Šta je novo?

uTorrent alternativa ?

Ne vidim kakvu sam zloupotrebu nagovestio tom mojom potrebom. Zelim da pocnem da skidam/sidujem neki torent u tacno odredjeno vreme a nisam pri racunaru, znaci hocu da podesim to za specificni torent a ne za komplet. Ili imam vise torenata (koje trebam da skinem) i hocu da ih podesim da se skidaju po nekom redu koji meni odgovara.
 
Ne znam dexter, meni i dalje nije jasno zasto je potrebno (bilo kome sem tebi licno) da zapocnes download ili upload pojedinacnog torrenta bas u odredjeno vreme i kako te ne zadovoljava koriscenje rss feeda u situaciji kada nisi za kompom ili ne znas da li ces biti za njim. Svejedno sto ne vidim nista korisno u tvom pristupu, potrudio sam se i dao sam ti ideju sa makroom, razradi je i pobedio si.
 
I meni to isto fali u utorrentu. Navikao sam na news i na ftp download pa podesim kad se jedno zavrsi da pocne drugo ali to na utorentu nema.
 
Sta bre nema? Da se skida jedan po jedan torrent redosledom koji ti zelis?
 
Jedino sto moze da se podesi je maksimalni broj aktivnih downloada, i tu stavis npr. 1, i onda ce samo po jedan da se skida, ali nije to ono sta trazim.

Nego ovakve opcije npr.:

Capture.PNG Capture2.PNG
 
Poslednja izmena:
Мени је то небитно, не скидам десетине терабајта одједном па да их делим а оно што довлачим стигне пре него што погледам да ли ме још нешто занима. ;) Можда би ми значило у нека стара времена са малим брзинама али сада надолази отприлике 400МВ за минут па и ако су у питању неки већи фајлови ... шта има да програмирам за по сата и слично? Торенти увек раде и све делим кад год је комп укључен па ни ту није потребно подешавање. Ако једном решим да довлачим блуреј филмове, можда ми буде значило.
 
To sto neko ima 50 Mbps net i gleda samo YIFY ripove ne znaci da svi moraju isto. Ja hocu mogucnost izbora, a ne da sam ogranicen da koristim uTorrent. Da ne moram da ga koristim na privatnim trackerima, svakako bih pre koristio Tixati.
 
Наравно, зато сам и написао да мени није битно а не да је небитно. Филмове не гледам, понекад скинем концерт у 720р, понекад довучем неку серију у истој резолуцији да погледам па обришем ...ко има другачије захтеве, нека напише да то њему одговара а не да је нешто толико битно у целој причи. :)
И није 50 него 60. ;)
 
Наравно, зато сам и написао да мени није битно а не да је небитно. Филмове не гледам, понекад скинем концерт у 720р, понекад довучем неку серију у истој резолуцији да погледам па обришем ...ко има другачије захтеве, нека напише да то њему одговара а не да је нешто толико битно у целој причи. :)
И није 50 него 60. ;)

mora da si na sbb i ja u stanu u bg imam 60/2 sbb
 
Meni samo 1.8.5 verzija radi kako treba i u njoj to nisam nasao.
 
Svi mi imamo razlicite kriterijume - eto meni je utorrent na osx bio bolje resenje i u svojoj pocetnoj fazi, onda kad jos nije imao ni mogucnost kreiranja novog torrenta. Bio mi je bolji od vec razradjenih vuzea i transmissiona jer je jedino on, i takav kljakav, bez problema u radu mogao da hendluje vise stotina torenata. Sada je u svakom aspektu bolji od konkurencije, ali eto tada mi nisu smetali ni njegovi tako ozbiljni nedostaci jer sam nesposobnost rada sa vise od stotinjak torenata kod konkurencije dozivljavao kao jos veci nedostatak.
Tako i ti sigurno, biras 1.8.5 jer ti on nudi nesto sto novije verzije ne nude, a po tvojim kriterijumima to nesto ima veci znacaj od onoga sto novije verzije nude kao "prednost".
 
samo 1.8.5 mi ne gusi internet i skida uvek full speed nijedan drugi ne.
 
Meni je svaka verzija utorrenta skidala punom brzinom
 
Meni ama nijedna posle 1.8.5 nece valjda jer su posle uveli udp podrsku.
 
Goxxxy-ju problem pravi uTP, koji ume da guši određene, hardverski slabije, rutere/modeme.
I sam sam imao sličan problem, pre par godina.
 
Da li neko zna kako da iskljucim checking files?
Svaki put kad ugasim pc i kada ga ponovo upalim, zajedno sa utorrent-om on mi check-uje fajlove i mnogo mi je usporen pc u toku tog perioda.
Da li postoji resenje ili da predjem na neki drugi program?
 
Probaj ovu vrednost da stavis na false:

L4PRnmi.png
 
Stavio sam to vec, izasao, restartovao komp, upalio i opet mi check-uje...
 
Nemoj da gasis racunar u toku aktivnog downloada, izadji prvo iz programa pa posle ugasi racunar.
 
Pa da, prvo da stopira download i onda moze. Nikako dok je aktivan download.
 
U tome je fora znaci. Probacu sledeci put, nadam se da ce raditi.
 
Već sam video da je novi uTorrent pun reklama i da hoće da instalira Skype i još ponešto. Ne dopada mi se. Vratio bih se na neku od ranijih verzija (ako time ništa ne gubim). Hteo bih da pitam na koju i kako?
- Na drugom kompu imam uTorrent ver. 2.x.x, sve lepo radi, ako nema posebnog razloga ne bih prelazio na 3.x.x. Šta vi kažete?
- Ranije sam stare verzije skidao sa sajta FileHippo.com, koji za sve pamti gomile verzija unazad. Ovog puta, za uTorrent, pamti samo nekoliko v.3 verzija unazad i nijednu v.2 verziju.

Ostao bih pri uTorrentu, iako znam da su svi slični.
 
Ostani na staroj, tipa 2.2.1 25302, radi sve maksimalno dobro.
 
^ Gde da skinem staru? Volim stare, light verzije bez bloata. Na FileHippo nema. Ako nije za forum, može PM. Hvala! ;)
 
Obrisi reklame.

To turn of all ad related and featured content:
Options>preferences>Advanced...
Turn all these settings to false:

offers.left_rail_offer
gui.show_plus_upsell
sponsored_torrent_offer_enabled
bt.enable_pulse
gui.show_notorrents_node
offers.content_offer_autoexec
 
Nazad
Vrh Dno