Šta je novo?

iPad Air 2, wi fi problem

~animagus*

Čuven
Učlanjen(a)
23.12.2003
Poruke
274
Poena
619
Zdravo svima - juce sam postao presrecni vlasnik mog prvog iPad-a :) U pitanju je 64Gb cell model iz naslova. Operativni sistem je 8.1.

Imam problem wi-fi konekcije sa kucnim ruterom. U pitanju asusov gigabitni RTN95U ruter. Svi uredjaji su bez problema vezani na njega - iPad kada pokusa da se konektuje izbaci 'incorrect password' ili nista ne izbaci ali se ne ukonektuje. Da li se neko susreo ranije sa slicnim problemom?
 
Probaj da se poigraš sa kanalima za WiFi na ruteru...
 
Probaj da staviš WPA zaštitu umesto WPA 2. Ume to da pravi problem na ne Apple ruterima...
 
čačkao i proradilo. nadam se da se problem neće vraćati. hvala!
 
Problem i dalje postoji. Ukonektuje se pa pukne veza i tako stalno. Ne znam da li ima neke veze sa verzijom ios?
 
Kod mene 8.2 radi bez greške.

edit. doduše, ruter je drugi.
 
Probaj na nekoj drugoj WiFi mrezi, a ako je problem identican - onda je problem u uredjaju. Ja sam imao isti problem sa iphone 5 od pre par godina, pa su ga zamenili u garanciji.
 
Kada otvorim ruter ukonektuje se bez problema. Izgleda da je neki problem sa enkripcijom, mada sam probao i WAP i WAP 2..
Probacu da apdejtujem fw rutera.
 
Ili ga ostavi otvorenim i napravi MAC filtering.
 
Enkripcija nebi trebala da ima nikakve veze sa tim jer svaki ipad podrzava bilo koju wifi enkripciju
 
Nazad
Vrh Dno