Šta je novo?

iOS i YouTube app problem

banisha

Čuven
Učlanjen(a)
28.01.2003
Poruke
510
Poena
630
Imam cudan problem na iPad Air i iPhone 6 (iOS 8.2). Kada gledam YouTube preko aplikacije koristeci mobilnu mrezu (Vip), povremeno se desi da playback jednostavno stane iako ima jos dosta bafera. Dakle, nije klasicna situacija kada je net slab, nego je klip ubaferovan i jednostavno stane, ne moze da se nastavi playback, jedino se otkoci kada se pusti novi klip. Pomislio bih da ima veze sa Vipom, ali se isti klipovi preko Chromea i alternativnih aplikacija prikazuju normalno. Preko WiFi takodje radi ok.
Ima li jos neko slicnih iskustava ili ideju zasto se ovo desava?

Edit: Nisu uvek isti klipovi u pitanju...desava se random.
 
Poslednja izmena:
Mislis kada preskocis deo ,a ono pocne da se vrti kruzic iako pokazuje da je bufferovalo? Ako je tako , tako je i meni
 
Ne, nista ne preskacem. Ide klip normalno, ubaferovao se do pola i onda samo stane, bez kruzica.
 
Meni se to dešava i na običnom laptopu preko wifi, mislim da je do buđavog tube-a.
 
To se baguje wifi na ios. Poznat problem , meni se desavalo samo u yt da dropuje konekciju. I tako se manifestuje, ali sam sredio sa stavljanjem google dns
 
Nije problem do wifia nego je yt aplikacija na iosu golo guvno. Doduse danas je izasao update, mozda su to popravili. Ako ne, predji na tubex ili protube (bolji od tubexa ali se placa).
 
Nazad
Vrh Dno