Šta je novo?

Snimljen video i sta sad ?

CaptainCrash

Slavan
Učlanjen(a)
06.08.2012
Poruke
2,113
Poena
275
Moja oprema  
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
:d

Evo ovako,jedna mala devojcica je izrazila zelju da je snimam kako se igra sa svojim igrackama kako bi to okacili na internet,kako kaze da je ceo svet vidi(isto tako je rekla samo ruke da se snime a nikako telo i lice jer to ne bi bila predstava vec CIRKUS) :D da pogleda da li se ostalim njenim vrsnjacima to svidja ili ne jer je pogledala tako neke devojcice koje se igraju i koje su roditelji snimali pa joj se mnogo svidelo :d
Snimak je amaterski kao i predstava ali vazan je trud i zelja sedmogodisnjakinje :)
Uspeli smo da snimimo i prebacimo na PC e sad imamo jedan problem....da li postoji sansa da se skine neka MP3 pesma,npr. moj mali poni na Srpskom(mada nigde ne mozemo da nadjemo za download onu sa uvodne spice) i da se ubaci ali PRE POCETKA NJENE PREDSTAVE I PRE NJENOG GOVORA,odnosno igre?
Da li je to moguce,na koji nacin,kako i preko kog programa?
Mozda i neka mogucnost ubaciti datum i eventualno ime na pocetku klipa onako u cosku ili da seta po ekranu..

Druga stvar mene zanimamimam nekoliko klipova koji su u sustini isti,isti format ali je podeljeno sve na po 100 MB pa me zanima sa cime da to spojim u celinu da nemam 5 fajlova vec 1 ceo?
Unapred hvala i nadam se da nisam promasio temu...
 
Poslednja izmena:
Instaliras Sony Vegas, i pogledas par tutorijala na YTube kako se radi s njim.
 
ok,HVALA PUNO!
 
Ja bih preporučio Corel Video Studio. Dosta je lak za korišćenje.
Ima sve što je potrebno da se uradi to što si tražio.
 
Preporucio bih windows movie maker 2012.
Veoma jednostavan za koriscenje.
 
Da ne otvaram novu temu, sa kojim programom mogu da pretvorim video bilo kog formata u slike da bih mogao da izaberem najbolju mogucu?
 
Da pretvoris ne mozes, mozes da izvuces odredjeni frejm iz videa. To mozes najlakse iz nekog plejera tipa vlc, pot, mpc.
 
Koliko sam ja razumeo svaki 1s videa je sastavljen iz slika odnosno koliko razumem to je ustvari iz frejmova, znaci ako je video materijal iz 29 frejma ima 29 slika u 1s videa. Da li je ovo tacno?
 
@ilidan

Jel znas mozda kako da uhvatim odredjeni frejm iz h.265 fajla a da bude sa ispisanim brojem frejma u uglu ovako:

PxriYWp.png

Za h.264 fajlove i dr. je funkcionisala kombinacija mpc i ffdshow sa ukljucenim osd prikazivanjem, ali to ne radi sa h.265 fajlovima.
Radio bi neki mali test pa mi treba za tacno poredjenje frejmova.
 
+1 Corel videostudo X8. Imas trial da skines pa probaj.
 
Meni bi trebao neki program sa kojim bi mogao da u video snimak ubacim jos jedan video u neko prozorce ili prepolovim ekran, sa kojim ke to programom moguce? Ne znam kako to da trazim na netu xD
Windows movie maker to nema...
 
Sony Vegas je teska industrija.
Kreni ti prvo malo pesaka ( Corel ili WMM 2012), pa kada naucis da trcis, predji na Vegas.
Tek kada tvoje tehnicko znanje i potrebe, prevazidje mogucnosti Corela.
 
Nazad
Vrh Dno