomilu para za telefon, ne znaci da si u pravu
za te pare imas tri prosla modela

telefoni su "prestiz" upravo zbog onog sloja ljudi koji navodno nema da plati racun za struju i ide u pocepanoj odeci, ali ce zato da uzme samsung galaxy s5 da ispadne faca u drustvu, a u stvari se samo izblamira izborom telefona i cenom koju je platio

nemoj da mislis da nesto pricam zbog tesle,pricam ti za sve tablete....toliko se razvijaju da je vrlo verovatno da ce izbaciti laptopove sa trzista uskoro
ja koristim acer tablet sa win 8.1 i nemam potrebu za laptopom vise

a i android svakako nije igracka...ti na androidu mozes da pobegnes u terminal i koristis skoro sve linux komande posto je android jedna varijanta linuxa
vrlo je verovatno da ce android uskoro postati ono sto se mislilo za prolog sedamdesetih - bice u prozorima, u vratima, u ves masinama, u peglama

zao mi je recimo sto sa iosom nije takav slucaj, posto evo od kad imam svoj ajfon, a ne koristim samo tudji, vidim da je dosta user friendly os i da je sve jednostavno i na dohvat ruke...kada bi se otarasili te anti open source politike, verujem da bi postigli jos veci uspeh.... ipak je ios nastao od bsd unixa, moglo bi svasta da se radi sa njim, kao sto se vec uveliko radi sa androidom

moras da shvatis da je na pomolu nova revolucija u racunarskom svetu, a kada se to desava, novi manji uredjaji menjaju stare, novi i zahvalniji operativni sistemi menjaju prethodnike
 
Poslednja izmena:
Evo za sve vlasnike H785 tableta da isprobaju ovo - kontam da ce dobiti jedno 50% jacu bateriju. Ugasite Google Now - https://support.google.com/websearch/answer/2824784?hl=en

Kod dosta uredjaja gde Android OS vuce bateriju google now ne dozvoljava sleep i cak nekad udje u beskonacnu petlju. Probajte pa javite jel pomoglo.
 
I dalje ne kontam sto ga drze na ovoj ceni. Evo nedavno za skoro iste pare u prodavnicama(znaci sve legalno, fiskalni, garancija) mogao da se uzme iPad 4 sa mnogo boljim ekranom(boje, osvetljenost), a baterija drzi 10 sati SoT bez problema. O kvalitetu izrade da ne pricamo :)
 
gde to u srbiji ima legalno ipad nov sa garancijom za 200e?
 
Баш то, реци одмах да идем.
 
250 je bio u Metrou. 30k. Tesla je 25k. Za 5k ustede Tesla nikako nije dobra kupovina.
 
nema ga na sajtu
a i ta tehnika po metrou je uglavnom felericna ili reparirana roba

prodavali bi ga svi za te pare da je to bila legitimna situacija
 
За 30к? Хмм, то ми је баш сумњиво.
 
nema ga na sajtu
a i ta tehnika po metrou je uglavnom felericna ili reparirana roba

prodavali bi ga svi za te pare da je to bila legitimna situacija
Ja bih te zamolio da ne lupas gluposti o felericnoj robi i ne blatis neku firmu bez razloga. Ne vidim na forumu da si pisao da si kupio nesto tamo i da si imao problem. Verovatnije ti smeta sto je cena uredjaja koji je milion puta bolji skoro ista kao cena uredjaja od firme koja ti stalno daje uredjaje na test. Ako imas imalo kontakta u visem segmentu znao bi da vecina iste robe u Srbiji ide preko istog uvoznika, tako da svuda ti je to od istog dobavljaca. Nije u pitanju ni refabrikovana roba jer mozes to proveriti sa Apple. U pitanju je bilo to sto im je ostalo bilo jos 10 komada po 40k koje niko nije kupovao, pa su spustili na 30k da bi rasprodali i izbacili sifru. Takodje imas 2 god garancije i kao kod svakog Apple proizvoda 1 god garancije od aktivacije uredjaja worldwide.

За 30к? Хмм, то ми је баш сумњиво.
da neces mozda fiskalni da ti fotkam? :)
Ja sam mozda mislio kupiti jos komada, ali video sam da i ovaj sto sam ja prodavao ljudi nisu hteli nego pojedinac za 240 eur (sa fiskalnim i 2 god garancije), a vecina je nudila 200 eur.
 
