Šta je novo?

Kuciste - (ALEXANDER WEISS) aw eagle c850

joca989

Cenjen
Učlanjen(a)
18.01.2010
Poruke
92
Poena
159
Da li da kupim ovo kuciste?
Dopalo mi se kako izgleda, i cena mi odgovara (4600din)... da li mislite da je dobra kupovina, ili biste vi kupili neko drugo?
 
Poslednja izmena:
A krastavac... skuplji...
Ja bi najradije raidmax scorpio v, to mi je prvi izbor... al nemam 7000din. A i ne mogu nigde da ga nadjem, samo na jednom mestu, i to za te pare... a trebalo bi da kosta manje. A i oni, pitanje je dal ga imaju na stanju, ili je neka greska na sajtu.
 
Ma jok druze... nema ga taj raidmax od novembra prosle godine...
Nego pustite sad to... naslov teme je ovo eagle...

Sta mislite? Za te pare ne vidim neko bolje...
 
ima u prodavnici na w outlet varijanta za 700din manje.isto kuciste.sto se samog kucista tice,nemam pojma,mada za 4k din po dizajnu sumnjam da moze bolje.bodu u oci svega cetir' 3,5" fioke,i ko zna koliko nazad ima mesta za kablazu,i nema koliko vidim nikakve filtere.
 
Oni su ti OEM za NZXT. Tako da ocekuj manje vise isti kvalitet. Vidi se i po dizajnu.

Daleko kvalitetnije od Raidmaxa.
 
Poslednja izmena:
Kakvog je kvaliteta AW Eagle C850 kućište mislim da li je bolje po kvalitetu i smeštajnom prostoru od Raidmax Super Viper 321WB ili Raidmax Vortex V3 ili Vortex V4 t.j. da li je približnog kvaliteta Thermaltake V3 Black Edition Window i Thermaltake V4 Black Edition Window ovo pitam jer su u približno istom cenovnom rangu
 
Raidmax je budzet klasa, a ni ta thermaltake nisu posebno bolja. Uzmi AW bez razmisljanja, kao da si uzeo NZXT (sto su vec jako dobra kucista)
 
Nazad
Vrh Dno