Šta je novo?

Lenovo P70

Sutra bi trebalo da uzmem ovaj telefon, cena 240e.
Dvoumio sam se izmedju P70 i Jiayu S3 ali ipak cu ovaj zbog baterije, a i mrzi me da cekam par nedelja da dodje iz Kine, ovaj nabavljam ovde.

Moze li pomoc gde da nadjem futrolu (folija bi trebalo da stigne u pakovanju). Nije bas poznat i zastupljen model, ne mogu da nadjem futrolu tako lako :/
 
Aliexpres cekas plafon 15 dana. ja sam porucio za moj i zenin telefon i vec su prosle carinu ocekujem ih danas ili sutra. Evo ti preporuka odlicne futrole
http://www.aliexpress.com/item/Leno...32288943186.html?spm=2114.32010308.4.2.ThOHt3
http://www.aliexpress.com/item/Fash...2333900833.html?spm=2114.32010308.4.29.PN8Hz4

A sta bi sa Nokiom, i nju si vratio? :)

Uzgred, na Aliexpres ja ne mogu da nadjem ovaj model nego samo onaj osakaceni, gde si pronasao pravi?
 
@mironiko

Kako radi telefon posle par meseci? Jesi zadovoljan?
 
Jesam, zaista nemam primedbi. Bilo je 3 apdejta koji su svi bili ~10 MB, ali vec prvi je resio jedini ozbiljan problem koji je postojao - nakon skidanja telefona sa punjaca, prvi put po diskonektovanju sa WiFi-ja, ne bi se sam konektovao na net (samo prvi put, posle bi). Medjutim, sada i to radi, a sem toga, generalno nije bilo problema, zakucavanja, sve je kul. UI nije najdivniji, ali navikao sam se, i bas nista nisam menjao, cak ni launcher, samo sam odradio root (koji je bio piece of cake, Lenovo bukvalno pomaze da odradis root).

Baterija je haos. Par dana sam bio nesto bolestan u maju, i po ceo dan sedeo u kuci i visio na telefonu - ma ni u crveno mi nije usao nijednom, a znao sam po 9h (!) SoT-a da nabacim tih dana... :D

Kamera je sasvim ok, ako neko zeli, mogu okaciti koju sliku. Inace, uskoro planiram da ga menjam, prosto jer nijedan telefon ni ne bude kod mene duze od 3, 4 meseca, a sad sam se nekako zasitio Androida, i zajunio se da probam - Windows Phone! :D

Ako je neko bas zainteresovan, svakako sam i mislio uskoro da mecem oglas na Bench, pa moze da se javi na PM. :)
 
Mironiko, jesi prodao p70? Slao sam ti pm, izgleda ti je pun inbox.
 
Da, a nisam jos stigao da izbrisem poruke. Uglavnom, jesam. Trenutno sam na Microsoft Lumia 640ki i bice velika dilema kod sledece zamene - Android ili WP... :D
 
Kakva je kamera na ovom telefonu? Nasao sam oprečna mišljenja, pa me interesuje info iz prve ruke?
 
Dao bih joj ocenu 7/10. Nocu slabija, logicno. Sve u svemu, ako ti je kamera jaako bitna, mozda gledaj nesto drugo. U suprotnom, svakako zbog kamere ne treba da odustanes od P70.
 
Nazad
Vrh Dno