Šta je novo?

Samsung Galaxy S6 Active

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s6_active-review-1268.php

:D

gsmarena_002.jpg


Za malo omasih endurance :d

Panorama - http://cdn.gsmarena.com/vv/reviewsimg/samsung-galaxy-s6-active/pano/gsmarena_001.jpg
:smoke:
 
Poslednja izmena:
jbt oni su u ovo relativno tanko kuciste stavili i 3500mah i qi standarde za punjenje. sada je valjda jasno da proizvodjaci namerno ne stavljaju ogromne baterije u telefone.

s6 obican da je bio 1mm deblji eto baterije od 3000mah. bolest
 
Zasto bi to radili, mogao si da procitas veceras da je fazon/bolje u 2015. imati sto manju bateriju i sto manje memorije a po sto visoj ceni :) :d :d

Bas me zanima da li ce izbaciti global. verziju jer bi to ipak bio atak na S6/Edge prodaju, cena ne bi smela da bude preterano visa a ovo je svakako telefon u ciji je razvoj i izradu ulozeno vise vremena i sredstava..
 
Poslednja izmena:
Izuzetno, svaka im cast za ovaj active; jes da je tw bulja, al prvi tel za koji im skidam kapu...sad je mana samo 32gb i sto ih nema van atit!
 
At&t telefoni, kad se otkljucaju, rade na evropskim mrezama..?
 
[YOUTUBE]iR2Py4JSKR0[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]SWSTt0ei2uM[/YOUTUBE]
 
Svakim pogledanim videom se sve vise lozim na ovaj telefon...bas me zanima ko ce prvi od ekipe sa bencha da ga poseduje :)
 
Pa valjda hsv, on detaljno gleda testove i analize jedno jos godinu dve pa ce ga valjda uzeti :-D
 
Pa realno, jedini fon skuplji od 350e za koji bih dao pare :) Samo ovo cudo nece stici do Evrope pre oktobra (bar S5A nije) a i cene po ovim ''popularnim'' domacim prodavnicama ce biti bolesne (kao i za S5A koji je za 200-250e skuplji od novog S5 iz oglasa :d). Najrealnija opcija je donosenje iz USA.
 
Ma najmanji problem dovuci iz usa, samo da se pojavi internacionalna verzija pa jos sa 64gb, bice toga na ebayu dosta povoljnije od ovih 700e sad na atit.
 
Kupite S6 i stavite Spigen Neo Hybrid Metal case i dobijete isti fon, stim da uvijek mozete skinuti oklop i imati jedan lijep i privlacan mobilni telefon :)
 
Isti telefon? :) A gde su silne zastite, sertifikati.. i gde je 1000 mAh vise sto je glavni razlog zasto je bilo ko otvorio uopste ovu temu? :d

Uostalom nije svima stock S6 lepsi fon, Edge jeste (i to zato sto je unikatan) ali meni je obicna sestica S3 sa malo manjim bezelima uz iphone ram/zvucnik i staklo pozadi.
 
Poslednja izmena:
Bas tako druze, vanserijska autonomija za samsung je i vise nego dovoljan razlog.
Hsv kad pazaris telefon?! ;)
 
Nece to biti tako skoro, ko zna da li ce se (i kada) pojaviti u Evropi a najrealnija opcija mi je donosenje iz USA ali ko zna kad tj zavisi od toga kada ljudi koje poznajem dolaze u Srb.. a vec su bili ove godine.
Meni to i nije bitno, kad god da uzmem ovu masinu bice mi super i necu menjati fon bar 3 godine, ko zna sta ce se sve pojaviti za to vreme ali https://youtu.be/gHjf8sElG4I?t=16s:d
 
Poslednja izmena:
Pa ovdje se taj fon nikad nece pojaviti. Ako se i pojavi to ce biti 5 komada na citav balkan. To se moze kupiti jedino ko ima nekogo u USA pa on zavrsava tamo, pa otkljucavanje ovdje.
 
Zavisi.. jedna dobro poznata prodavnica je preko 6 meseci reklamirala S5A za 600e a kasnije i 550e, verujem da su stvarno prodavali te telefone..

Ali to za USA stoji, najrealnija opcija je donosenje sto znaci cekanje u svakom smislu, i da padnu malo cene a i da stigne pa onda otkljucavanje..
 
Poslednja izmena:
I to pod uslovom da nekoga imas ko dolazi iz USA. Da ti narucujes preko neta iz USA, racunaj 550e za fon, carina, pdv...... :(
 
Pa da.. al srecom imam 3 opcije za donosenje iz USA samo sto ljudi naravno ne dolaze tako cesto.. 1 godisnje i to najcesce u maju-junu.

