Šta je novo?

Zakucavanje u Chrome-u

mean_machine

Slavan
Učlanjen(a)
24.01.2006
Poruke
1,300
Poena
350
Komp sam od sebe zakuca u Chrome-u. Nasumicno i ne uvek. Mislim da je zadnja verzija u pitanju. Kad zakuca samo fizicki resert pomaze, ponekad se desi da nece ni da butuje posle pa jedina pomoc je prekidac napajanja.

Elem procesor je overklokovan ali u prime Large test radi satima stabilno. U igrama takodje je vrlo stabilan.

Ram testiran sa memtest86+ cetiri sata, nije prijavio greske.

E sad na kompu je Win 8.1 64bit, i ranije je umeo da izbaci neke informacije o greskama i BSOD i sad to radi ponekad, zadnji put je izbacio memory managment BSOD.

Sad nisam pametan sta je. Da li moze ploca da pravi neki problem? Ja vec dugo sumljam na plocu ali ne znam kako uopste moze da se testira stabilnost iste kad su u pitanju ovi sitnijih problemi da je neki veci kvar pa ajde.

Da li moze graficka kojim slucajem da pravi problem?

Inace plocu treba da reklamiram jer ne radi jedan fan header kako treba ali krastavac onda ostaje bez kompa pa sam to planirao dosta kasnije (u zadnjoj godini garancije).
 
Poslednja izmena:
vrati prvo na default-e i probaj kako se onda ponasa.
 
Digao sam napon na 1.35V i za sad radi okej. Kidence je imao slican problem resio ga je stavljanjem LLC na ultra, ja to ne mogu tako da je jedino resenje jaci napon.
 
Nazad
Vrh Dno