Šta je novo?

Modularni kablovi za bequiet! Dark Power Pro bqt p9-750w

umart

Slavan
Učlanjen(a)
25.11.2013
Poruke
6,024
Poena
350
doneo drugar,bez ijednog kabla sem 24pin koji nije modularan jelte,dakle ni 8pin za cpu,ni pci-e kablovi,ni sate.nista ne uspevam pametno da izguglam.pomagajte!
 
S obzirom da si serviser,cudo da nemas nekog kabla vise...
Elem,mislim da pasu sata kablici od Cooler Master M700...imao sam ja do skoro i za satu i za molex.
Mislim da ces za procesor i grafu teze naci kablice...
 
nisam rekao da sam serviser,obicni entuzijasta u pokusaju. :)

radi neko slucajno slivovanje?za lovu,naravno,pa da se ubiju dve muve jednim udarcem. :)
 
A zasto ne probas da pokrenes barem napajanje preko 24 pinskog kablica ?
Da se barem uveris da li vrit vent ? Znam da i to nije pokazatelj da ce napajanje raditi,ali barem 50 procenata ces biti siguran da sljaka.
 
nije to toliko moja briga,on veli da je ispravno 100 posto,nema nalog ovde pa reko' da priupitam.koliko ja znam bez 8/4pin za cpu nema sanse da ploca i pomisli da postuje.
 
Lose mislis....gurnes 24 pina u plocu samo...da je pritom ploca bez procesora,mora da startuje napajanje,ako radi.
Samo ako imas neku plocicu za testiranje ako nesto krene kako ne valja....
 
probace se,mada on rece da je napajanje ispravno,nego se zaturila torbica sa kablovima i nemere naci.gre'ota da takvo napajanje bleji po fiokama,pa ako neko ima predlog sta da se radi,bicemo veoma zahvalni.
 
Jel si razmišljao da napraviš kablove? Na moddiy imaš sve konektore koji su ti potrebni, mada nisu bas jeftini.
Mogao bi i da im posaljes mail da ih pitas da ti naprave kablove, posto vec rade cable sleeving.
 
nadjoh na forumu burazera koji ce da ih skuva,javljam kad preduzmemo konkretnije korake. :)
 
Nazad
Vrh Dno