Šta je novo?

Kako vam radi 4G (LTE) net u Srbiji (SAMO REZULTATI MERENJA)

GIWmE5i.jpg


Telenor,Niš, Trošarina, preko puta Intereksa.

U Nišu dosta povećana pokrivenost 4g signalom, ali ona Telenor mapa pokrivenosti 4g signalom na sajtu ne radi... ili je do mene ?

Sent from mTalk
 
Poslednja izmena:
Nije do tebe,ne radi vec 2,3 dana,ne pokazuje ni 3g ni 4g,verovatno ce azurirati i to uskoro,red bi bio jer su dosta vise pokrili nego sto je tamo pokazivalo i drago mi je sto su poceli i sa 4g konkretno

Послато са E2105 уз помоћ Тапатока
 
Пре свега нису ажурирали ужасно дуго, а кад ће и даље се не зна! А оно што је добро је што су почели са 800, иначе брзина покривања је мала, једино кад би сваке недеље овако са преко 50 БС покривали, али знамо да неће :(
 
Au koji uzas ping...
 
IMG_0048.jpg

Trg Republike, Beograd.
 
uploadfromtaptalk1461043343012.jpg
BG, mts
 
Poslednja izmena od urednika:
U stanu. Jevremova. Beograd

image1.PNG
 
Sunce ti... bolji ping nego ja na VDSLu :D
 
Sad uzeh da uradim speedtest, ostalo mi 72mb. Uradio samo download i stao, nije bilo za upload :D

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
image1.PNG bb32f6366674fd91fe0e781d6f066974.jpg

mts kida :) Evo par testova... Sve je Beograd u pitanju, par različitih lokacija. Inače, baš su dobro pokrili Beograd. Ko ima i koristi, zna o čemu pričam. Ja gde se krećem, ne skida mi 4G.

Evo su stvarno jako dobre brzine, vidiš tek kad radiš nešto. Postavljaš sliku, ili otvaraš bilo šta, to je brzo. U sekundi.
 
Poslednja izmena:
Kada sam radio test signal je bio negde oko -85 db, mada i kada je ocajan signal surfovanje ide tecno.
 
Jest da je 3 sata ujutru, ali ono... Videću na tom mestu kako je preko dana.

Novi Sad, kod hotela putnik.

Check out my Ookla Speedtest result. What's your speed? http://www.speedtest.net/my-result/a/1906374427

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
VIp 4G je cudan, speedtest je tako 100+/30+ a torenti i ftp download ne mogu da prebace 2-3MB/s.
 
Torrent ne bi bilo cudno da ne moze da prebaci (trazi vise konekcija, sto na mobilnoj mrezi nije dobra stvar).
FTP - kako ti radi preko DSL/Cable-a?
 
Ma skoro da i na HSPA radi bolje. Ili je do signala (3G je na -60dBm, 4G na -78 do -74) ili nekako limitiraju.
 
Ja sam na VIPu izvlacio solidnih 5-8MBps na torrentima (extra malo leechera, private tracker za UK stvari).
 
Kolega 555 izvlaci 2-3MB/s. Jedino ako nije mislio Mb/s.
 
Ja mislim na MB/s ;) Znaci i preko 65Mbps. (napisao sam MBps)
 
Да, али онда се обично пише MB/s; исто наравно али пре ће неког да збуни без цртице...

Ili je do signala (3G je na -60dBm, 4G na -78 do -74)
Није, то је „фантазија" од сигнала за 4Г. Неко је поставио резултат 100 mbps са само 50% сигнала, што је вероватно -97 до -100 dBm...
 
Poslednja izmena:
Ovaj rezultat je u Podgorici, mreža Telenor. U pitanju je loklana prepaid kartica. U CG 4G radi i na prepaid karticama, bar što se tiče Telenora.
Inače dobro su pokrili 4G signalom primorje i Podgoricu. Vozio sam od HN do Budve i uglavnom je bilo 4G signala.
 

Prilozi

  • Screenshot_2016-05-04-07-08-21.png
    Screenshot_2016-05-04-07-08-21.png
    593.9 KB · Pregleda: 108
Poslednja izmena:
Telenor play+ trio, baš slabo izvlači, šta može biti u pitanju?

49bd474ba390f890a31dd3241e7abdf3.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jeli uvek na istom mestu mereno ili na različitim? Zavisi od mesta, stanja mreže, da li je upisan proxy...
Ja sam sada probao kod mene kući (Mirijevo, BG), na 800MHz, bio je 36/15.
 
Različita mesta, uglavnom pun signal.
A koliko vidim nije unet proxy.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno