Šta je novo?

Problem u instalaciji igara

petar.ostoja

Cenjen
Učlanjen(a)
08.08.2012
Poruke
926
Poena
170
Ako sam promasio podforum, unapred se izvinjavam

Problem je sledeci, kada dvaput kliknem na instalacioni exe fajl kod par igara (gotovo svaka verzija igre) nista se ne desava. Dvoklik na exe (instalacioni) fajl kreira fajl pod nazivom setup.bin i nista dalje se ne desava. Kod znacajno slabijih konfiguracija se instalacija moze pokrenuti, a kod mene ne moze. Kako ovo da resim, da instaliram igru?
Primer pre i posle dvoklika dostavljam u prilogu:
Untitled.jpg
Untitled 1.jpg
 
Igra će ti tolko seckati da je nećeš ni igrati al možda su ispravili sa novim pachevima nisam u toku obrisao sam je čim mi je zaseckala toliko da se osećam kao da imam GF 8600 gt :p

To što pokrećeš je setup narodne radinosti i sad može biti par stvari, od Net Frameworka koji nije up to date do verzije same igre.
 
Pazi ni jedna verzija igre ne sljaka. Isti slucaj je sa FC4, svim izdanjima posle v1.0
Bar da mi instalira pa cu optimizovati na minimum da dobijem bar 25FPS - 30FPS, sto je meni sasvim korektno
 
treba ti net framework, visual c++ i slicni programi, koji su gotovo obavezni za sve moderne aplikacije... verovatno to i pise tamo odakle si skinuo igru.
 
Imam sve to, sad koje verzije to ne bih znao.
Ovo sam skinuo sa MS sajta i evo sta mi pokazuje: Untitled.jpg
Ima li neko adekvatan link od ovih programa ili updatea za windows 8.1 x64?
 
I to sam probao, vec imam instalirano.
Details

1. Microsoft .NET Framework 4.5 is already a part of this operating system. You do not need to install the .NET Framework 4.5 redistributable.

2. Same or higher version of .NET Framework 4.5 has already been installed on this computer.
 
Koliko znam piraterija je zabranjena na forumu. U bilo kom obliku.
 
Ko je pomenuo pirateriju?
Niti sam neki link ostavio niti pitao za lekove itd...
Samo me zanima sto ni jedna verzija iste igre nece da se pokrene, tj vise u domenu MS updatea i .NET frameworka koji je besplatan za skidanje sa MS sajta. Sta treba da instaliram od pratecih programa (MS-a) da bi se .exe fajl pokrenuo
 
skini steam i skini neki demo ili full free moderniju igru,sam team ce ti resiti sve te fore sa visualom,dx-om i ekipom.
 
Nazad
Vrh Dno