Šta je novo?

Graficka za poslic ne za gaming :)

dadosp

Slavan
Učlanjen(a)
15.03.2007
Poruke
32
Poena
304
Pozdrav.. jel moze preporuka za neku graficku z aposlic.. u pitanju je kodiranje.. i seckanje malo u PSD-u i to je sve :) .. trenutno se sastavlja nova konfiguracija.. i5 4460, B85M-D3H, 2x4GB Rama 1600Mhz, i napajanje LC600H-12 V2.31 .. monitor je dell U2311Hb

i sad je na red dosla grafika.. medjutim mislim da meni ne treba neka preterana grafika.. tacnije mozda mi uopste i ne treba :D .. potreba za igricama je 0% ... trenutno imam Gainward GF9500 GT 512 Mb DDR2 128Bit .. mozda mi je ona i dovoljna, ali posto menjam kompletan racunar mislio sam menjati i grafiku.. pa eto cisto ako mozete neki predlog.. da li uopste da trazim grafiku sa DDR5 memorijom ili moze i DDR3 ili vi ne bi ni menjali graficku uopste..
 
Ne treba ti graficka za tu namenu, pa moze i ta matora 9500GT, kad je do sada radila posao... A i mozes korisiti integrisanu Intel HD, jos bolje.

Ili ako ti se bas baca novac, reci koliko para bi izdvojio za graficku? :d
 
Poslednja izmena:
ne treba ti nikakva grafika,integrisana ce ti zavrsiti sve sto treba.sto znaci da mozes citavu konfu da spakujes u ona mini micro lc power i chieftec kucista sa mini/eksternim napajanjima.
 
Super onda.. videcu kako mi radi ova integrisana pa bi ovu 9500 prodao...

Ne treba ti graficka za tu namenu, pa moze i ta matora 9500GT, kad je do sada radila posao... A i mozes korisiti integrisanu Intel HD, jos bolje.

Ili ako ti se bas baca novac, reci koliko para bi izdvojio za graficku? :d

pa iskreno, ako ne moram da kupujem onda ne bi.. ali posto sam menjao ceo komp .. nekako, po osecaju sam isao da menjam i grafiku :) kako vidim po postovima ranijim.. ovo napajanje je sasvim korektno i za jace grafike.. ali meni to uopste ne treba... pa na savet par ljudi, gledao sam da ima DDR5 memoriju.. a budzet koji bi odvojio da kupujem novu grafiku bi bio maksimum do 9000 RSD ... i to bas bas maksimum... mozda neka dobra polovna moze da se nadje za te pare... :)
 
Poslednja izmena:
Super onda.. videcu kako mi radi ova integrisana pa bi ovu 9500 prodao...



pa iskreno, ako ne moram da kupujem onda ne bi.. ali posto sam menjao ceo komp .. nekako, po osecaju sam isao da menjam i grafiku :) kako vidim po postovima ranijim.. ovo napajanje je sasvim korektno i za jace grafike.. ali meni to uopste ne treba... pa na savet par ljudi, gledao sam da ima DDR5 memoriju.. a budzet koji bi odvojio da kupujem novu grafiku bi bio maksimum do 9000 RSD ... i to bas bas maksimum... mozda neka dobra polovna moze da se nadje za te pare... :)

Moze R7 260X ili 260 ima na kupujem prodajem bas za te pare...
 
Ako ti integrisana ne bude radila posao (sto je gotovo nemoguce :d), gledaj onda polovne Radeon 7770 ili GeForce GTX650, a da imaju bar pola godine domace garancije.
Nemoj da ih placas vise od 7-8 hiljada.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno