Šta je novo?

Altec lansing 641 za 100e

zabranjene procene na forumu,i to najstrozije.
 
aaa, ok, nije procena, trgovina je dogovorena, zelim samo misljenje vec sam cuo taj sistem i jako mi je dobro poznat ali bih voleo jos koje misljenje ako ih ima, npr nisam cuo creative gigaworkse pa ako ima neko da uporedi..
 
Stigli, near mint stanje, sta reci... :,,:

P.S. svi koji mislite da je z-5500 sveti gral aktivnih zvucnika.......gospodo malo ste se.....
 
Mnogo je 100e za njih,ali ok,izbor novih je nikakav. Dobri zvucnici, mada dosta stari-preko 10 godina.
 
Imaju godina, to jeste, uzimao sam za drugara 2003e za kafic 641, ti zvucnici rade i dan danas, otpanjivani dok ne dodje intertventna mupa da zatvara lokal, svakakvi izvori, mp3 64kbit narodnjaci do kraja, sub zalivan pivom, sateliti gadjani flasama, nema sta im nije radjeno, dan danas rade kao prvog dana, ovi su zaista u odlicnom stanju, za nivo slusanja koji meni treba (tj smem da koristim :) ovo ima da traje jos 10 godina (nock nock in the wood), kada pogledam sta se prodaje za malo manje ili slicno para (danas otisao atp3 za 65e) a ovo je ipak klasa za manje vise sve postojece kod nas.. 100e je bargain, secam se da sam svojevremeno pricao sa prodavcem iz pc centra i on sam tvrdi da u srbiju i tadasnju cg nije uvezeno vise od 10tak sistema...
 
Ne verujem mu bas, ja sam video dva :) ali da je mali broj, sigurno. Do 2007-8 jos je i imalo sta kvalitetno da se kupi kod nas od PC zvucnika, sad je katastrofa. Nek te dugo sluze :)
 
2003 je prodato svega tih 10tak sistema, sigurno ih je bilo vise ali sumnjam da je rec o nekim ogromnim kolicinama kao npr atp3 ili 251, upravo sam ih lepo ocistio cetkicom :) i stanje je zaista dobro, vreme ce pokazati...
 
Nazad
Vrh Dno