Šta je novo?

uTorrent alternativa ?

Ja sam primetio da je uTorrent postao izuzetno bagovit, još od par ranijih verzija... Tada sam počeo da skidam na mašine koje radim Bittorrent, u suštini isto srr drugo pakovanje ali još uvek ima stari installer i ne baguje toliko. Alternativu uvek možes pogledati kad skidaš/deliš neki fajl, pa u listi onih od kojih skidaš, kod svakog piše klijent. Video sam da se koriste Vuze, i još neka 2, nisam zapamtio imena ali ću ih testitati kad opet naletim.
 
Poslednja izmena:
Zbog mnogih stvari sam nakon mnogo godina prešao sa uT na qBittorrent.
Čini mi se ok. Zasad.
 
Hvala, probacu qBittorent ili ovaj 2.2.1 uTorrent :D
 
uTorrent 2.2.1 build 25302 je poslednja stable verzija bez ikakvog bloatware-a a koja je na whitelist svih trackera.
 
Volim da podrzavam manje proizvodjace generalno..
Nakon malo podesavanja, Tixati je odlican client. Iako ga vec odredjeno vrijeme ne koristim, jer volim da mijenjam.
 
ja instalirah uT sa sajta,nije bilo nikakvog bloatware-a sem ponuda za neki koncerat koliko mi se cini.sta propustam?
 
U nekim 3.4.x popijes majnera, eno ti link u prvom postu.
 
BitTorrent Stable (7.9.2 build 38914) jel on rudari isto kao Utorent?
 
Ja vec dugo koristim µTorrent 2.0.4
Bez ikakvog reklamnog materijala, radi savrseno.
 
Ima i jedna alternativa koja nije baš torrent ali radi kao torrent i može se i koristiti kao torrent. Zove se kodi...u principu možete ga koristiti za gledanje filmova, slušanje muzike, gledanje televizije, a može se i skidati sadržaj. Nisam probao da skidam programe preko njega ali ne bih se iznenadio da i to može pošto ima i kartica programi.

Inače od standardnih torrent klijenata qbittorrent je dobar.
 
Poslednja izmena:
ja imam neki stariji AirLive Nas server,koji ima ugradjen torrent klient....pa nanizem torente i lagano skida,ne zavisi od kompa....a to isto mogu da radim i na SatRisiveru sa Enigma 2 sistemim,uz pomoc plugina Transmision....
 
Već 2 godine koristim Tixati, nemam nikave bitne primedbe.
 
Ja sam prešao na Deluge kad sam primetio da je uTorrent počeo da dodaje razne gluposti. Deluge podseća izgledom na starije verzije uTorrenta, ima sve funkcionalnosti kao i zadnja verzija uTorrenta, nema bloatware-a, nema skrivenih "dodataka". Kad se lepo podesi radi isto kao uTorrent.
 
kako da proverim jesam sta zakacio?gledam Win procese,nista neuobicajeno, bez cpu spajkova u voznji po desktopu,cpu je od 1 - 4 posto. uT je 3.4.2 (build 38913) koji sam skinuo sa oficijelnog sajta,prvi dl koji su mi ponudili na sajtu,dakle nista bete i sl.
 
+1
Stavio sam ga prosle nedelje jer mi avast nije dao da skinem utorrent sa njihovog sajta, prijavljivao trojanca.
Radi odlicno za sad
 
Već 2 godine koristim Tixati, nemam nikave bitne primedbe.

Odlican je Tixati, ima mnostvo opcija koje mi nedostaju kod uTorrenta ali moram da ga koristim zbog privatnih trackera...
 
Ja sam zadovoljan sa qbittorent, i nemam nikakvih problema.
 
Gledao sam sad taj link i nemam epic scale na 3.4.2....
 
Pri instalaciji ako si samo klikao next, onda si ga pokupio.
Jer je to oko kao opciono, kao sto i pita da skines kakve albume ili nesto
 
drugi put,posto se prvi put ocigledno nije primilo: gledao sam svaki step i jedino sto mi je bio ponudjeno uz installer je free dl nekog koncerta.dva-tri puta sam prekidao instalaciju i pocinjao opet,natripovan pricama sa foruma.treci put: skinuh prvi dl koji mi je zvanicni sajt uT-a ponudio,gore sam napisao koja je verzija u pitanju.
 
Nazad
Vrh Dno