Šta je novo?

Problem sa zvukom, (smanjivanje i pojacavanje zvuka) nece da radi!

nikolastankovic

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
02.03.2011
Poruke
230
Poena
169
Pozdrav svima, imam problem koji me izludjuje :wall: nikako ne mogu da smanjim i da pojacam zvuk, preko ikonice u taskbar'u. dok normalno moze da se mutira zvuk.

Nakon brisanja drivera i nove instalacije, problem se resi na neko vreme, i posle nekog vremena ponovo ne moze da se smanji zvuk, (bude uvek pojacan zvuk) moze samo da se mutira, zna li neko mozda u cemu je problem? Inace navikao sam da pojacavam i smanjujem zvuk na komp, preko misa (ima na misu, tasteri za pojacavanje i smanjivanje zvuka)

Zvucna karta je Xonar D1, menjao sam drivere i nista nije pomoglo. :wall::wall:
 
Vidi da prebacis sa ASIO na WASAPI..
 
Ubih se trazeci to, al nikako da nadjem kako se to prebacuje? :)
Inace hvala na odgovoru! :D
 
Probaj iz plejera koji koristis, winamp/aimp.. playback options. I meni se desavalo nesto slicno sa DG kartom i asio drajverima.
 
Nadjoh ovo, bilo je podeseno na WASAPI, (windows default) probao sam da stavim i na ASIO nije pomoglo :(
 
Kod mene je to bilo ovako - promenom sa wasapi na asio zvuk se preko DG pojacao na max. i jedina opcija za kontrolu zvuka je bila mute. Dok na fiio dac-u i wasapi i asio rade normalno..

To kod tebe je verovatno neki win bag u pitanju, poznato je da i totalno cist win. posle nekog vremena ''izmisli'' bar jedan gadan bag zbog kog moras da radis reinstalaciju sistema..
 
Sacekaj jos malo, mozda ce se javiti neko ko je resio takav problem.. reinstalacija win-a je poslednje resenje.
 
Nazad
Vrh Dno