Da je neki drugi fon, pa cak i S6 Edge, sve to ne bi bilo vredno cimanja. Ovako mislim da vredi, bar sto se mene tice jer je ovaj telefon prakticno sve sto sam ocekivao od jednog ''heavy duty'' telefona, posebno kada su baterija/dac/displej/kamera (ne zbog 2k vec zbog vidljivosti na jakom suncu)-kamkorder i silne zastite u pitanju. Aj TW ne volim uopste ali sta cu.. mislim da ce mi se cekanje isplatiti :) Mogu da kazem da je ovo jedini fon koji stvarno hocu da kupim i za koji bih mislio da vredi svaki evro, svi ostali su mi daleko precenjeni osim one best buy klase po oglasima 250-350e.

Evo primer
, minimum 2x nedeljno (cak i zimi samo tad ne ulazim u vodu :D) idem po nekim vukoyebinama i prirodi i prosto mi treba tesko unistiv a sto bolji telefon koji menja nekoliko uredjaja + se ne gasi posle 2-3h.

Ova fotografija je iz vira dubine 4-5m, uz samu stenu, i tu sam unosio fensi alu Wave I, pre 3-4 godine:)
photo0161u.jpg

photo0160p.jpg


A u isto vreme mi se desavalo da zaboravim telefon na rancu koji je na suncu pa se alu usija da mo's jaje da isprzis :d A S6A je i od toga prilicno zasticen (za razliku od Z serije koja nema takav military sertifikat). A da ne pricam o mogucim padovima po ovom kamenju.. zato me nervira staklo na xperiama.

Znaci, S6A displej se jasno vidi na suncu a i inace je ekran sam vrh (2k mi nista ne znaci cak bih i voleo da je 1080p), baterija brutalna, dac jedan od najboljih u telefonima danas a kupio sam super in ear slusalice pa ce mi i to znaciti, o kameri i kamkorderu ne bih trosio reci sve se vec zna.. jedino taj UI sto smrdi na JK kic ali sta je tu je. I da, ogranicenje memorije ali se nadam da ce izbaciti 64Gb ili cu kupiti onu fles mem. za android..

Tako da mi stvarno treba S6A i necu zaliti pare za isti, kupicu ga kad tad :)

[YOUTUBE]V4oDsIFojJU[/YOUTUBE]
:d
 
Poslednja izmena:
Slazem da je fon zanimljiv i dobar, narocito ko ima potrebe za takvim fonom. Ja iskreno nemam, meni i najobicnije cover radi posao, a punjac mi je dostupan svako vece. Samo mi je glupo da su ga uradili samo za AT&T. PRodaja bi mu bila super na svim kontinentima, jedino bi mozda ubio donekle prodaju S6. ALi opet mislim da su ga trebali pustiti worldwide. Sacekati jos koji mjesec da se prodaje S6 i onda pustiti u prodaju ovaj Active. Ovako, za 99.99% smrtnika, ovaj fon ce ostati samo zelja :)
 
Pa ta active serija uvek krene od atit-a pa zavrsi globalno. Mene samo interesuje da li je tel koji se regularno uzme kod njih za 700$ bez ugovora bude zakljucan na mrezu ili ne?!
 
Pa 10e je otkljucavanje, sta ti znaci?
 
Wihplasher slazem se sa tobom.Da se ovaj telefon prodaje worldwide i da je dostupan u svim drzavama,na svakom kontinentu premasio bi prodaje svih dosadasnjih telefona ikada,po mom misljenju,bio bi apsolutni best buy.
 
Pa da, imas fon koji ce sigurno privuci mnogo kupaca a ogranicio si ga na samo jedan kontinent. Nigdje veze...

Pa dobro u pravu si Proday, nisam skontao da si mislio na kesh. To da, al posle sve muke da ga nabavis i prebacis ovamo, otkljucavanje je maciji kasalj :)
 
Pa da, imas fon koji ce sigurno privuci mnogo kupaca a ogranicio si ga na samo jedan kontinent. Nigdje veze...

Ne ide to bas tako. Za mnoge je telefon modni detalj i statusni simbol (ne pricam o nama sa foruma vec o mass potrosacima globalno) i S6A ipak lici na neki zidarski telefon a to je fesn no-no :d Smem da se kladim da prosecan S6 kupac ne bi kupio ovu Act. verziju ni pored vece baterije za istu cenu, tako razmislja verovatno bar 50% S6/Edge korisnika, mora da se vidi da je to S6/Edge a ne neki tamo cudan zidarski fon ;)

E sad, naravno da bi se dobro prodavao S6A ali ni priblizno kao obican S6 a uz to je razvoj kostao vise a i sama izrada je skuplja a Samsung interesuje samo profit ;)
 
Poslednja izmena:
Bas bi voleo da im se taj active proda u vise primeraka nego obican s6 i 6edge zajedno pa da se naucepameti malo.
 
^ Nema šanse da se to desi, mada bih voleo.
Što reče HSV, kat tad ću ga nabaviti.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno