Šta je novo?

Huawei P8

Ističe mi ugovor 01.07-og pa vas molim da mi odgovorite da li je dobar telefon,vidim da je 18.000 dinara u paketu od 600 din.Gledao sam ga u Tehnomaniji,čini mi se da nije loš.Trenutno koristim Samsung S2,koji još uvek korektno radi,nisam preterano zahtevan ali bi mi wi fi baš trebao,tako da ne mogu da se odlučim bez vaše pomoći.Budite drugari pomozite da prelomim,hvala unapred:wave:
Iju,zaboravio sam da napišem da je u pitanju P8 Lite,mada mislim da bi znali i bez ove napomene:sceptic:
 
Poslednja izmena:
Telefon nije loš, a najbolji savet koji mogu da ti dam je da odeš i da ga vidiš, da vidiš da li ti se svidja, a i da vidiš i neke konkurente, pa da odlučiš. Za WiFi ne brini, imaš garanciju...

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
 
Video sam ga druže u Tehnomaniji,dopao mi se,danas sam pročitao celu temu ali nisam bio siguran da li se radi o istom telefonu.Ovaj u MTS-u je Lite,nisam siguran da li je u temi priča o tom modelu ili ...Ne igram igrice,nisam zahtevan korisnik ali su mi se dopali zvučnici kako sviraju,bio je neki džez u pitanju,baš baš dobro je zvučalo.Hvala na odgovoru:Klanjanje
 
Malopre sam video u Telenoru imaju u ponudi P8,sada mi je jasno koja je razlika izmedju P8 i P8 Lite.:lupko:Izvinite na dosadi
 
Neću ja da dočekam MM na ovom telefonu, a nadao sam se...dugo, dugo...
Ogroman minus za Huawei.
Sestra dobila na Z3 pre jedno mesec dana.

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
 
89cbe1a7d6362b407e97c539071474f8.jpg

Konačno...

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
 
Meni jos uvek nista,doduse dual sim varijanta je.
 
Da li ima razlike izmedju P8 i P8 dual sim, osim sto ovaj drugi podrzava dve kartice?
 
Нема

Послато са HUAWEI GRA-UL00 уз помоћ Тапатока
 
Da li neko zna jel stigao OTA Marshmallow za mts?
 
Manuelno update-ovanje ne utiče na garanciju?
 
Završio manuelni update na B370, sve radi odlično.
 
Pozz ekipa,
Danas mi komšija donese telefon da mu uradim root i pobrisem neke aplikacije koje mu smetaju. Posle malo muke, update sistema na b398 itd odradim pošao.
Dok sam malo zagledao telefon primetim na ekranu dve svetle tačke- mrlje koje su jedva primetne na beloj površini.
E sad komso se uplašio i poludeo kad sam mu pokazao to.
Dali postoji mogucnost da se ovo pogorša ili je ovo samo posledica što je možda negde nagnjecio ekran?
Hvala.
 
Poz svima

Koji bi bio neki preporucen rom za P8 full verziju (poludeh od pretrage jer mi sta god padne napamet google izbacuje P8 lite) i jel postoji neki rom koji zadrzava EMUI kvalitet kamere a da konkretno nije EMUI, odnosno da je vise nalik na AOSP ?
 
Imam P8 sa Mts premium garancijom, i pre nekog vremena mi je ispao, polupao se ekran i zadnja kamera je prestala da radi (na njoj se ne vide fizička oštećenja).

Telefon sam kupio od drugara, a nosio bih ga da ga poprave/zamene, pa me interesuje da li je bitno ko ga nosi u mts?
U nekoj temi sam video da novi telefon mogu da daju sam ako osoba na koju se vodi ugovor donese oštećeni, da li je to tačno?

Pozdrav

*ortak je u drugom gradu, pa bih morao da mu šeljem telefon nekom kurirskom službom, zato pitam, inače bi već odneo :)
 
Da odgovorim sam sebi, pa, ako nekome zatreba.

Telefon ne može da se ostavi u mts poslovnici, ako se ugovor ne vodi na tebe, ali može u ovlaščenom servisu. I na jednom i na drugom mestu su mi rekli da nema razlike gde se ostavlja, po pitanju ostvarivanja garancije.
 
Mislim da jeste, ali izgleda da ima problem jer ovaj L09 ima samo jedan radio dok L00 ima dva tako da izgleda ipak tekso tj. nemoguce.
 
Probaj da ubaciš verziju b403, možda se meni cini ali mlpuno bolje radi o zvanične dostupne b398.
 
Ajde da pitam ovde iako je model lite u pitanju.

Devojka je stavila fon na punjenje na laminat, ali je tu bila mala barica vode koja je prodrla unutra. Posle sušenja i koječega, telefon se normalno pali i reaguje na sve ali ne radi touch screen.

Kakva su iskustva i kako se ovo rešava, tj da li je touch stvarno riknuo ili je nešto drugo u pitanju...?
 
Nazad
Vrh Dno