Stvarno nije korektno da se pljuje bilo koja firma ovako na osnovu glupih rekla/ kazala priča a posebno kao ova za Metro, prosto mi je neverovatno da se neko osim penzionera loži na ovakve priče o škart robi koja se kako je već @n1tr0 objasnio, distribuira od istih uvoznika kao i roba u drugim prodajnim lancima.
Ono što je sigurno, pre ćete Vaša garantna prava ostvariti u tom Metrou nego u recimo, Comtrade-u ili Gigatronu, nije mi namera reklama ili antireklama, samo iznosim činjenice iz iskustva, izvinjavam se ako se to kosi sa pravilima
 
Nitro brate, zaleteo si se u celu ovu diskusiju oko Tesle kao pravi Apple fanboj. Spusti loptu i ne raspravljaj se sa ljudima šta je bolja kupovina a šta nije, mogu i sami da procene šta im je najbolje. Ko hoće iPad, kupiće iPad, nema potrebe da ga provlačiš kroz razne teme.
 
@Gizmo ja samo pokusavam reci da je Teslina cena naduvana, jer ima i Android tableta u toj klasi koji su mnogo bolja kupovina od pomenutog. Ako se ne sme raspravljati o ceni uredjaja iz nekog razloga, ok.
A za iPad shvatam da sam otisao u offtopic...
 
Dobro vece,

S obzirom na to da sam direktno odgovoran za pomoc korisnicima koji zele da ostvare svoja garantna prava mogu da kazem da je svako ko se obratio meni direktno na mail ili indirektno preko sajta tesla.info dobio servisiranje Tesla tableta u garantnom roku. Ovde postoji nekoliko korisnika koji to mogu da potvrde, kao i solidan broj onih koji su na koriscenje dobili Tesla assistant aplikaciju sto u beta testiranju, sto odmah po zavrsetku istog.

Isto je i sa svim ostalim korisnicima koji su nas kontaktirali u proteklom periodu.
 
I jos jednom da naglasim,

Kome god je potrebna pomoc ili savet u vezi sa Tesla tabletima moj mail je: [email protected]

Veliki pozdrav.
 
Pozdrav svim članovima Benchmark foruma,

Ja sam Nina i član sam Tesla Support tima, pa ukoliko Vam budu trebale bilo kakve informacije ili odgovori na pitanja vezana za naše proizvode možete mi se slobodno obratiti bilo direktno na forumu bilo privatnim porukama.
Kolega Damir se sada posvetio novim izazovima, a ja ću se potruditi da Vam izađem u susret u istoj meri i budem tu za sve što Vam je potrebno.
 
Nije lose ali opet kinezi jeftiniji. Ista prica kao sa Tesla telefonom koji je 24k bio i kao extra cena, a u Merkatoru 22k isti taj telefon(identican spec, identicni izgled) samo umesto Tesla pise neki drugi (ako sam dobro upamtio) Spanski proizvodjac. Srpski brend i Srpska fabrika my ass... :d
 
U win winu ga ima za 18k. Da li se isplati dati malo vise u odnosu na M8 po duzini trajanja baterije i neki normalan rad nista preterano. E sad u odnosu na M8WK znam da nije za poredjenje windows i android. Alii trajanje baterije neka upotrebljivost. I kolika je upotrebljivost uopste te tastature da li je tacna guta lo mnogo slova???
 
dobra je tastatura, ali moras da se odlucis koji os ti treba

ako ima h785 za 18k a da nije ona winwinova fora da prodaje vec koriscen uredjaj kao nov, slobodno uzmi
trajanje baterije je vrlo slicno i na h785 i na m8, dok je na m8wk nesto manje
 
Kako da znam da nije ta fora? Da pitam jednostavno nada mislim da mi ne bi rekli tako...?
 
Dobro to se podrazumeva kada kupujem u prodavnici gde ocekujem novo trazim vakum sve folije na njemu sta sve ide. Ima li nesto da se testira posebno?
 
I u radnji rekose da imam 5 ili 7 dana. Ok uglavnom ima vremena za proveru... Hvala djordje na brzim odgovorima
 
Nazad
Vrh Dno