Šta je novo?

Samsung Galaxy S6 Active

[emoji3] [emoji3] [emoji3]


uploadfromtaptalk1436693963279.jpguploadfromtaptalk1436694023571.jpguploadfromtaptalk1436694092636.jpg
 
Si to mazno fotke od nekog sa neta?! :p
Evo zavidim!...pisi neke utiske cim budes u prilici.
 
Naravno da nisam,drugar došao iz Amerike,njegov je,pa reko da postavim [emoji3]
 
Pa blago drugaru, sta drugo reci! Kako bi extra bilo kad bi napravili nesto tipa galaxy alpha active ili s4 mini active (bas mali tel sa ovakvom zastitom i povecom baterijom)!
 
^ u to vreme sam isao u tu srednju gde se snimao spot (ETS Nikola Tesla). secam se da sam lozio engleskinju da me pusti sa casa da kao idem da trazim Banetu autogram, kasnije nazvrljao nesto na papir, niko nista nije provalio :d jos sam na papir napisao KOMA :d

:d
Kid.jpg
 
Poslednja izmena:
^
bane zeldi :d

[YOUTUBE]fmeGw0n8R_U[/YOUTUBE]
 
Hoće biti kod nas zna li se? Mnogo mi se sviđa. Pretpostavljam da je prevelika logistika da ga otuda nabavljam :(
 
Za sada samo AT&T i to mu je visoka cena, 700 dolara sim free, nema nikakvih informacija da ce biti internacionalna verzija. Steta, odmah bih ga kupio..
 
Čudi me da ga nema na kp tj da nisu ljudi poceli da ga dovlace...
 
Bem mu sunac, ne mogu da verujem da je ovako dobar tj izdrzljiv tel!
 
^ Nema šanse da se to desi, mada bih voleo.
Što reče HSV, kat tad ću ga nabaviti.

Obećanje ispunjeno. Stigao jutros, trenutno je na punjaču. Prvi utisci fenomenaaaalni(što bi rekao Radovan III). Moram sutra u servisu seći mikro u nano sim karticu, pa ga još nisam detaljno "izmasirao", tako da detaljniji utisci sutra...

HSV, ti si na potezu... ;)
 
Obećanje ispunjeno. Stigao jutros, trenutno je na punjaču. Prvi utisci fenomenaaaalni(što bi rekao Radovan III). Moram sutra u servisu seći mikro u nano sim karticu, pa ga još nisam detaljno "izmasirao", tako da detaljniji utisci sutra...

HSV, ti si na potezu... ;)

Cestitam, stvarno unikatan a prilicno dobro zasticen fon sa brutalnim hardverom :)

A sto se mene tice.. samsung (TW) u skorije vreme - nema sanse :d
 
Hvala Proday. :)

Nema sad izvlačenja na TW, ;) tu je Nova da to sve lepo ispegla. Reč je reč...
 
Ne pomaze tu Nova.. ikonice su najmanji problem, pa meni je dovoljno da vidim onaj njihov notif. bar i da ne mi ne bude dobro a ni to nije veci problem, jednostavno pre bih LG UI prihvatio nego TW pa ti vidi kol'ko je sati :)

Samsung telefone najvise volim da koristim par puta mesecno kad uzmem od nekoga, divim se najnovijim amoledima, konacno krstenoj izradi/materijalima, odlicnoj kameri/kamkorderu (pricam o S6) i to mi je sasvim dovoljno, hardver za pokazivanje, softver za nerviranje :)

Mada na osnovu ove teme je jasno da sam se jedno vreme bas primio na kupovinu S6Act. i planirao sam da mi donesu iz USA bas u ovom periodu 2016.

Super je to fon u smislu sta sve nudi u dobro zasticenom kucistu ali ne vidim zasto bih doplacivao 200e+ za nesto sto ce ipak da me nervira.. a vec imam vodootporan fon koji mi odgovara.
 
Poslednja izmena:
Polemisali smo o tome skoro brate, ne vredi, ne zelim jednostavno smart uredjaj sa TW-om :) Plus ovo iznad i dalje dismr na taj UI, dzaba sva ta farba :d
 
Tema glupa, a jos bi da ga "sminka" :)
 
Boze kakvi su ovo ubogi dugmici dole...pa s6 active mi je kraljica lepote u poredjenju sa ovim!
 
Nazad
Vrh Dno